کاسیو مدل های ویژه EDIFICE را با Scuderia AlphaTauri صادر می کند

کاسیو از سال 2016 شریک رسمی اسکودریا تورو روسو است. مدل های ویژه EQB-1100AT و ECB-20AT که با همکاری ایجاد شده اند ، اولین بار از زمان تغییر نام تیم به Scuderia AlphaTauri در این فصل است. بر اساس رنگ های تیمی Scuderia AlphaTauri ، شماره گیری ها در یک طرح رنگی سفید و سفید تیره ارائه می شوند ، در حالی که رنگ آبی تیره رنگ مارک EDIFICE را انتخاب می کند. بند و بازوی ECB-20AT از رنگ آبی سرمه ای برخوردار است. هر دو مدل آرم تیم روی صفحه شماره گیری ، قاب پشت و بند درج شده است. طراحی توسط نگرش Scuderia AlphaTauri به زندگی شکل گرفته است.

اخبار مرتبط  اندازه بازار بخاری آب تا سال 2027 ارزش 37.52 میلیارد دلار داشته است

مشخصه EQB-1100AT یک مورد نازک 9.6 میلی متری و یک حاشیه هشت ضلعی است که بر اساس این ماده با فیبر کربن ترکیب شده است ، که اغلب در موتور اسپرت استفاده می شود. ساعت می تواند زمان فعلی را در دو مکان مختلف نشان دهد. ECB-20AT دارای یک برنامه ریز قرار ملاقات و یک مچ بند چرمی با آرم تیم است. صفحه شماره گیری هر دو مدل از کریستال یاقوت کبود ضد خش ساخته شده است که حتی برای مکانیک تیم نیز می تواند به اندازه کافی مقاوم باشد. ساعت ها به طور خودکار از طریق یک برنامه ویژه با زمان تلفیق با تلفن هوشمند خود را در زمان درست تنظیم می کنند. هر دو مدل آرم تیم روی صفحه شماره گیری ، قاب پشت و بند درج شده است. طراحی توسط نگرش Scuderia AlphaTauri به زندگی شکل گرفته است. این مدل های خاص که از همکاری پدید آمده اند ، نیاز اعضای تیم را که دائماً در حال حرکت هستند و باید برنامه ریزی کنند ، برآورده می کنند.

اخبار مرتبط  دانلود فیلم جهان با من برقص ترافیک نیم بها

Scuderia AlphaTauri

Scuderia AlphaTauri ، مستقر در ایتالیا ، یک تیم مسابقه ای است که لیست بازیکنانش پر از رانندگان جوان مشتاق است. این تیم تا این فصل با نام Scuderia Toro Rosso رقابت می کرد. این تیم انرژی جوانی ، اتومبیل های اتومبیلرانی خود را که با نوآوری های برجسته فن آوری و سرعت پرشور از سرعت خود را به مدار فرمول 1 می رسانند ، به ارمغان می آورد. کاسیو معتقد است که این ویژگی ها کاملاً با مفهوم مارک EDIFICE مطابقت دارد و از سال 2016 یک شریک رسمی تیم است.

اخبار مرتبط  Royal Royal Mint کانادا در مجموعه سکه های جدید خود برای گردآورندگان ، 150 سالگرد سرزمین های شمالی را جشن می گیرد

عمارت: https://www.edifice-watches.com/

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1252569/EQB_1100AT_ECB_20AT.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1252567/image_5009366_27734679.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1252568/1.jpg

SOURCE CASIO COMPUTER CO.، LTD