گروه مهندسین سنگ خرید گروه F&D را اعلام می کند

لندن و آلیکانت ، اسپانیا، 15 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – گروه مهندسی سنگ (“گروه ES” یا “شرکت”) امروز اعلام کرد که برای دستیابی به دارایی فرم ها و طرح ها در سینی دوش ، S.L. و سبک آکیر، S.L. (با هم “گروه F&D”) ، تولید کننده برجسته اسپانیایی سینی های دوش سنگی ، دستشویی و پانل های مهندسی شده. این معامله بیشتر گروه ES را به عنوان پیشرو در فضای تولید محصولات حمام سنگی مهندسی می کند ، یک بخش در حال رشد در بازار گسترده تر محصولات حمام. شرایط مالی معامله اعلام نشده است.

گروه ES با تأسیس گروه Cranemere (“Cranemere”) ، هلدینگ متمرکز بر ایجاد مشاغل با کیفیت بالا برای مدت طولانی ، یک رهبر جهانی در تولید محصولات مهندسی حمام سنگی است. این شرکت پیشنهاد گسترده ای از مارک ها و محصولات با کیفیت بالا ، همراه با تعهد به خدمات برجسته مشتری و مقیاس سرمایه گذاری در ادامه نوآوری محصول را ارائه می دهد. به رهبری مدیر ارشد اجرایی برایان مک کلوسکی، گروه ES متشکل از Acquabella ، یک تامین کننده پیشرو با نام تجاری برتر سینی های دوش سنگی مهندسی شده و پانل های دیواری است. Marmite ، یک تولید کننده پیشرو اروپایی در زمینه تولید حوضه ، وان و سینی های دوش ساخته شده از سنگ مهندسی شده است. و اکنون ، پس از اتمام فروش ، گروه F&D.

اخبار مرتبط  در میان بحران COVID-19 و رکود اقتصادی اقتصادی روبرو ، بازار نوشیدنی های گرم (قهوه و چای) در سراسر جهان با رشد 7/19 دلاری پیش بینی شده در طول دوره تجزیه و تحلیل رشد خواهند کرد.

گروه F&D با سابقه تولید سینی های سنگی مهندسی شده با کیفیت بالا ، دستشویی ها و پانل های با فناوری برتر ، خود را به عنوان یک تامین کننده پیشرو برای یک پایگاه متنوع از مشتریان خرده فروشی و عمده فروشی در اروپای جنوبی. پس از بسته شدن معامله – که انتظار می رود در پایان سپتامبر انجام شود ، با توجه به شرایط بسته شدن عادی – F&D Group دفتر مرکزی خود را در آلیکانته حفظ خواهد کرد ، اسپانیا، و به عنوان عضو گروه ES به طور مستقل به کار خود ادامه دهید. این مشاغل مکانهای تولیدی و نیروی کار موجود خود را حفظ خواهد کرد و مانند امروز در خدمت مشتریان گرامی خود است.

“مدل کسب و کار اخلال گر گروه F&D متمرکز بر کیفیت ، ارزش و سرعت ، در کل به مشتریان خود خدمت کرده است اروپا آقای McCluskie گفت: “به طور استثنایی خوب ، و اجازه داد كه تجارت به سرعت رشد كند و سهم قابل توجهی از بازار را به خود اختصاص دهد.” ” توانایی های پیشرفته تولید F&D Group ، جایگاه جغرافیایی مکمل و شهرت برای کیفیت ، آنها را به یک ترکیب جذاب در گروه مهندسی سنگ تبدیل کرده است. “

مانوئل پرز ، به نمایندگی از دارندگان F&D Group ، گفت: “ما از پیوستن به گروه مهندسین سنگ هیجان زده ایم.” “ما مشتاقانه منتظر همکاری با برایان و تیم های Marmite ، Acquabella و Cranemere برای سرمایه گذاری بیشتر در زمینه نوآوری محصولات ، گسترش جغرافیایی و ارائه محصولات و سطح خدمات پیشرفته به مشتریان گرانقدر برای سالهای زیادی هستیم.”

اخبار مرتبط  ابتکار عمل آشپزخانه تاریک واو بائو در شش ماه فقط از 100 مکان در سراسر کشور عبور می کند

وی گفت: “با هم ، شرکت های متشکل از گروه مهندسی سنگ ، گسترده ترین مجموعه محصول ، مارک و سطح خدمات مشخص در بخش سنگ مهندسی شده را ارائه می دهند ، در حالی که به طور مستقل تحت چتر گروه ES فعالیت می کنند.” کریستوفر ماهان، رئیس گروه مهندسی سنگ. “ما همچنان شاهد فرصت مهمی برای هدایت تبدیل مواد به سنگ مهندسی شده در طولانی مدت هستیم و گروه F&D عنصری مهم برای ایجاد این پیشرفت و ایجاد رهبری گروه ES در این فضا است.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گروه مهندسی سنگ ، به سایت www.engstone.com مراجعه کنید.

درباره گروه مهندسی سنگ
Engineered Stone Group یک شرکت هولدینگ اروپایی است که توسط گروه Cranemere تاسیس شده است تا رهبر جهانی محصولات سنگی مهندسی شده باشد. در حال حاضر گروه ES متشکل از مارمیت ، سازنده برجسته اروپایی حوضه ها ، وان ها و سینی های دوش ساخته شده از سنگ مهندسی شده ، آکوابلا ، پیشروترین مارک تجاری سینی های دوش سنگی و پانل های دیواری در اروپا، و اکنون گروه F&D.

اخبار مرتبط  هایک ویژن برای نیازهای راه حل های جامع هشدار بی سیم ، سیستم AX PRO را به بازار معرفی می کند

درباره گروه F&D
F&D Group پیشرو در ارائه سینی های سنگ دوش مهندسی ، دستشویی ، پانل های دیواری و کف در سرتاسر است اروپا. مستقر در دولورس و آسپ در استان آلیکانته ، اسپانیا، گروه F&D محصولات دارای مارک و دارای برچسب خصوصی با ارزش ، کیفیت و سرعت برجسته را ارائه می دهد. محصولات آنها سنگ معدنی را با رزین های با کیفیت بالا ترکیب می کند ، در نتیجه محصولی منحصر به فرد با قابلیت های پیشرفته نسبت به مواد سنتی ، لوکس ، ظریف ، با دوام و به طور طبیعی ضد باکتری تولید می شود. فناوری نوآورانه گروه F&D این امکان را برای آن فراهم می کند تا پایان مواد طبیعی مانند چوب و سنگ مرمر را تکرار کند.

درباره گروه Cranemere
گروه Cranemere یک شرکت هولدینگ متمرکز بر مشارکت با تیم های پیشرو در صنعت در صنایع ضروری برای ایجاد مشاغل با کیفیت بالا برای مدت طولانی است. گروه Cranemere برای حمایت از رشد شرکتهای خود و ایجاد ارزش برای کلیه سهامداران خود ، سرمایه بیمار ، تخصص ایجاد مشاغل و شبکه های جهانی را فراهم می کند. دفتر مرکزی گروه Cranemere در است لندن و دارای دفاتر در نیویورک و ایالت واشنگتن.

تماس با رسانه

جاناتان کهنر / جولی اوکز / جولیا سوتوسانتی
ژول فرانک، ویلکینسون بریمر کاتچر
212-355-4449

منبع گروه مهندسی سنگ