کاسیو مدل های EDIFICE را که با همکاری Scuderia AlphaTauri ایجاد شده است ، منتشر می کند

کاسیو از سال 2016 یک شریک رسمی Scuderia Toro Rosso بوده است. مدل های مشترک EQB-1100AT و ECB-20AT اولین مدل هایی هستند که از زمان تغییر نام تیم در Scuderia AlphaTauri در این فصل ظاهر می شوند. شماره گیری ها دارای یک شیب از رنگ های آبی و سفید تیره هستند ، که رنگ تیم Scuderia AlphaTauri را بازتاب می دهد. رنگ سرمه ای کاملاً با رنگ مارک EDIFICE یکسان است. ECB-20AT دارای یک کیس و بند آبی سرمه ای است. هر دو مدل که از طراحی آنها الهام گرفته از جهان بینی Scuderia AlphaTauri است ، آرم تیم را روی صفحه ، پشت قاب و دستبند حمل می کنند.

اخبار مرتبط  رشد دستمال مرطوب مراقبت های شخصی بر اساس افزایش آگاهی بهداشتی در بین مصرف کنندگان تا سال 2025 ، به سمت پیشروی می رود

EQB-1100AT از یک کیس باریک 9.6 میلی متری و یک حاشیه هشت ضلعی ساخته شده از کربن ، فلزی که به طور گسترده در ورزش های اتومبیل استفاده می شود ، بهره می برد. این ساعت می تواند زمان دو شهر را به طور همزمان نمایش دهد. ECB-20AT دارای تایمر و بند چرمی است که روی آن آرم تیم قرار دارد. صفحه شماره گیری در هر دو مدل دارای کریستال یاقوت کبود ضد خش است و برای مکانیک تیم به اندازه کافی سخت است. ساعت ها همچنین با اتصال به تلفن هوشمند با استفاده از یک برنامه اختصاصی به طور خودکار زمان را تنظیم می کنند. هر دو مدل که از طراحی آنها الهام گرفته از جهان بینی Scuderia AlphaTauri است ، آرم تیم را روی صفحه ، پشت قاب و دستبند حمل می کنند. این مدل های مشترک مشترک برای اعضای تیمی که به دور دنیا سفر می کنند و باید وقت خود را به دقیقه برسانند مفید است.

اخبار مرتبط  کلی کی نشان می دهد که چگونه او با جوانی و طبیعی با درمان های زیبایی شناسی روبرو می شود

Scuderia AlphaTauri

Scuderia AlphaTauri که در ایتالیا مستقر است ، یک تیم مسابقه ای است که از بسیاری از رانندگان جوان امیدوار کننده تشکیل شده است. این تیم که پیش از این با نام Scuderia Toro Rosso شناخته می شد ، در این فصل نام خود را تغییر داد. این انرژی باعث می شود انرژی جوانان ، اتومبیل های مسابقه ای که از نوآوری تکنولوژیکی استثنایی و اشتیاق به سرعت استفاده می کنند ، به مدار فرمول 1 برسد. با اعتقاد به اینکه این خصوصیات کاملاً با مفهوم مارک EDIFICE مطابقت دارد ، کاسیو از سال 2016 یک شریک رسمی این تیم است.

اخبار مرتبط  شرکت Daddybaby متقاضی صدور گواهینامه بین المللی PPE شد

ساختمان https://www.edifice-watches.com/

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1252569/EQB_1100AT_ECB_20AT.jpg

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1252567/image_5009366_27734679.jpg

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1252568/1.jpg

SOURCE CASIO COMPUTER CO.، LTD