شرکت تخصصی ققنوس روی رشد و طول عمر تمرکز دارد

BAMBERG، S.C.، 15 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – بیش از یک قرن است که Phoenix Speciality اجزای کوچک و دقیقی ساخته است که برای بسیاری از صنایع حیاتی است – همه آنها با مشخصات دقیق مشتری ساخته شده اند. ققنوس یک شرکت خانوادگی نسل چهارم است که سابقه طولانی در ثبات و رشد دارد. ساخته شده توسط افرادی که علاقه به خدمات ، کیفیت و قابلیت اطمینان دارند ، ققنوس طی 113 سال گذشته به یک تامین کننده مطمئن قطعات تخصصی برای OEM ها در سراسر جهان تبدیل شده است.

از زمان آغاز به کار آن یک قرن پیش ، چیزهای زیادی تغییر کرده است. آنچه تغییر نکرده است ، تعهد تخصص ققنوس به قابلیت اطمینان و تعهد به تعالی است. این شرکت با سرمایه گذاری قابل توجه در تجهیزات آنها ، رشد خود را در طول سالها تضمین کرده است. ققنوس ابزار و فروشگاه داخلی خانه بسیاری از پیشرفته ترین تراش های CNC ، دستگاه های فرز CNC و Wire-EDM ها است. بخش ماشینکاری تولید آن همچنین تجهیزات برشکاری ، از جمله دستگاه های پیچ سوئیسی ، جت های آب ، تراش CNC ، دستگاه فرز CNC و پرس های مهر زنی متعدد را در خود جای داده است. ققنوس اخیراً برنامه های خود را برای گسترش عملیات در اعلام کرده است شهرستان بامبرگ در یک 5.5 میلیون دلار سرمایه گذاری. پیش بینی می شود طی سه سال آینده 35 شغل اضافی ایجاد شود.

اخبار مرتبط  دانلود فیلم خارجی و تماشای آنلاین فیلم و سریال

درست در اینجا ساخته شده است ایالات متحده آمریکا، Phoenix Specialty قطعاتی را مطابق با استانداردهای دقیق ، برای پیشرفته ترین صنایع قرن 21 تولید می کند. در حقیقت، ققنوس به یکی از اولین شرکت های دارای گواهینامه AS9000 در تبدیل شد ایالات متحده، و بعداً به اعتبار AS9100 دست یافت.

اخبار مرتبط  ما جواهرات نقره ای که اکنون بیش از 20K جواهرات نقره ای را در فروشگاه عمده فروشی آنلاین خود ارائه می دهند

در زمانه ای که اختلالات زنجیره تامین به طور مکرر در حال گسترش است ، یافتن یک منبع قابل اعتماد نسبت به تخصص ققنوس کار سختی است. به عنوان یک تامین کننده ضروری ساخت آمریکا ، ققنوس به سرمایه گذاری در آینده صنعت ، مردم ، مشتریان و امکانات آن اختصاص داده شده است. حتی در دوران سخت اقتصادی ، ققنوس توانایی آنها را در مقاومت در برابر زمان ثابت کرده است.

از سال 1907 ، تخصص ققنوس پیشروترین تامین کننده قطعات سفارشی به تولیدکنندگان تجهیزات اصلی آمریکاست. واقع در بامبرگ ، کارولینای جنوبی، ققنوس قطعات با کیفیت بالا را ارائه می دهد – همه ساخته شده در ایالات متحده آمریکا. این تجارت در خدمت کلیه صنایع ، میلیون ها قطعه برای هزاران مشتری در سراسر جهان تولید کرده است. با موجودی مواد اولیه گسترده و ابزار داخلی و فروشگاه ققنوس توانایی تولید سریع قطعات تخصصی را دارد. با ارائه یک قول بدون خطر و کتبی و سیستم موجودی مدیریت شده ، تخصص ققنوس تأمین اجزای سفارشی را برای بیش از یک قرن آسان کرده است.

اخبار مرتبط  افزایش هزینه های تنقلات زیتون در سراسر جهان

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت تخصصی ققنوس ، به سایت PhoenixSpecialty.com مراجعه کنید.

اطلاعات تماس:

ابی لی، دستیار بازاریابی
[email protected]
بزرگراه 7433
بامبرگ ، SC 29003
803.245.5116

تصاویر مرتبط

image1.jpg

SOURCE شرکت تخصصی ققنوس

لینک های مربوطه

http://PhoenixSpecialty.com