بیانیه مطبوعاتی مشترک از Renewcell و SCA

استکهلم، 15 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت سوئد تکنیک Renewcell ، بازیافت زباله های نساجی به عنوان ماده اولیه جدید برای تولید لباس ، منطقه صنعتی Ortviken را به عنوان گزینه ای برای ساخت کارخانه جدید خود در نظر گرفته است. Renewcell در حال حاضر تولید را در اولین کارخانه خود در Kristinehamn اجرا می کند و اکنون قصد دارد ظرفیت تولید را افزایش دهد.

کارخانه جدید سالانه حدود 70000 تن منسوجات دور انداخته شده را مدیریت خواهد کرد و حدود 100 نفر را با توانایی توسعه در آینده استخدام خواهد کرد.

  • ما باید تولید خود را به سرعت افزایش دهیم تا تقاضای محصول ما از صنعت مد را برآورده کنیم. بنابراین ، ما در حال ارزیابی Ortviken به عنوان گزینه ای برای سرمایه گذاری در محدوده 1 میلیارد کرون برای ساخت یک کارخانه بازیافت بزرگتر جدید پاتریک لوندستروم ، مدیر عامل شرکت Renewcell می گوید ، ما هنوز درمورد محل استقرار نیروگاه تصمیمی نگرفته ایم و اولین مشورتی که اکنون شروع می کنیم مشورتی است.
  • از آنجا که بخشی از فرآیند ما مبتنی بر فن آوری کاغذ و خمیر سنتی است ، بسیاری از نیازهای ما در Ortviken وجود دارد – زیرساخت های خوب ، راه حل های تدارکات و صاحبخانه با ثبات. همچنین پرسنل بسیار مجرب در منطقه موجود هستند. این به این معنی است که اگر روند اجازه کار بدون مشکل پیش برود ، می توانیم در نیمه اول سال 2022 کار خود را آغاز کنیم.
  • ما خوشحالیم که می توانیم فضا و زیرساخت ها را برای عملیات جدید در Ortviken فراهم کنیم ، جایی که اکنون تصمیم داریم تولید کاغذ انتشار را متوقف کنیم ، اولف لارسون، مدیرعامل SCA. Ortviken یک منطقه صنعتی با کیفیت عالی است ، هم زیرساخت های موجود در سایت و هم دسترسی به زیرساخت های حمل و نقل منحصر به فرد. ما از فرصت های بزرگی که این منطقه صنعتی فراهم می کند ، هم برای توسعه مستمر خودمان و هم برای سایر عملیات استفاده خواهیم کرد.
اخبار مرتبط  لوله کشی ، تهویه هوا و محافظت از برق DFW با برادران بیکر با سیستم های تصفیه هوا ضد COVID-19


برای اطلاعات بیشتر

Harald Cavalli-Björkman ، مدیر ارتباطات و CMO ، Renewcell + 46-70-590-32-04

Björn Lyngfelt، SVP Communications SCA + 46-70-626-82-23

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/sca/r/joint-press-release-from-renewcell-and-sca ، c3193921

فایلهای زیر برای بارگیری در دسترس هستند:

SOA منبع