Arlo از یک دوربن ضروری ویدئویی ضروری بدون سیم و باتری با نمایش کامل تا انگشتان پا رونمایی می کند

وی گفت: “در دنیای امروز ، داشتن یک زنگ درب ویدئویی هوشمند درب ورودی خود بیش از هر زمان دیگری ارزشمند است.” تجس شاه، SVP محصول و CIO در Arlo. “برخلاف سایر زنگ درهای ویدئویی که می توانند در زمان پاسخگویی عقب باشند ، Essential Wireless-Free Video Doorbell از آخرین پیشرفت های سخت افزاری و نرم افزاری برای نظارت سریع و جامع بهره می برد. کیفیت تصویر تصویر و صدا پیشگام صنعت همراه با سرویس اشتراک مبتنی بر هوش مصنوعی ما ، Arlo Smart، محافظت کامل درب جلو را فعال کنید. کاربران می توانند اعلان های هوشمند و دسترسی ساده و ایمن را از طریق Arlo App دریافت کنند و به آنها امکان می دهد به سرعت و به راحتی جریان مستقیم داشته باشند ، به مهمانان پاسخ دهند و حتی از کمک اضطراری برخوردار شوند. ”

تماس های ویدئویی مستقیم به تلفن همراه ، صوتی واضح ، دو طرفه صوتی و پیام های پاسخ سریع از قبل ضبط شده ، همه امکان برقراری ارتباط راحت و لحظه ای با بازدیدکنندگان را فراهم می کند. به طور معمول ، زنگ درهای ویدئویی به کاربران نیاز دارد تا چندین مرحله برای مشاهده و پاسخ دادن به مهمانان پس از دریافت اعلان بردارند ، و این باعث تأخیر در جایی می شود که کاربر به راحتی بازدید کننده خود را از دست می دهد. Arlo Essential Wireless Doorbell Video با ارسال یک تماس ویدئویی مستقیم و HD مستقیم با تلفن هوشمند کاربر پس از فشار دادن زنگ در ، این مشکل را برطرف می کند و به آنها امکان می دهد تا با استقرار پاسخ سریعاً اقدام کنند.

از ویژگی های Doorbell ویدیویی کاملاً رایگان Arlo Essential Wireless-Video می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • 180 درجه زاویه دید: بهینه شده برای درب ورودی با نسبت ابعاد 1: 1 بنابراین می توانید فردی را از سر تا پا یا بسته ای روی زمین ببینید
 • تماس ویدیویی مستقیم به تلفن همراه: به طور مستقیم با تلفن خود تماس می گیرد تا هرگز بازدید کننده ای را از دست ندهید
 • گزینه های چندگانه تغذیه: بدون سیم با استفاده از باتری قابل شارژ نصب کنید1، یا به سیم کشی موجود برای شارژ مداوم سیم کشی کنید2
 • تشخیص حرکت و هشدارها: هنگام تشخیص حرکت ، هشدارها را دریافت کنید
 • Angle Mount: به راحتی زاویه دید را تنظیم کنید تا بازدید کنندگان را به طور کامل و واضح مشاهده کنید
 • صوتی دو طرفه: آنچه را که مهم است با صدای صوتی واضح و پاک کننده صدا بشنوید
 • راه های بیشتر برای پاسخ: پیام های پاسخ سریع کاربران را قادر می سازد پیام های از پیش ضبط شده را برای پاسخ فوری به مهمانان پخش کنند
 • پیام بازدید کننده: اگر توانایی پاسخگویی به درب را ندارید ، میهمانان می توانند برای شما پیام صوتی بگذارند و می توانید به راحتی از طریق گوش دادن از راه دور
 • فیلم HD با HDR: با HDR جزئیات واضح را در مناطق تاریک و تاریک ثبت کنید
 • دید در شب: ببینید چه کسی در شب شماست ، حتی بدون روشن شدن چراغ
 • مقاوم در برابر آب و هوا: برای مقاومت در برابر گرما ، سرما ، باران یا آفتاب طراحی شده است
 • سازگاری با سیستم عامل: برای تعامل ، اتوماسیون و کنترل آسان با الکسا ، دستیار Google و IFTTT کار می کند
 • مستقیم به WiFi: برای راه اندازی ساده به طور مستقیم به WiFi متصل می شود و به شما امکان می دهد بدون نیاز به ایستگاه پایه جداگانه به عنوان یک راه حل مستقل برای امنیت خانه عمل کند.
 • آژیر هوشمند داخلی: در طول یک رویداد آژیر خود را به طور خودکار یا دستی از برنامه Arlo روشن کنید
 • حالت بی صدا: تماس های ورودی را موقتاً غیرفعال کنید ، Arlo Chime ملودی ها ، و / یا حلقه های زنگی سنتی
 • اعلانهایی که اهمیت دارند: هشدارها را دریافت کنید وقتی Essential Wire-Free Doorbell شما افراد ، وسایل نقلیه ، حیوانات یا بسته ای را با آنها درگیر می کند Arlo Smart از طریق یک دوره آزمایشی سه ماهه همراه با ضبط 30 روزه ابر
اخبار مرتبط  شرکت INC برای بینش درباره COVID-19 و صنعت آجیل و میوه خشک با تیم رهبری مصاحبه می کند

برای Q1 2021 در نظر گرفته شده است ، جدید Arlo Chime – که برای راه اندازی ساده مستقیماً به WiFi متصل می شود – با فشار دادن مهمان بر روی Doorbell Video Free-Wireless Arlo Essential ، هشدارهای فوری را از طریق مسنجر فعال می کند. کاربران می توانند از تن ها و ملودی های متنوعی را انتخاب کنند که با تشخیص حرکت یا صدا می توانند به طور خودکار فعال شوند.

خرید یک Doorbell رایگان ویدئویی بدون سیم Arlo قفل یک محاکمه رایگان سه ماهه سرویس مبتنی بر اشتراک AI Arlo را باز می کند ، Arlo Smart. کاربران برای ذخیره و مشاهده کلیپ های ویدئویی به 30 روز ضبط ویدیوی HD با قابلیت دسترسی دسترسی خواهند داشت. تنظیمات اعلان را می توان تنظیم کرد ، فعال می کند Arlo Smart مشترکین تجربه خود را برای شناسایی افراد ، وسایل نقلیه ، حیوانات یا بسته ها کاملاً شخصی سازی می کنند3. Arlo Smart’s ویژگی e911 دسترسی سریع به خدمات اضطراری محلی محل دوربین را برای اقدامات سریع در شرایط اضطراری فراهم می کند4. با کنترل کامل از طریق برنامه Arlo ، کاربران می توانند به راحتی جریان های زنده و ضبط شده را مشاهده کنند ، تنظیمات دوربین خود را تنظیم کنند یا به ضبط های ابری دسترسی پیدا کنند.

اخبار مرتبط  فرصت های نیاز به سفارشی سازی محصولات و ترکیبات و تمایز محصول به عنوان یک استراتژی برای به دست آوردن سهم بازار

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طیف گسترده ای از محصولات و خدمات امنیت خانه هوشمند Arlo ، به سایت www.arlo.com مراجعه کنید.

درباره Arlo Technologies، Inc.
Arlo برنده جایزه ، رهبر صنعت است که در حال تغییر شیوه تجربه سبک زندگی متصل به افراد است. تخصص عمیق Arlo در طراحی محصول ، اتصال بی سیم ، زیرساخت ابر و قابلیت های پیشرفته هوش مصنوعی بر ارائه یک تجربه یکپارچه و هوشمند در خانه برای کاربران Arlo متمرکز است که به راحتی قابل تنظیم و تعامل با آن است. سیستم عامل مبتنی بر ابر این شرکت دید ، بینش و ابزاری قدرتمند را برای کمک به محافظت و برقراری ارتباط در زمان واقعی با افراد و مواردی که بیشترین اهمیت را دارند ، از هر مکانی با Wi-Fi یا اتصال تلفن همراه ، در اختیار کاربران قرار می دهد. تا به امروز ، Arlo چندین دسته دستگاه متصل هوشمند برنده جایزه را راه اندازی کرده است ، از جمله Wi-Fi هوشمند بی سیم و دوربین های امنیتی مجهز به LTE ، زنگ های درب صوتی و تصویری و نورافکن.

با مأموریت ایجاد آرامش خاطر در کاربران ، آرلو به همان اندازه که در حفاظت از خانه ها و خانواده ها علاقه مند است ، به حفظ حریم خصوصی کاربران نیز علاقه مند است. آرلو متعهد به حمایت از استانداردهای صنعت برای حفاظت از داده ها است که برای حفظ اطلاعات شخصی کاربران و کنترل آنها طراحی شده است. Arlo از داده های شخصی کسب درآمد نمی کند ، کنترل های پیشرفته تری برای داده های کاربر فراهم می کند ، از قوانین حریم خصوصی پشتیبانی می کند ، داده های کاربر را با ایمنی امن نگه می دارد و امنیت را سرلوحه فرهنگ شرکت قرار می دهد.

بیانیه Safe Harbour تحت قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی سال 1995:
این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگرانه به مفهوم قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده از 1995 است. کلمات “پیش بینی” ، “انتظار” ، “باور” ، “اراده” ، “ممکن است” ، “باید” ، “تخمین” ، “” پروژه “،” چشم انداز “،” پیش بینی “یا سایر کلمات مشابه برای شناسایی چنین عبارات آینده نگر استفاده می شود. با این وجود ، فقدان این کلمات به معنای آینده نگر نبودن جملات نیست. اظهارات آینده نگر نشان دهنده انتظارات یا اعتقادات Arlo Technologies ، Inc. در مورد رویدادهای آینده بر اساس اطلاعات موجود در زمان ارائه چنین اظهاراتی است و شامل اظهاراتی در مورد: Arlo Essential Wire-Free Video Doorbell ، Arlo Smart، و محصولات آینده Arlo. این اظهارات براساس انتظارات فعلی مدیریت است و در معرض خطرات و عدم اطمینان خاصی است ، از جمله موارد زیر: تقاضای آینده محصولات شرکت ممکن است کمتر از حد انتظار باشد. مصرف کنندگان می توانند پیشنهادات جدید محصولات شرکت را اتخاذ نکنند یا محصولات رقیب را اتخاذ نکنند. و عملکرد محصول ممکن است تحت تأثیر شرایط عملیاتی دنیای واقعی باشد. بعلاوه ، برخی از اظهارات آینده نگر بر اساس فرضیاتی در مورد رویدادهای آینده است که ممکن است صحت نداشته باشد. بنابراین ، نتایج و نتایج واقعی ممکن است با آنچه در چنین اظهارنظرهای آینده نگر بیان شده یا پیش بینی شده است تفاوت اساسی داشته باشد. اطلاعات بیشتر در مورد عوامل احتمالی ریسک که می تواند بر Arlo و تجارت آن تأثیر بگذارد ، در پرونده های دوره ای شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار با جزئیات ذکر شده است ، از جمله ، اما نه محدود به آن ، عوامل خطر در شرح گزارش سالانه شرکت در فرم 10-K برای سال تمام شد 31 دسامبر 2019. با توجه به این شرایط ، نباید بیش از حد به این اظهارات آینده نگر اعتماد کنید. آرلو هیچ تعهدی برای انتشار علنی تجدید نظر در هر بیانیه آینده نگرانه مندرج در اینجا برای انعکاس وقایع یا شرایط پس از تاریخ این مقاله یا انعکاس وقایع پیش بینی نشده متعهد نیست.

اخبار مرتبط  بازار تولید قراردادهای مراقبت شخصی شخصی 2020-2027

1 باتری قابل شارژ با یک بار شارژ از سه تا شش ماه دوام می آورد
2 در صورت انتخاب سیم کشی ، کاربران به سیم کشی برق / زنگ درب با ولتاژ بین 8 ولت AC و 24 ولت AC نیاز دارند
3 هشدارهای شخصی شده در طی سه ماه رایگان در دسترس قرار می گیرد Arlo Smart اشتراک آزمایشی
4 در دسترس برای مشتریان در ایالات متحده فقط

SOURCE Arlo Technologies، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.arlo.com