Venture Café New England رئیس جمهور جدیدی را منصوب می کند و نام تجاری Rebrand را اعلام می کند

Vidaña از تجارب بیش از 30 ساله خود ، دانش و مجموعه ای از تجربیات در جوامع متنوع کارآفرینی را به این موقعیت می رساند. استودیوی نوآوری به طور مجازی و ترکیبی به ارائه تمام برنامه های خود ادامه خواهد داد ، با این حال ، ویدا در نقش خود به عنوان رئیس جمهور ، مأموریت استودیوی نوآوری را برای دموکراتیزه کردن نوآوری از طریق ایجاد روابط و تأمین منابع و فضاهای رایگان برای هرکسی جهت راه اندازی و رشد موفقیت آمیز یک تجارت هدایت می کند.

در زمانی که با اختلال در همه گیر شدن بیماری روبرو شده و توجه قابل توجهی به مسئله عدالت نژادی افزایش یافته است ، استودیوی نوآوری حتی از انرژی بیشتری برخوردار است و تیم ما هیجان زده است که مأموریت خود را دو برابر افزایش دهد تا به طور قابل توجهی تنوع جامعه نوآوری را افزایش دهد ، “Daniel Vidaña ، رئیس جمهور گفت.” ما امروز این کار را انجام می دهیم راکسبری، مشیت، بوستون و کمبریج؛ ابتدا با ملاقات کارآفرین یا مشاغل کوچک در جایی که آنها هستند ، همکاری با آنها برای ایجاد مسیر و نقاط درگیر منابع مداوم علاوه بر دسترسی به فضاهای فعال شده در جامعه برای مبتکران ، بنابراین ما تشویق می شویم و می خواهیم با همفکران خود همسو و همسو باشیم سازمان هایی برای کمک به ساخت و بازسازی جوامع اقتصادی خلاق. “

نام تجاری جدید Innovation Studio تعهد آن را در ایجاد جوامع فراگیر ، در دسترس و مبتکر در نیوانگلند تثبیت می کند. علامت جدید ترکیبی از یک جفت chevron اشاره شده به جلو ، با نقاط لهجه ای است که توهم X را ایجاد می کند. X دارای سابقه استفاده برای نماد کردن یک مقدار ناشناخته است ، بنابراین اگر X می تواند جای هر چیزی یا هر کسی باشد ، پس هیچ چیز و هیچ کس توسط آن مستثنی است. Innovation Studio به نظر می رسد به عنوان “استودیو” برای افراد برای اتخاذ ایده تجاری ، توسعه این مفهوم و اجرای برنامه خود – به همان روشی که یک هنرمند یک قطعه موسیقی ، هنر تجسمی ، درام را تصور می کند و سپس باید توسعه یابد. آن را از طریق تلاش و تمرکز مداوم. فقط در این صورت است که از “استودیو” بیرون آورده می شود.

اخبار مرتبط  با استفاده از مانیکورهای زیبایی و خالص مرسوم ، مرسوم ، مد روز ، عروسی های کوچک تابستانی را با عروسک های کوچک تابستانی همراه کنید

استودیو نوآوری به دنبال توسعه ارزش ویژه برنامه خود + برنامه نوآوری ، مانند موفقیت اخیر خود در همکاری با ایالت رود آیلند در برنامه پشتیبانی فناوری مشاغل کوچک برای پیشبرد توسعه اقتصادی بیشتر در شهرهای دروازه ماساچوست، و سایر جوامع در نیوانگلند ؛ برای ایجاد و فعال سازی فضاهای جامعه ، علاوه بر ارائه فضای استودیوی خلاقانه داستان نویسی برای افزایش تولید نوآوری ، مشارکت ها را کشف کنید.

در طول سال ها استودیو نوآوری 5000+ جلسه برنامه را اجرا کرده ، 2800 جلسه ساعت اداری برگزار کرده است ، از 250،000 کاربر سالن عمومی و 265،000+ شرکت کننده برنامه استقبال کرده است و از 67،000+ به بعد دسترسی اجتماعی داشته است.

“رهبری دانیل پس از پیوستن به عنوان مدیر ناحیه هال بوستون در سال 2018 صورت گرفت. شکی نیست که چشم انداز و علاقه او به ساخت کافه Venture در دو سال گذشته بخشی جدایی ناپذیر در منجر به تغییر نام به Innovation Studio بوده است.” میچ تایسون، رئیس هیئت مدیره. “در حالی که همچنان به تعریف مجدد رویکرد سازمان در حمایت از مأموریت خود می پرداخت ، باعث افتخار من بود که در کنار دانیل کار می کنم.”

برنامه های رایگان و رویدادهای مجازی مانند Pitch Nights Innovation Studio ، که چهار بار در سال برگزار می شود ، صاحبان مشاغل کوچک و کارآفرینان تازه کار را در بوستون بزرگ فرصت رقابت برای تأمین بودجه. در حال کسب شتاب از # BlackoutT سه شنبه ، همه برندگان Pitch Night از آن زمان سپتامبر 2019 100٪ زن و 90٪ BIPOC بوده اند. طبق مقاله اخیر فوربس ، بطور کلی مشاغل تحت هدایت زنان تنها کمتر از 3٪ از بودجه سرمایه های خطر پذیر را دریافت می کنند. COVID-19 این چالش را برای مشاغل تحت مالکیت زنان حتی بیشتر پیچیده کرده است ، زیرا این احتمال وجود دارد که در زمینه هایی مانند غذا ، تناسب اندام ، زیبایی و خرده فروشی مشاغل مستقر در محصولات و خدمات را راه اندازی کنند – همه از زمان رکود عمده ای برخوردار بوده اند. شروع همه گیری.

اخبار مرتبط  اندازه بازار حیوانات خانگی CBD ارزش 399.2 میلیون دلار تا سال 2027

استودیوی نوآوری علاوه بر عضویت در موسسه جهانی Venture Cafe (VCGI) ، به روابط دیرینه خود با CIC (مرکز نوآوری کمبریج) به عنوان شریک بنیانگذار خود ادامه خواهد داد. از طریق این شبکه از فضاهای موجود در کافه Venture کمبریج، District Hall Boston ، Roxbury Innovation Center ، District Hall Providence و Venture Café مشیت برنامه های متنوعی موجود است. این منابع محدود به کمک به کارآفرینان برای ارتباط با متخصصان و منابع اصلی ، دسترسی به اصول شروع و رشد یک کسب و کار ، به اشتراک گذاری دانش با جامعه و راه اندازی موفقیت آمیز نیست.

ما از مشاغل کوچک و کارآفرینان دعوت می کنیم برای شب مجازی مجازی ما به ما بپیوندند 29 سپتامبر در ساعت 5 عصر EST.

درباره استودیوی نوآوری:
مستقر در نیوانگلند ، استودیو نوآوری شامل 501 (c) (3) غیرانتفاعی و پیشرو در ارائه خدمات نوآوری رایگان ، از طریق مجموعه ای از فضاهای جامعه مجازی و فیزیکی است.

Innovation Studio از سال 2010 گردهمایی های پنج شنبه Venture Café Cambridge را اداره می کند ، که به عنوان آزمایشی توسط CIC (مرکز نوآوری کمبریج) برای ارتباط نوآوران و کارآفرینان آغاز شد. علاوه بر امضای برنامه نویسی پنجشنبه ، ما فضاهای اجتماعی مانند District Hall Boston را که در سال 2013 به عنوان اولین مرکز مستقل نوآوری مدنی و فضای کار عمومی جهان و مرکز نوآوری Roxbury که در سال 2015 به عنوان پروژه برجسته برای شهر بوستون و اولین مرکز نوآوری شهری با مأموریت توسعه اقتصادی محلی در قلب میدان نوبیان. و از آگوست 2019، Innovation Studio کافه سرمایه گذاری را اداره کرده است مشیت و ناحیه هال پراویدنس ، که نتیجه یک همکاری مشترک خصوصی و خصوصی با بود ایالت رود آیلند، علوم و فناوری Wexford و CIC ، برای ایجاد یک فضای تجمع و فضای برنامه نویسی برای اتصال نوآوران برای افزایش رود آیلند خروجی نوآوری همه این فضاها و برنامه ها با مارک تجاری اجرا می شوند فعال شده توسط Innovation Studio.

اخبار مرتبط  انتظار می رود بازار آزمایش ، بازرسی و صدور گواهینامه با 5.2٪ CAGR از سال 2020 تا 2025 گسترش یابد ، به دلیل افزایش آگاهی در مورد ایمنی مواد غذایی

درباره دانیل انریکوس ویدا
Daniel Vidaña رئیس جمهور و عضو هیئت مدیره استودیوی نوآوری است که بر برنامه ها و فضاهای موجود در بوستون، کمبریج، و مشیت. دانیل در سال 2018 به عنوان مدیر ناحیه هال بوستون به Innovation Studio قبلا Venture Café New England پیوست و همچنین از آن زمان تیم مرکز نوآوری راکسبری را هدایت کرد ژانویه 2019. قبل از آن ، دانیل به عنوان معاون رئیس برنامه برنامه برای خدمت می کرد بوستون Cradles to Crayons ، علاوه بر موفقیت در فعالیت های زنجیره تأمین موفقیت آمیز با اپل ، شرکت دانیل اشتیاق واقعی به مشارکت جوامع متنوع کارآفرینی همراه با سی سال تجربه ادغام رهبری ، خلاقیت و بصیرت تجاری با سرمایه گذاری غیر انتفاعی را به ارمغان می آورد ، شروع کنید مشاوره و سازمان های شرکتی

سایت اینترنتی: www.innovationstudio.org

تماس با روابط عمومی:
استودیوی نوآوری
نیکی کلودین
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE Innovation Studio

لینک های مربوطه

http://www.innovationstudio.org