تاکستان انگور کارکنان را تشویق می کند تا با زمان خالی از پرداخت و ساعات کوتاه برای انتخابات 2020 رای دهند

استمفورد ، اتصال، 15 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – تاکستان انگور امروز تعهد خود را مبنی بر کوتاه کردن ساعت کار در سطح ملی در روز انتخابات اعلام کرد (3 نوامبر) و در صورت عدم اجازه برای رای دادن به کارمندان ، سه ساعت مرخصی استحقاقی پرداخت می شود. این تعهد همزمان با پیوستن تاکستان انگور صورت می گیرد زمان رأی دادن، ائتلاف غیرحزبی و تحت هدایت تجارت که هدف آن افزایش مشارکت رای دهندگان در انتخابات ایالات متحده است.

“ما افتخار می کنیم که این تعهد غیرحزبی را پذیرفته و همه را تشویق کنیم که بیرون بروند و با رای دادن تفاوت ایجاد کنند. ما معتقدیم که خواسته های کار و زندگی نباید بر توانایی فرد برای شرکت در این انتخابات تأثیر بگذارد.” شپ موری، مدیرعامل و بنیانگذار تاکستان انگور. “مشارکت رأی دهندگان برای ما مهم است. ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که کارمندان ما از سراسر کشور آماده رأی دادن هستند و احساس قدرت می کنند تا صدای آنها را بشنوند 3 نوامبر،” اضافه ایان موری، مدیرعامل و بنیانگذار تاکستان انگور.

اخبار مرتبط  Nakedwines.com با افزایش تقاضا برای تحویل شراب ، استخدام را تسریع می کند

ساعات کاری کوتاه در روز انتخابات شامل فروشگاه ها و دفاتر شرکتی است. جزئیات دقیق ساعت فروشگاه در www.vineyardvines.com. علاوه بر زمان مرخصی پرداخت شده ، تاکستان های انگور همچنین تلاش داخلی را برای تأمین منابع و اطلاعات غیرحزبی در مورد نحوه رأی دادن به کارمندان ، که در ایالت خود در رأی گیری هستند و اطلاعات مربوط به رای گیری از طریق پست و گزینه های رای گیری زودهنگام ، در داخل آغاز می کند. .

اخبار مرتبط  BetterLife Pharma سهامداران را در مورد خرید پیشنهادی خود از Altum به روز می کند

برای ترغیب مشتریان به اطلاع رسانی و شرکت در آرا hit در روز انتخابات ، این برند در حال راه اندازی یک مجموعه منحصر به فرد محدود است که شامل تی شرت ، کلاه و برچسب های الهام گرفته از انتخابات برای مردان ، زنان و کودکان خواهد بود. مجموعه کپسول VOTE تاکستان انگور آغاز می شود پانزدهم سپتامبر منحصراً در www.vineyardvines.com. این نام تجاری همچنین منابع خود را با مشتریان و پیروان خود به اشتراک می گذارد تا ثبت نام رای دهندگان را بررسی کند ، مکان های رأی گیری را جستجو کند و یادآوری های انتخابات را بدست آورد.

درباره تاکستان انگور®

یک شرکت مستقر در نیو انگلند که بیشتر به خاطر یقه های عجیب و غریب و آرم نهنگ صورتی خندان شناخته شده است ، تاکستان انگور در سال 1998 تاسیس شد تاکستان مارتا وقتی برادران شپ و یان موری روابط خود را با شرکت های آمریکایی قطع کردند تا شروع به ایجاد روابطی نمایند که “زندگی خوب” است. تاکستان تاکستان علاوه بر گردنبندهای امضا ، انواع لباس ها و لوازم جانبی را برای آقایان ، زنان و کودکان ارائه می دهد. محصولات در بیش از 600 فروشگاه تخصصی و بزرگ در سراسر جهان ، از طریق یک کاتالوگ فصلی ، با شماره 1.800.892.4982 ، از طریق سایت اینترنتی vineyardvines.com و با بیش از 100 فروشگاه مستقل به فروش می رسند.

اخبار مرتبط  کوک تارد Alimentation نتایج خود را برای چهارمین سال و سال مالی 2020 خود اعلام کرد

مخاطب:
نیکول ساتلیف
مدیر ارشد روابط عمومی
[email protected]
203-504-5788

SOURCE تاک انگور