وبر جراحی پلاستیک صورت دارای شماره 3972 در لیست 5000 Inc. 2020 است

LONE TREE ، کولو، 15 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – مجله Inc اخیراً نشان داده است که جراحی پلاستیک صورت وبر ، با رشد درآمد سه ساله 89 درصدی ، در لیست سالانه 5000 شرکت شماره 3972 ، معتبرترین رتبه بندی سریعترین رشد شرکت های خصوصی کشور قرار دارد. . این لیست نمای منحصر به فردی از موفق ترین شرکت ها در پویاترین بخش اقتصاد آمریکا است – مشاغل کوچک مستقل آن. Intuit ، Zappos ، Under Armour ، Microsoft ، Patagonia و بسیاری از نام های شناخته شده دیگر اولین نمایش ملی خود را به عنوان افتخار شرکت 5000 به دست آوردند.

“هنگامی که من آموزش جراحی پلاستیک را در سال 2009 به پایان رساندم ، نمی توانستم تصور کنم که به عنوان صاحب یکی از شرکتهای با رشد سریع در ایالات متحده شناخته شوم. این افتخار فوق العاده ای است که توسط مجله Inc برای این چندین سال تلاش و توسعه عملی. آنچه من بیشتر از آن متشکرم این واقعیت است که این افتخار نشان دهنده هزاران بیمار خوشبختی است که طی سالهای گذشته از آنها مراقبت کرده ایم. هر دو یک موفقیت بزرگ است که من و تیمم بسیار به آن افتخار می کنیم! “

اخبار مرتبط  بعد از یک سال قانونی شدن بیشتر ، سفارش علفهای هرز بصورت آنلاین با Blowout420 آسان است

نه تنها شرکت های موجود در 2020 Inc. 5000 در بازارهای خود بسیار رقابتی بوده اند ، بلکه در کل این لیست در مقایسه با لیست های قبلی نیز رشد سرسام آوری را نشان می دهد. 2020 Inc. 5000 به طور متوسط ​​و باورنکردنی رشد سه ساله بیش از 500 درصد و متوسط ​​نرخ 165 درصد را تجربه کرد. درآمد کل 5000 دلار بود 209 میلیارد دلار در سال 2019 ، بیش از 1 میلیون شغل در سه سال گذشته به خود اختصاص داده است.

اخبار مرتبط  پادشاه کینگز آغاز آغاز سود سهام سه ماهه منظم با حمایت از نتایج مالی در نیمه اول سال 2020 را اعلام کرد

نتایج کامل Inc. 5000 را می توانید در سایت www.inc.com/inc5000 بیابید. این شرکت ها در شماره سپتامبر Inc که اکنون در دسترس است معرفی شده اند.

مدیر مسئول این شرکت می گوید: “شرکت های شرکت 5000 این شرکت تقریباً از هر قلمرو کسب و کار آمده اند.” اسکات اولیانوک. “از بهداشت و نرم افزار گرفته تا رسانه و مهمان نوازی ، لیست 2020 اثبات می کند که مهم نیست که این بخش ، رشد باورنکردنی بر پایه سرسختی و فرصت طلبی است.”

اطلاعات بیشتر در مورد جراحی پلاستیک صورت وبر

اخبار مرتبط  WISE بنیاد قطر از انتشار کتاب الکترونیکی خبر داد

با تأیید مجوز دو تخته مشهور در جهان جراح پلاستیک صورت، دکتر. استفان وبر، دیپلمات هیئت جراحی پلاستیک صورت و ترمیمی آمریکا ، جراحی پلاستیک صورت وبر با توجه به جزئیات ، خدمات به بیماران و کمال در هر عمل انجام شده افتخار می کند. دکتر وبر در زمینه جوان سازی صورت تسلط کامل یافته و همچنان بهترین خدمات را در لیفت صورت ، لیفت زدن مو ، بلفاروپلاستی ، جراحی زیبایی بینی ، جراحی زیبایی بینی و همچنین طیف وسیعی از روش های زیبایی غیرتهاجمی ارائه می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 738-4443 (720) تماس بگیرید

عکس (ها):
https://www.prlog.org/12834804

اطلاعیه مطبوعاتی توزیع شده توسط PRLog

SOURCE جراحی پلاستیک صورت وبر

لینک های مربوطه

https://www.weberfps.com