OtterBox مواردی را برای iPad Air کاملاً جدید (نسل 4) اعلام می کند

مدیر عامل OtterBox گفت: “اکنون ، بیش از هر زمان دیگر ، ارتباط برقرار کردن و داشتن قدرتمندترین ابزار برای انجام این کار نکته برتر همه است.” جیم پارک. “OtterBox موارد و محافظ صفحه نمایش iPad Air جدید (نسل 4) را با گزینه های شیک و ناهموار فراهم می کند که به iPad جدید شما محافظت بیشتری در برابر افت و ضربات روزانه می دهد.”

Symmetry Series 360 برای iPad Air جدید (نسل 4) یک مورد فوق العاده زیبا و دارای برگ براق است که هنگام جمع شدن به صورت ایستاده عمل می کند و هنگام استفاده از صفحه نمایش را از خراش محافظت نمی کند. این قاب همچنین می تواند Apple Pencil (نسل 2) را به طور ایمن در خود جای دهد. Symmetry Series 360 یک همراه عالی برای بازگشت به مدرسه یا کار در خانه است و به زودی وارد فروشگاه های اپل ، apple.com و otterbox.com می شود.

اخبار مرتبط  Hard Cider Blake از بازگشت Fido Kinder Cider خبر داد و 5000 دلار به حیوانات خانگی برای میهن پرستان متعهد شد

یکی دیگر از گزینه های عالی OtterBox برای iPad Air جدید (نسل 4) ، سری Defender برای دفاع در برابر افت و ضربات روزمره است. سری Defender با محافظ چند لایه ساخته شده است ، از جمله محافظ صفحه قابل جابجایی که در قسمت جلوی قاب قرار می گیرد و به عنوان صفحه نمایش برای مشاهده و تایپ آسان دو برابر می شود.

برای محافظت 360 درجه ، جفت شوید شیشه آلفا با Symmetry Series 360 یا Defender Series برای iPad Air جدید (نسل 4) برای محافظت از صفحه نمایش در برابر خراش و خراش. Symmetry Series 360 و Defender Series بدون نقص کار می کنند شیشه آلفا برای شفاف نگه داشتن صفحه نمایش خود و محافظت از iPad Air جدید (نسل 4) از جلو به عقب.

اخبار مرتبط  مخترعین InventHelp قالب ریزی و نصب آسان برای خانه ها را توسعه می دهند (TRO-243)

OtterBox Symmetry Series 360 به زودی وارد فروشگاه های اپل ، apple.com و otterbox.com می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد Defender Series و شیشه آلفا برای iPad Air جدید (نسل 4) ، بازدید کنید otterbox.com.

درباره OtterBox:

OtterBox نوآورانه محصولات جسورانه ای را ایجاد می کند که اطمینان و اعتماد را در هر کاری به شما تحمیل می کند. از آغاز فروتنانه آن با یک جعبه خشک در یک فورت کالینز ، کولو.، گاراژ ، OtterBox مهارت خود را در ساخت و طراحی افزایش داده و به عنوان مارک شماره یک مورد گوشی های هوشمند در ایالات متحده و پیشرو در محصولات ناهموار سبک زندگی در خارج از کشور استفاده می کند.1

اخبار مرتبط  سلامت مردان بار دیگر با افتخار بهترین جایگاه Eggland با 2020 جایزه بهترین غذای مردان

در مرکز هر نوآوری OtterBox یک هدف عمیق تر برای ایجاد تغییرات مثبت و پایدار است. با همکاری بنیاد OtterCares ، OtterBox با الهام گرفتن از کودکان برای تغییر جهان از طریق کارآفرینی و خیرخواهی ، بازپرداخت می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ماموریت ، بازدید کنید otterbox.com/givingback.

برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید https://www.otterbox.com/.

SOURCE OtterBox

لینک های مربوطه

www.otterbox.com