SeaPak و Budweiser با ارائه 100000 غذای دریایی برای حمایت از تلاش های امداد COVID-19 در بزرگ سینسیناتی

CINCINNATI، 23 آوریل 2020 / PRNewswire / – شرکت میگو و غذاهای دریایی SeaPak و Budweiser قرار است بارهای مختلفی از غذاهای دریایی را در سینسیناتی ، اوهایو، برای حمایت از نیازمندان در هنگام شیوع کروناویروس.

این کمک مالی 100000 وعده غذای دریایی را به Freestore Foodbank – بزرگترین ارائه دهنده مواد غذایی و خدمات اضطراری در بزرگ سینسیناتی منطقه ، که همچنین شامل بخش هایی از کنتاکی شمالی و جنوب شرقی ایندیانا. اوهایو دستورالعمل “ماندن در خانه” اخیر و محدودیت های دیگر دسترسی به مواد غذایی را برای بسیاری از ساکنین دشوار کرده است بزرگ سینسیناتی.

“SeaPak ، به همراه بودوایزر ، در تعهد ما برای تغذیه خانواده ها افتخار می كنند.” کریستن بیادونمدیر بازاریابی در SeaPak. “اکنون ، بیش از هر زمان دیگر ، ما در فلسفه مشترک خود مبنی بر انجام همه کارهایی که می توانیم برای حمایت از جوامع نیازمند متحد کنیم متحد هستیم و غذاهای دریایی را روی میزهایی که در این مواقع دشوار دست و پنجه نرم می کنند قرار می دهیم.”

Anheuser-Busch سابقه طولانی در استفاده از شبکه تأمین و تدارکات خود برای پشتیبانی از اقدامات امدادی اضطراری دارد. اخیراً ، این شرکت اعلام کرده است که برای پاسخ به بحران بهداشت عمومی COVID-19 ، سرمایه گذاری های ورزشی و سرگرمی را به شرکای غیرانتفاعی خود هدایت می کند. در کنار شرکای ورزشی ، بودویزر و شرکت مادر آنهوشر-بوش ، میادین و استادیومهای موجود را برای استفاده در مراکز موقت انتقال خون شناسایی خواهند کرد. Anheuser-Busch همچنین از شبکه تأمین و لجستیک خود برای شروع تولید و توزیع بطری های ضدعفونی کننده دستی برای تأمین نیازهای رو به رشد در سراسر کشور استفاده خواهد کرد. ایالات متحده. ضد عفونی کننده دستی در مراکز اهدای خون صلیب سرخ و حمایت از پناهگاه های اضطراری برای اقدامات امدادی در آینده استفاده می شود.

اخبار مرتبط  شرکت گلف Callaway سود سه ماهه را اعلام کرد

“بودوایزر می خواهد یك كمك به افراد داخل كند سینسیناتی و جوامع اطراف آن ، “گفت مونیکا رستگی، معاون رئیس جمهور بازاریابی ، بودویزر. “ما به همراه SeaPak ، ما می خواهیم وظیفه خود را برای کمک به تهیه وعده های غذایی برای کسانی که بیشتر به آنها احتیاج دارند ، انجام دهیم ، زیرا همه ما در یک تیم هستیم.”

Freestore Foodbank یکی از اعضای Feeding America ، پیشرو در سازمان نجات از گرسنگی در کشور است. خدمات بانکی مواد غذایی 20 شهرستان در سراسر منطقه سه ایالت سینسیناتی ، که در آن بسیاری از جمعیت آسیب پذیر و گروه های در معرض خطر ساکن هستند ، از جمله سالمندان و افراد ساکن در مراکز مراقبت های بهداشتی خانگی.

وی گفت: “این کمک مالی در زمان بحرانی صورت می گیرد ، زیرا ناامنی غذایی مربوط به COVID-19 همچنان در جوامعی که ما در خدمت آنها هستیم ، به شدت افزایش می یابد.” تریشا رینر، VP امور خارجه در Freestore Foodbank. “ما از حمایت هر دو برند تشکر می کنیم ، زیرا ما برای اطمینان از اینکه کسی در شبکه ما در جریان این بحران بهداشت عمومی گرسنه نباشد ، قدردانی می کنیم.

اخبار مرتبط  کارشناس هواشناسی چریل نلسون به اشتراک می گذارد چرا تهیه نکات در وبلاگ تلویزیون مهم است

پیش بینی می شود نخستین بسته تحویل بسته های اهدایی SeaPak Budweiser Beer Battered Shrimp در اواخر این هفته به Freestore Foodbank وارد شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد خط غذاهای دریایی حاوی آبجو از SeaPak و Budweiser ، به https://seapak.com/ مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Freestore Foodbank یا کمک مالی ، به freestorefoodbank.org مراجعه کنید.

درباره Budweiser

بودوایزر، یک شرط بند آمریکایی در سال 1876 معرفی شد ، هنگامی که بنیانگذار شرکت آدولفوس بوش تصمیم به ایجاد این برنامه داد ایالات متحده’ برای اولین بار با نام تجاری ملی واقعی آبجو – تولید جهانی که محبوبیت جهانی دارد و فراتر از سلیقه های منطقه ای است. هر دسته از Budweiser درست به همان دستور العمل استفاده شده توسط پنج نسل از کارخانه های تولید آبجو خانواده بوش درست است. Budweiser نوعی آبجو متوسط ​​، طعم دار ، ترد و خالص است که دارای لایه های ترکیبی از عطر و بوی عالی آمریکایی و اروپایی هاپ است که برای تعادل عالی طعم و طراوت تهیه شده است. Budweiser با استفاده از روشهای مفتخر از زمان ، از جمله “kraeusening” برای کربنای طبیعی و پیری Beechwood ساخته می شود که منجر به تعادل و شخصیت بی نظیر می شود.

درباره SeaPak

SeaPak 70 سال است که از دستور العمل های الهام گرفته از ساحل استفاده می کند تا میگو و غذاهای دریایی با طعم عالی را تهیه کنند. شرکت متعهد است با ارائه محصولات غذاهای دریایی با کیفیت ، معتبر ، با کیفیت ، به خانواده های شلوغ کمک می کند تا استرس را کاهش دهند و سلامتی را افزایش دهند. نام تجاری قابل اعتماد برای محصولات غذاهای دریایی خوشمزه از سال 1948 ، امروز SeaPak نام تجاری 1 فروش خرده فروشی میگوهای منجمد در آمریکا را در دسته بندی غذاهای دریایی ویژه تولید می کند. SeaPak به دلیل پایبندی به بالاترین استانداردهای کیفیت و تعهد خود به مدیریت منابع و پایداری ، در صنعت غذاهای دریایی بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در اینجا با برند و تعهد آن برای پایداری بیشتر آشنا شوید.

اخبار مرتبط  هدف از سیستم خواب HOGO: "آرامش کامل"

درباره Freestore Foodbank

Freestore Foodbank یکی از 200 عضو بانک مواد غذایی Feeding America ، بزرگترین سازمان داخلی برای رفع گرسنگی در کشور است. ماموریت Freestore Foodbank ارائه غذا و خدمات ، ایجاد ثبات و اعتماد به نفس بیشتر برای افراد درگیر در بحران در یک منطقه خدماتی 20 ایالت است. اوهایو، کنتاکی و ایندیانا. سال گذشته ، Freestore Foodbank بیش از 33.8 میلیون وعده غذایی با 511 شریک جامعه ارائه داد ، بیش از 200 نفر در COOKS و LIFT the Tristate آموزش برنامه های شغلی آموزش داده و 17،000 نفر را در خدمات تثبیت خدمت کرده اند. برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به www.freestorefoodbank.org.

SOURCE SeaPak

لینک های مربوطه

https://www.seapak.com

پاسخی بگذارید