Bossar نام تجاری جدید شرکتی را اعلام کرد

بارسلونا، اسپانیا ، 15 سپتامبر سال 2020 / PRNewswire / – Bossar ، رهبر جهانی در زمینه طراحی و تولید دستگاه های فرم دهی ، پر کردن و آب بندی افقی برای تولید بسته بندی انعطاف پذیر ، امروز از بازطراحی عمده برند برای انعکاس تلاش های این شرکت خبر داد. این شرکت بر روی بسته بندی پایدار و همکاری در حال رشد با Scholle IPN ، تولید کننده بسته بندی انعطاف پذیر تمرکز کرده است.

جروین ون در میر، مدیر عامل Bossar و مدیر اجرایی Scholle IPN EMEA ، در مورد راه اندازی نام تجاری گفت: “Bossar همیشه در خط مقدم فناوری های تجهیزات بسته بندی و منبع ارزشمندی برای مشتریان ما بوده است زیرا بسته بندی انعطاف پذیر ابتکاری ایجاد می کند. همانطور که ادامه می دهیم همکاری نزدیک با Scholle IPN برای ایجاد راه حل های یکپارچه و کامل بسته بندی برای بازارهای سراسر جهان ، منطقی است که ظاهر مارک تجاری ما را هماهنگ کند. نماد مشترک ما نماد همسویی و سرمایه گذاری مداوم ما در آینده متحد است. ”

اخبار مرتبط  سرآشپز با دو ستاره میشلن برای پشتیبانی از ادامه فعالیت در بخش هتل و رستوران با TWISPER می پیوندد

جروین ون در میر وی ادامه داد ، “تمرکز ما در آینده ارائه راه حل های کامل بسته بندی برای فیلم ها ، لوازم جانبی و تجهیزات برای مشتریان و صاحبان برند خواهد بود. مشتریان از خطوط بسته بندی با عملکرد بالا با تصاویر پر جنب و جوش در طرح های مختلف بسته بندی مصرف کننده بهره مند خواهند شد. در نتیجه ارائه محصول از Bossar و Scholle IPN ، از کارآیی کلی بالای تجهیزات تضمین شده توسط Bossar و کل هزینه رقابتی مالکیت بهره مند خواهد شد ، بنابراین یک پیشنهاد ارزش انحصاری واقعی است.

اخبار مرتبط  طرح دعوی حقوقی سالاد سیکلوسپورا که علیه اکسپرس تازه در ایلینویز توسط موسسه حقوقی ملی ایمنی مواد غذایی Pritzker Hageman تشکیل شده است

کریستوفر لست، مدیر ارشد بازاریابی Bossar ، زمینه را برای تعمیرات اساسی شرکت در رابطه با محیط زیست ارائه داد ، “بسته بندی نقش مهمی در اقتصاد چرخشی دارد زیرا وظیفه محافظت و تحویل محصولات را بدون شکست دارد ، اما همچنین لازم است این کار را با کمترین تأثیر ممکن زیست محیطی. “سرانجام ، وی گفت:” Bossar متعهد به پایداری و با توجه به اثر کربن اکوسیستم ما ، با نصب آخرین فن آوری در ماشین آلات برای کاهش مصرف انرژی ، به حفظ محیط زیست کمک می کند. و ضایعات فیلم و به طور فعال در توسعه راه حل های بسته بندی قابل بازیافت و پایدار نقش دارد. ”

بعنوان بخشی از طرح تغییر فرم تجاری ، Bossar وب سایت جدیدی (www.bossar.com) راه اندازی کرد که منابع شرکت را برای استفاده در بسته بندی مواد غذایی ، آشامیدنی و شیمیایی برجسته می کند.

اخبار مرتبط  حمایت از حیوانات جهانی فیلم هایی از روند آموزش فیل وحشتناک را که به "له" معروف است ، فاش کرد

درباره BOSSAR

Bossar یک رهبر جهانی در شکل دهی افقی ، پر کردن و آب بندی ماشین آلات بسته بندی انعطاف پذیر مانند کیسه و “کیسه در جعبه” است. با استفاده از پیشرفته ترین م componentsلفه های بسته بندی و فناوری های تجهیزات ، همراه با ذهنیت Industry 4.0 ، Bossar به مشتریان خود کمک می کند تا عملکرد تولید و بسته بندی را افزایش دهند ، از بین بردن ضایعات تولید ، کاهش استفاده از مواد اولیه ، بهینه سازی زمان سرب تحویل و کاهش اثر کربن.
www.bossar.com

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1273678/Bossar_RGB_logo_Logo.jpg

منبع Bossar

لینک های مربوطه

http://www.bossar.com

منبع Bossar