Bossar تصویر جدید شرکت را اعلام کرد

بارسلونا، اسپانیا ، 15 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Bossar ، رهبر جهانی در زمینه طراحی و تولید تجهیزات افقی برای تولید بسته بندی انعطاف پذیر ، امروز اعلام تغییر جهت نشان دادن علاقه این شرکت به بسته بندی کرد. پایداری و همکاری در حال توسعه آن با Scholle IPN ، تولید کننده بسته بندی انعطاف پذیر.

جروین ون در میرمدیر عامل Bossar و مدیرعامل Scholle IPN EMEA ، در مورد راه اندازی نام تجاری خود اظهار داشت: “Bossar همیشه در خط مقدم فناوری های بسته بندی بوده و در ایجاد بسته بندی انعطاف پذیر نوآورانه منبع بسیار ارزنده ای برای مشتریان ما بوده است. همانطور که ما با Scholle IPN کار خود را تعمیم دادیم تا راه حلهای جامع بسته بندی برای بازارهای سراسر جهان ایجاد کنیم ، منطقی است که مارک تجاری بصری خود را تطبیق دهیم. نماد مشترک ما نمادی از همسویی و سرمایه گذاری مداوم ما در آینده است که ما متحدیم”.

اخبار مرتبط  بنیاد غذاهای دریایی نپا غذاهای دریایی برای غذای قهرمانان را برای تغذیه کارگران بهداشت تأسیس می کند

جروین ون در میر وی افزود: تمرکز آینده ما ارائه راه حل های جامع بسته بندی برای ورق ، لوازم جانبی و تجهیزات به مشتریان و دارندگان مارک های تجاری ما خواهد بود. مشتریان از خطوط بسته بندی با عملکرد بالا ، با تصاویر پر جنب و جوش ، برای افراد برجسته بهره مند می شوند. طراحی بسته بندی برای مصرف کنندگان. آنها همچنین از مزایای بهره وری کلی تضمین شده توسط تجهیزات Bossar و کل هزینه رقابتی مالکیت ، نتیجه ارائه محصولات Bossar و Scholle IPN بهره مند می شوند ؛ به طور خلاصه ، پیشنهادی برای ارزش منحصر به فرد “.

اخبار مرتبط  اوچیکا در اواخر ماه اوت تصفیه کننده هوا جدید فوتوکاتالیست خود را به بازارها عرضه می کند

کریستوفر لست، مدیر بازاریابی Bossar ، در زمینه تغییر چهره شرکت در رابطه با محیط زمینه سازی کرد: “بسته بندی نقش اساسی در اقتصاد دایره ای دارد ، زیرا وظیفه محافظت و تحویل محصولات بدون شکست را دارد ، بلکه همچنین باید این کار را با کمترین تأثیر محیطی انجام دهد. ” آخرین ادامه داد: “Bossar متعهد به پایداری و نگران رد پای کربن در محیط زیست ، با قرار دادن آخرین فن آوری در ماشین آلات خود برای کاهش مصرف انرژی و ضایعات پلاستیکی ، و درگیر شدن در حفظ محیط زیست است. فعالانه در توسعه راه حل های بسته بندی قابل بازیافت و پایدار. ”

به عنوان بخشی از ابتکار تغییر تصویر ، Bossar وب سایت جدیدی (www.bossar.com) راه اندازی کرده است که جزئیات قابلیت های این شرکت را برای بسته بندی مواد غذایی ، نوشیدنی ها و مواد شیمیایی ارائه می دهد.

اخبار مرتبط  به طور معمول از سرگیری عملیات های تئاتر آغاز می شود جمعه ، 31 ژوئیه

درباره BOSSAR

Bossar یک رهبر جهانی در تجهیزات بسته بندی افقی برای قالب های انعطاف پذیر بسته بندی مانند آستین و “کیسه در جعبه” است. با استفاده از پیشرفته ترین اجزای بسته بندی ، تجهیزات و فناوری ، در ترکیب با یک طرز فکر 4.0 صنعتی ، Bossar با حذف ضایعات تولید ، کاهش استفاده از مواد اولیه ، بهینه سازی به مشتریان خود کمک می کند تا عملکرد و بسته بندی خود را به حداکثر برسانند. زمان سرب و کاهش اثر کربن.
www.bossar.com

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1273678/Bossar_RGB_logo_Logo.jpg

منبع Bossar

لینک های مربوطه

http://www.bossar.com

منبع Bossar