“جلسه مختصر بوتیک جهانی” با CIIF همراه است

با استفاده گسترده از اینترنت ، به راحتی می توان محصولات و فرهنگ چینی را به طور گسترده در رسانه های اجتماعی و درگاه های ویدیویی گسترش داد. لی زیقی ، الف سخنگوی افسانه ای فرهنگ چینی در YouTube ، در حال انتقال سبک زندگی دلپذیر روستایی و غذاهای ظریف چینی به جهان است ، و از طریق دوربین و مهارت های خلاقانه خلاقیت خود ، این روند آشپزی رمز و راز را کشف می کند.

جوایز MEI همچنین طی 10 سال گذشته به تدریج از یک جایزه انتخاب ساده به یک سیستم عامل نوآورانه انرژی تبدیل می شود. روش های متنوع جوایز MEI ارائه و ترویج می کند محصولات چینی با کیفیت بالا ارائه جهانی خریداران یک فرصت عالی برای یافتن ایده آل هستند محصولات به راحتی.

در جوایز MEI در توییتر ، فیس بوک ، یوتیوب و لینکدین ، ​​کلمات ، تصاویر ، پست ها و همچنین مزایای محصولات خوب از طریق کانال های مختلف به جهان طراحی شده است. همه محصولات و شرکتها ارسال شده همه آنلاین به طور دقیق توسط جوایز MEI حسابرسی می شوند. جوایز MEI به عنوان یک مسابقه معتبر و حرفه ای در زمینه تولید ، با رقبا بسیار سختگیرانه عمل می کند. جوایز MEI طی 10 سال گذشته از بیش از 300 شرکت صنایع مختلف بازدید کرده و مجموعه فعالیتهایی مانند “طراحی در فاصله” ، “اجلاس تولید” ، “اردوگاه یادگیری” و “توجیهی جهانی بوتیک” را برای یافتن بیشتر و بیشتر شرکت ها و محصولات بزرگ چینی.

اخبار مرتبط  کتاب جدید Rosaura Duran Calvarios De Doña Isa ، یک داستان ناخوشایند از بقاء زن در میان مبارزات در جزیره فارابی است

نمایشگاه بین المللی صنعتی چین (CIIF) یکی از تأثیرگذارترین نمایشگاه های بین المللی صنعت برند در است چین. این یک رویداد مورد تأیید UFI است ، یک رویداد برجسته برای تولید در است چین همچنین یک پنجره و بستر مهم برای تجارت بین المللی ، ارتباطات و همکاری در حوزه صنعتی به روی جهان گشوده است. جوایز MEI از زمان اعطای جوایز همیشه با CIIF همکاری مثبتی دارد. امسال ، جوایز MEI همچنین “Global Boutique Briefing” خود را با CIIF برگزار می کند و جدیدترین و هوشمندترین محصولات چینی را برای خریداران جهانی به ارمغان می آورد. بیایید و جوایز MEI را در فیس بوک دنبال کنید و توییتر. بدون سوار شدن به درستی به این سفر شگفت انگیز بپیوندید اکنون.

SOURCE ساخته شده در چین.com

اخبار مرتبط  Skanska در یک مجتمع اداری جدید در بوداپست ، مجارستان 65 میلیون یورو در حدود 670 میلیون یورو سرمایه گذاری می کند