سفر یک پزشک برای نجات جان انسان ها

پزشکان به دکتر صبا و همسرش ماریسا گفتند که جسیکا ، دختر نارس آنها ، شانس کمی برای زنده ماندن دارد و در صورت زندگی او کیفیت زندگی ضعیفی خواهد داشت.

با وجود توصیه مداوم پزشک برای سقط جنین در هفته 24 بارداری ، دکتر صبا و همسرش ماریسا مصمم بودند که جسیکا را نجات دهند. با نزدیک شدن به موعد مقرر ، از آنها پرسیده شد که تیم پزشکی چقدر می تواند برای نجات جسیکا پس از تولدش ، مداخله کند. ماریسا با قاطعیت پاسخ داد: “من برای رسیدن به اینجا همه کارها را انجام داده ام ، بنابراین آنچه را که برای زنده نگه داشتن او لازم است انجام دهید.” جسیکا امروز دختری 11 ساله و پر انرژی است.

اخبار مرتبط  Changhong اعلام حمایت مالی از تیم ملی بدمینتون چین می کند

دکتر صبا تکرار می کند: “زندگی هر انسانی ارزشمند است ، چه زودرس باشید ، شما قبلا متولد شده اید و حتی در پایان یک عمر طولانی: هرگز ناامید نشوید ، همیشه امید خود را حفظ کنید. شما ارزشمند هستید زیرا برای زندگی ساخته شده اید” ، ساخته شده برای زندگی.

منتشر شده توسط Word Alive Press مستقر در وینیپگ ، ساخته شده برای زندگی www.madetolive.com برای اولین بار داستان دکتر صبا را روایت می کند ، در خانواده ای که به طور سنتی به خدمت زندگی اختصاص داده شده است. حتی خلق این کتاب یک کار خانوادگی بود. این عنوان از نقاشی جسیوا در هفت ساله بود. جلد کتاب توسط پسرش جان آنتونی طراحی شده است. دختر بزرگ ، الیانا ، در فصلی برای نجات جان کودکان در کشورهای در حال توسعه مشارکت داشت.

اخبار مرتبط  Kroger یک طرح برای کمک به مشاغل آمریکا در برنامه ریزی برای بازگشایی ایمن ارائه می دهد

یک پزشک خانواده در زادگاهش مونترال، کانادا ، دکتر صبا سالهای خود را به عنوان یک پزشک ، همسر و پدر برای کمک به از بین بردن این افسانه که زندگی فقط یک کالای دور ریختنی است ، بازگو می کند.

این کتابها از آمازون ، بارنز و نجیبز ، بخشها ، نیلی ، Apple iBooks ، Kobo ، Google Play ، Kindle و Scribd در دسترس هستند. به زودی به زبان های دیگر در دسترس خواهد بود.

اخبار مرتبط  کیمبرلی-کلارک جان د. کالور را به عنوان اعضای هیئت مدیره نامگذاری می کند

در تماس باشید لیزا حناش برای کپی کردن.
پیش پرده کتاب: https://bit.ly/31h6EbV www.madetolive.com

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1273985/Dr_Paul_Saba_Made_to_Live_A_Physician_s_Journey_to_Save_Lives.jpg

دکتر. پل صبا، +1 514-886-3447 ، [email protected]؛ لیزا هاناش ، +1 514-618-9588 +1 ، [email protected]

منبع دکتر پل صبا