الکترولوکس کارستن فرانکه را به عنوان گروه جدید COO معرفی کرد

استکهلم، 16 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – AB Electrolux منصوب کرده است کارستن فرانکه به عنوان مدیر ارشد عملیات جدید (COO) و معاون اجرایی رئیس جمهور. وی که مسئولیت عملکرد جهانی عملیات گروه را بر عهده دارد ، مسئول پیگیری کارایی مقیاس و دیجیتال سازی در سراسر زنجیره ارزش خواهد بود.

کارستن فرانکه، در حال حاضر مدیر عامل شرکت تجارت الکترونیکی الکترولوکس در اروپا ، موفق می شود یان بروكمن، که برای پیگیری یک فرصت خارجی استعفا داده است. قرار ملاقات از همان زمان م effectiveثر است 1 اکتبر 2020.

“من بسیار خوشحالم که از کارستن به تیم مدیریت گروه خوش آمدید. او سابقه بسیار خوبی در زمینه فعالیت های تولید بین المللی و زنجیره تامین بین المللی ، ایجاد بهبود بهره وری پایدار دارد. او فرد مناسبی برای انجام عملیات جهانی الکترولوکس در مرحله بعدی است. توسعه آن ، “گفت جوناس ساموئلسون، رئیس و مدیر عامل گروه الکترولوکس.

اخبار مرتبط  عصاره زهرهای فرعی 100٪ متعلق به Hollister Bioscience ، درآمد ماهانه رکورد ماه مه را تولید می کند

عملکرد جهانی عملیات یک رویکرد مشترک را در الکترولوکس برای فعالیت در تولید ، زنجیره تامین ، خرید ، تأمین منابع و کیفیت محصول ایجاد می کند. مسئولیت تحقیق و توسعه اکنون با سازمان تجربه مصرف کننده ، به رهبری آن ، ادغام شده است اولا نیلسون.

کارستن فرانکه از سال 2005 به الکترولوکس پیوست. وی پیش از نقش فعلی خود ، سمت های مختلف مدیریتی را در این سمت داشته است اروپا پوشش زنجیره تامین ، تولید و تولید ناب. وی یک شهروند آلمان است و دارای مدرک مهندسی مکانیک است.

اخبار مرتبط  اندازه بازار روغن بادام تا سال 2025 1.6 میلیارد دلار ارزش دارد ، به دلیل داشتن برنامه های پیشرفته در معطر ، مراقبت های شخصی و لوازم آرایشی ، مواد غذایی و آشامیدنی

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

خط تلفن مطبوعاتی Electrolux
+ 46-8-657-65-07

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/electrolux/r/electrolux-names-carsten-franke-new-group-coo،c3194608

فایلهای زیر برای بارگیری در دسترس هستند:

منبع الکترولوکس