شهرستان Lingqiu N. N. چین کشاورزی ارگانیک را برای کاهش فقر کشف می کند

پکن، 16 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – شهرستان Lingqiu در شمال چین استان شانشی تلاش کرده است تا توسعه کشاورزی ارگانیک را برای کاهش فقر کشف کند.

تلاش های لینگچیو توسط شرکت کنندگان در هفتمین مجمع بین المللی کشاورزی ارگانیک که آغاز شد ، بسیار مورد تشویق قرار گرفت. 12 سپتامبر در شهر داتونگ

هو یوئگائو ، استاد دانشگاه کشاورزی چین ، اشاره کرد که جهان در مرحله انتقال از تمدن صنعتی به تمدن اکولوژیک است. کشاورزی ارگانیک روش خوبی برای دستیابی به هدف احیای روستاها و ترویج چنین انتقالی است.

کارشناسان در این مجمع خاطر نشان کردند که کشاورزی ارگانیک می تواند به طور م effectivelyثری مسائل ایمنی مواد غذایی را حل کند ، استفاده از منابع را بهبود بخشد و در نهایت به توسعه پایدار کشاورزی دست یابد.

اخبار مرتبط  برنامه های دخانیات VELO Pouch Premarket برای بررسی توسط Reynolds به FDA ارسال شد

واقع در شمال شرقی استان شانشیشهرستان Lingqiu تحت شهر داتونگ با داشتن سابقه طولانی در تولید محصولات کشاورزی از منابع طبیعی فراوانی برخوردار است. در کل 250،000 نفر جمعیت دارد که از جمله آنها 200،000 نفر مشغول تولید محصولات کشاورزی هستند.

به منظور دستیابی به کاهش فقر و حمایت از محیط زیست ، از سال 2013 ، شهرستان لینگچیو کشاورزی ارگانیک را به عنوان راهی موثر برای ارتقا فقر اکولوژیکی در نظر گرفته است.

تیاز طریق کشاورزی ارگانیک و گردشگری زیست محیطی ، 14،547 فقیر در این شهرستان از فقر برداشته شده اند.

اخبار مرتبط  شرکت های پرتفوی رودخانه سایبان به دنبال گسترش خرده فروشی و حضور برند در بازارهای آمریکای شمالی هستند

در سالهای اخیر ، Lingqiu اقدامات متعددی برای توسعه کشاورزی ارگانیک و محافظت از محیط زیست محلی انجام داده است.

این پارک یک پارک کشاورزی ارگانیک را با مساحت برنامه ریزی شده 1،185 کیلومتر مربع راه اندازی کرد که 46000 کشاورز در 208 روستا در آن شرکت داشتند. یک منطقه تظاهرات کشاورزی ارگانیک به مساحت 146 کیلومتر مربع نیز در یک شهر ساخته شد تا با جدیت پروژه های کشاورزی ارگانیک را توسعه دهد.

در همین حال ، Lingqiu همچنین یک حالت توسعه را در نظر گرفته است که شامل ترکیبی از کشاورزی ارگانیک ، حومه زیبا و گردشگری محیط زیست است. این کشور شش جامعه با کشاورزی ارگانیک به عنوان تکیه گاه اصلی ساخته است که به جاذبه های جدید گردشگری تبدیل شده است.

اخبار مرتبط  گزارشات لوبی نتایج سه ماهه دوم نتایج مالی مالی سال 2020

به عنوان مثال ، انجمن ارگانیک Chehe ، یکی از شش جامعه ، از زمان تأسیس خود در سال 2014 420،000 گردشگر پذیرفته است. کل سرمایه گذاری این انجمن در 380 میلیون یوان (در باره 56.01 میلیون دلار آمریکا)

تا کنون ، ارزش کل تولید کشاورزی ارگانیک در Lingqiu حدود یک سوم از ارزش کل تولیدات کشاورزی آن را تشکیل می دهد. این شرکت دارای 20 شرکت پیشگام صنعتی سازی کشاورزی است.

به پیوند اصلی مراجعه کنید: https://fa.imsilkroad.com/p/316219.html

SOURCE سرویس اطلاعات جاده ابریشم شین هوا