CVS Health 13.7 میلیون دلار برای نوسازی مسکن کم درآمد و صندوق برنامه های اجتماعی در کلمبوس سرمایه گذاری می کند

WOONSOCKET ، R.I.، 16 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – CVS Health (NYSE: CVS) امروز اعلام کرد که سرمایه گذاری خواهد کرد 13.7 میلیون دلار برای کمک به بازسازی 230 واحد مسکونی کم درآمد در آپارتمانهای Rosewind در کلمبوس ، اوهایو. این اعتبارات همچنین برای ایجاد پیشرفتهای چشمگیر در مرکز اجتماعات محلی و پشتیبانی از برنامه های جدید جامعه در این منطقه استفاده خواهد شد.

این سرمایه گذاری تقریباً تعهد شرکت را آغاز می کند 600 میلیون دلار بیش از پنج سال برای رسیدگی به نابرابری نژادی و عوامل اجتماعی تعیین کننده سلامت در جوامع سیاه پوستان. این تعهد شامل تأکید بر افزایش دسترسی به مسکن ارزان قیمت است که ارتباط تنگاتنگی با سلامتی دارد.

وی افزود: “هنگامی كه افراد به مسكن با كیفیت و مقرون به صرفه دسترسی پیدا می كنند ، آنها را در وضعیت بهتری قرار می دهد تا بتوانند رفاه كلی خود را بهبود بخشند ، از جمله مراقبت از سلامتی یا مدیریت بیماری مزمن.” دیوید کیسی، مدیر ارشد تنوع ، CVS Health. “یک جنبه از تعهد ما برای رفع نابرابری نژادی پرداختن به عوامل اجتماعی سلامت – مانند مسکن – در سطح جامعه است ، جایی که می توانیم تأثیر معناداری بگذاریم.”

CVS Health در این پروژه با اداره کل مسکن کلمبوس (CMHA) و شرکت سرمایه گذاری اوهایو همکاری خواهد کرد. از طریق سرمایه گذاری CVS Health ، CMHA هزینه خواهد کرد 50000 دلار در واحد در بازسازی و تعمیرات مورد نیاز.

“توسعه مجدد Rosewind بخشی از CMHA است 250 میلیون دلار سرمایه گذاری در مسکن ارزان قیمت در سال 2020 “، رئیس CMHA و مدیر عامل شرکت گفت چارلز هیلمن. “مسکن پایدار یک پایه محکم را فراهم می کند ، اما مردم برای دستیابی به حداکثر توانایی خود به خدمات بهداشتی ، شغلی ، آموزشی و سایر خدمات نیز نیاز دارند. ما از همکاری با CVS Health برای ایجاد فرصت های جدید برای ساکنان خود و احیای مجدد جامعه Linden هیجان زده هستیم. “

اخبار مرتبط  کشاورز جان با مجری LAFC ، مکس برتوس همکاری می کند تا نزدیک به 700،000 وعده پروتئین را به بانک غذای منطقه ای لس آنجلس اهدا کند

در مجتمع Rosewind در محله South Linden از کلمبوس، 95٪ از ساکنان سیاه پوست هستند و متوسط ​​درآمد سالانه خانوار آنها کمتر از است 17000 دلار. متوسط ​​امید به زندگی در South Linden چیزی کمتر از 70 سال است – بیش از هفت سال کوتاه تر از میانگین در کل شهرستان فرانکلین، که شامل کلمبوس و جوامع خاص همسایه

وی گفت: “مسکن و مراقبت های بهداشتی دست به دست هم می دهند ، و نتایج بهداشتی تحت تأثیر مقرون به صرفه بودن و ثبات مسکن قرار می گیرد.” پگ مورتل، رئیس و مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری اوهایو برای مسکن. “ما خوشحالیم که با همکاری CVS Health و اداره کل مسکن کلمبوس در تهیه مسکن با کیفیت ، حمایت اقتصادی و فرصت های آموزشی آموزشی به آن دسته از خانواده ها و افرادی که با چالش هایی در جامعه Linden روبرو هستند ، ارائه می دهیم.”

نوسازی ها ، و همچنین برنامه نویسی جامعه جدید که توسط CVS Health تأمین می شود ، پشتیبانی محلی گسترده ای را از ساکنان ، از جمله برنامه های جدید در محل زیر فراهم می کند:

  • برنامه های سلامتی و سلامتی از طریق CMHA و بهداشت و درمان از کلمب بزرگ برای ارائه بهترین تجربه مراقبت های بهداشتی در محل به افراد ؛
  • غربالگری های بهداشتی در محل و آزمایش COVID-19 ارائه خدمات مراقبت های بهداشتی پیشگیرانه به طور مستقیم به جامعه ، به ویژه هنگامی که بیماری همه گیر همچنان اختلافات بهداشتی را در میان جمعیت سیاه پوستان نشان می دهد.
  • یک سریال آشپزی آموزشی با سازمان غیر انتفاعی Local Matters ، برای افزایش دسترسی به غذاهای تازه و مغذی و آموزش ساکنان در مورد تهیه غذاهای سالم و خوشمزه ، که نتایج کلی سلامتی آنها را بهبود می بخشد.
  • برنامه های مادرانه – با 8.5 مرگ نوزاد در هر 1000 تولد زنده در شهرستان فرانکلین و 25.7 مرگ نوزاد در هر 1000 تولد زنده در South Linden ، یک برنامه جدید برای حمایت از سلامت مادران در Rosewind وجود دارد که مادران جدید و باردار را به منابع والدین مجهز می کند.
  • برنامه های جامعه جایی که افراد فرصت گفتگوی آزاد درباره دلایل اصلی نابرابری ها و موانع سیستمی را خواهند داشت.
اخبار مرتبط  iHerb گسترش عمده تحویل جهانی را اعلام کرد

CVS Health همچنین به عنوان بخشی از اقدامات مداوم نیروی کار برای ارائه خدمات اشتغال و آموزش به جامعه Rosewind ، با تمرکز بر توانمند سازی و ایجاد روابط محلی ، برنامه جدیدی را در Rosewind ایجاد خواهد کرد که به اعضای جامعه در دستیابی به فرصت های شغلی معنی دار کمک می کند.

وی گفت: “یافتن راه هایی برای تشویق مسکن که از نظر مردم مقرون به صرفه باشد ، فقط کار درستی نیست.” کلمبوس شهردار اندرو جینتر. “این به منطقه در جذب و حفظ مشاغل کمک می کند.”

اخبار مرتبط  چهلمین سالگرد Rubik's Cube جشن ماجراجویی Solve را جشن می گیرد

از سال 1997 ، CVS Health و Aetna ، یک شرکت CVS Health ، بیش از سرمایه گذاری کرده اند 1 میلیارد دلار در مسکن ارزان قیمت و ابتکارات جامعه. در سال 2019 ، این شرکت سرمایه گذاری کرد 67 میلیون دلار در مسکن ارزان قیمت در سراسر کشور ، و این شرکت قصد دارد برای کمک به رفع ناامنی های مسکن و ارتقا improvement سطح بهداشت جامعه در جوامع سیاه پوستان در هر پنج سال آینده از این مبلغ فراتر رود.

درباره CVS Health

کارمندان CVS Health پیرامون یک هدف مشترک مبنی بر تبدیل شدن به مصرف کننده ترین شرکت بهداشتی متحد شده اند. ما بر اساس تغییر نیازهای مصرف کننده و ملاقات افرادی که در آن هستند ، خواه در جامعه در یکی از نزدیک به 10 هزار نقطه تماس محلی ما ، در خانه یا کف دست آنها در حال پیشرفت هستیم. جدیدترین پیشنهادات ما – از مکانهای HealthHUB® که در حال تعریف جدیدی از داروخانه هستند ، تا برنامه های نوآورانه که به مدیریت شرایط مزمن کمک می کنند – برای ایجاد تجربه ای با کیفیت بالاتر ، ساده تر و مقرون به صرفه تر طراحی شده اند. درباره چگونگی تحول در سلامتی در www.cvshealth.com بیشتر بدانید.

تماس با رسانه:

کورتنی تاونر
(401) 712-3698
[email protected]

SOURCE CVS سلامت

لینک های مربوطه

https://www.cvshealth.com/