“ادیسه جهانی” ساخته هنسی رویداد انفجار روزانه توسط هنرمند Cai Guo-Qiang را ارائه می دهد

این نمایش آتش بازی پرشور به عنوان یک رویداد نشاط آور در میان زمینه بی سابقه یک بیماری همه گیر طراحی شده است. کای گوا کیانگ با الهام از “تولد تراژدی” از نیچه ، برای ارج نهادن به چرخه ابدی آفرینش و نابودی و روحیه انسانی ، یک حادثه آتش بازی 15 دقیقه ای را در سه اقدام تنظیم کرد که اگرچه درد را تصدیق می کند ، اما زندگی را در آغوش می گیرد و از آن لذت می برد ، در هماهنگی با طبیعت. این ادیسه هنری مانند یک اجرای تئاتری ، وعده داده می شود که با درام ، شعر ، رنگ و احساس منفجر شود و آتش بازی های چند رنگی از 150 بشکه بلوط شناور بر روی رودخانه چارنت پرتاب کنند که صد و پنجاهمین سالگرد تولد هنسی X.O را تکرار می کند. در نسخه اول برای Maison ، “ادیسه جهانی” از طریق پخش مستقیم در سطح بین المللی رونمایی می شود. برای هنرمند ، این پروژه نشان دهنده اولین باری است که او تصور می کند یک رویداد انفجاری روزانه را از یک محیط آبزی راه اندازی کرده است ، تا برای مخاطبان جهانی و در زمان واقعی پخش شود.

رئیس و مدیرعامل هنسی می گوید: “در این اوقات بی سابقه ، آنچه به ویژه روشن شده است این است که ما یک خانواده بهم پیوسته هستیم.” لوران بویلوت. “در هنسی ، ریشه های ما عمیق است به لطف روابط طولانی مدت که به نسل های گذشته رسیده است. امروز ، از پایگاه او در شهر نیویورک، Cai Guo-Qiang ما را به یاد آن پیوندهای افتخارآمیز با شاهکاری از زیبایی و طنین جهانی می اندازد. به نمایندگی از Maison Hennessy ، میزبانی این رویداد هنری نه تنها یک افتخار و امتیاز است ، بلکه نمایانگر تعهد ثابت قدم ما به خانواده گسترده جهانی ماست. یک قرن و نیم پس از شروع حماسه Hennessy X.O ، کای یک چشم انداز هنری از یک ادیسه جعل شده توسط اتحاد ، مقاومت و امید ارائه می دهد. در شرایط استثنایی سال 2020 ، این ارزش ها ما را راهنمایی می کنند و به ما یادآوری می کنند که چقدر پیشرفت کرده ایم و چقدر می توانیم با هم سفر کنیم. از نقطه دید ما در کنیاک ، جایی که آتش بازی از شرق – شهرستان لیویانگ در آن قرار دارد چین – شکوفا در آسمان مشرف به چارنته ، هنسی و کای افتخار می کنند که از همه و همه برای شرکت در یک رویداد هنری که سخاوت روح را ارج می نهد و با شجاعت دوباره به افق های جدید نگاه می کند ، استقبال می کنند. ”

اخبار مرتبط  چای برگ شیرین بصورت آنلاین برای خرید موجود است

Cai Guo-Qiang می گوید ، “ما در حال ورود به یک فصل جدید از ادیسه سخت بشریت هستیم. سیگنال از Cognac ، که از طریق زیرساخت های ابری سفر می کند ، افراد از مناطق مختلف جهان را به هم متصل می کند ، و باعث می شود شور و شوق اولیه از بین برود و جامعه ای از آینده مشترک را تشکیل دهد. گرچه آتش بازی بیانگر اندیشه من در مورد تراژدی ، هنر و جوهره زندگی است ، امیدوارم مخاطبان از آتش بازی الهام بگیرند تا با طبیعت آشتی کنند و قدرت بهبودی پیدا کنند. “

این رویداد لحظه ای دیگر از انرژی ، پایداری و امیدواری است که توسط Maison Hennessy امسال در تلاش برای حمایت از جوامع خود در کنیاک و بین المللی نشان داده شده است. “ادیسه جهانی” یک پیام دوگانه از سازنده برجسته کنیاک و هنرمند دارد ، یکی از آنها تسلی خاطر کسانی که تحت تأثیر همه گیر قرار گرفته اند و اعتماد به نفس در آینده است که به طور مستقیم در سیستم عامل های دیجیتال از جمله Hennessy.com ، WeChat ، Tencent، فیس بوک و یوتیوب.

اخبار مرتبط  Trulieve برای معرفی Edibles در بازار فلوریدا

رویداد انفجار روزانه Cai Guo-Qiang با استفاده از محصولات تولید کننده مواد شیمیایی کاملاً غیر سمی ، دارای دود کاهش یافته و دارای مجوز CE برگزار می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده جریان مستقیم ، به Hennessy.com/en-int/stories/cai-guo-qiang-live-vennt مراجعه کنید

درباره CAI GUO-QIANG
دریافت کننده جوایز متعدد هنری بین المللی ، از جمله مدال هنر از وزارت خارجه (ایالت واشنگتن) ، بیست و چهارمین Praemium Imperiale یک عمر موفقیت در هنر (توکیو) و جایزه Fondation Cartier (پاریس) ، كای به عنوان مدیر جلوه های بصری و جلوه های ویژه بازی های المپیك 2008 پكن خدمت می كرد ، برای همین او مراسم افتتاحیه و اختتامیه قابل توجهی را برگزار كرد. بومی کوآنژو ، چین، کای در حال حاضر در زندگی و کار می کند نیویورک. داستان شخصی ، الهامات و پروژه های وی موضوع مستند تحسین شده نتفلیکس است نردبان آسمان (2016) توسط کارگردان برنده اسکار کوین مک دونالد. این رویداد با مشارکت Maison Hennessy اولین همکاری او با یک مارک لوکس است.

درباره HENNESSY X.O
در سال 1870 ، موریس هنسی، 4هفتمیکی از اعضای نسل خانواده Hennessy ، از استاد Cellar Master Emile Fillioux خواست تا یک کنیاک ویژه برای خانواده و دوستانش ایجاد کند ، با استفاده از eaux-de-vie قدیمی پیر برای ساختن ترکیب. آنها آن را “X.O” برای “Extra Old” نامیدند. Hennessy X.O اولین ترکیب مجلس بود که به شهرت بین المللی دست یافت ، تا حدی که طبقه بندی X.O به سنجشی از کیفیت سازش ناپذیر تبدیل شد. در سال 1947 ، جرالد دو ژئوفرموریس هنسی نوه – کارافه نمادین خود را ایجاد کرد ، شکلی که از یک خوشه انگور واژگون الهام گرفته شده است. امروز ، Hennessy X.O به همان اندازه که حقیقت داشت ، حقیقت دارد موریس هنسی ابتدا آن را با حلقه داخلی خود به اشتراک گذاشت. نمادی بی انتها با ساختاری قدرتمند و متعادل ، نوید یک پایان بسیار طولانی را می دهد: هر قطعه دعوت نامه ای را برای شروع ادیسه حواس از طریق هفت نت چشایی امتحان می کند.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor برای بزرگداشت رویدادهای مهم (LVT-304) یک ساعت منحصر به فرد را تهیه می کند

در سال 2020 ، Hennessy X.O 150 را نشان می دهدهفتم تولد با یک شاهکار از Cai Guo-Qiang.

درباره حنسی
Maison Hennessy پیشرو در کنیاک ، بیش از 250 سال با دانش فنی استثنایی خود در سراسر جهان درخشیده است. ساخته شده توسط بنیانگذار ریچارد هنسی روح تسخیر ، این نام تجاری در بیش از 160 کشور وجود دارد. مستقر در قلب منطقه شارنت ، هنسی همچنین یک ستون ثابت اقتصاد منطقه است. موفقیت و طول عمر Maison ریشه در برتری کنیاک های آن دارد که هرکدام از آنها فرآیند منحصر به فردی در انتقال دانش فنی از نسلی به نسل دیگر به وجود می آورند. Hennessy اولین خانه ارواح دارای گواهینامه ISO 14001 ، ظرفیت خود را برای نوآوری و پشتیبانی همه شرکای خود برای محافظت از این منطقه استثنایی متحد می کند. هنسی بعنوان یک جواهر تاج گروه LVMH ، با 99٪ تولید در صادرات و یک سفیر جهانی هنر هنری فرانسه ، سهم عمده ای در تجارت بین المللی فرانسه دارد.

لطفاً مسئولانه بنوشید – نه فرانسه

تماس با رسانه
ویل دیویس
(917) 618-0185
[email protected]

منبع هنسی