Dama Financial راه حل CashToTax را به شهر ساکرامنتو راه اندازی می کند

سانفرانسیسکو، 23 آوریل 2020 / PRNewswire / – Dama Financial خدمات CashToTax را ارائه داده و به مشاغل شاهدانه در ساکرامنتو ، کالیفرنیا. این پیشنهاد در ماه فوریه با همکاری اداره دارایی شهر ساکرامنتو و دفتر مدیریت حشیش به منظور دستیابی به مشاغل شاهدانه یک راه ایمن و راحت برای پرداخت الکترونیکی مالیات و هزینه صدور مجوز ، به کار گرفته شد.

در حالی که محل نگهداری پناهگاه ها به دلیل COVID-19 هنوز وجود دارد ، مشاغل حشیش مجبور هستند منتظر بمانند که در خارج از بانک ها برای واریز وجه های بزرگ نقدی قرار بگیرند ، از این رو ریسک هم برای عموم و هم برای فرد افزایش می یابد.

“پول نقد ناخوشایند ، گران ، ناایمن و به ویژه در معرض خطر بالا برای کسانی است که در هنگام COVID-19 با پول نقد اداره می شوند. با CashToTax ، شهر ساکرامنتو اولویت بندی ایمنی مشاغل حشیش و شهروندان آن و همچنین فراهم کردن مشاغل مرتبط با حشیش یک روش جدید و کارآمد برای پرداخت مالیات و هزینه های مجاز آنها است. ” اریک کافمن، مدیر ارشد مالی Dama.

اخبار مرتبط  Coor توافق نامه IFM را با شرکت Telia در نروژ و سوئد گسترش می دهد

یک تجارت حشیش دارای مجوز با یک حساب CashToTax می تواند ترتیب وجهی را که توسط پیک زره پوش برداشت می شود و به حساب اختصاصی برای پرداخت های مالیاتی و هزینه های آنلاین واریز می کند ، که در روز کاری بعدی قابل دسترسی است. شهر ساکرامنتو هزینه یک وجه نقدی پیک زره پوش را در هر ماه برای هر دارنده مجوز تأمین می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر یا درخواست ، به سایت cashtotax.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  Sodexo با سیستم عامل AI Atlas خدمات کترینگ را از نو اختراع می کند

درباره بخش دارایی شهر ساکرامنتو:

بخش درآمدی اداره امور مالی شهر ساکرامنتو در سالن شهر جدید ، خیابان 915 I ، اتاق 1214 واقع شده است. ساعات اداری از 8:30 بامدادساعت 4:30 بعد از ظهر دوشنبه – جمعه.

برای سؤال درباره مالیات مشاغل شاهدانه ، لطفا با ما تماس بگیرید رانل کاوازاکی در [email protected] یا (916) 808-1251.

درباره دفتر مدیریت حشیش شهر ساکرامنتو (OCM):

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مجوزهای عملیاتی کسب و کار شاهدانه در صفحه OCM به آدرس cityofsacramento.org/cannabis از طریق پست الکترونیکی در [email protected] یا از طریق تلفن با شماره (916) 808-8955 تماس بگیرید.

اخبار مرتبط  مجله Princeton Review شرکت خود را در سال 2020 به اشتراک می گذارد و پیش از سال 2021 نگاه می کند

درباره Dama Financial

Dama Financial راه حل های شفاف ، پایدار بانکی و پرداخت را برای صنایع با پول نقد فراهم می کند. با استفاده از فناوری و داده های نوآورانه ، Dama Financial فراتر از رعایت و الزامات نظارتی برای سرویس دهی به مشاغل پرخطر است. متخصصان صنعت پرداخت با هم جمع شده اند تا بتوانند صنعت حشیش ، یک مقوله بدون باندها را با دستیابی به پتانسیل های خود با از بین بردن موانعی که مانع از دسترسی آنها به راه حل های اساسی مالی می شود ، دست یابند. برای اطلاعات بیشتر ، به www.DamaFinancial.com مراجعه کنید.

تماس با مطبوعات:

جینا رومو
1-877-401-3262
[email protected]
https://www.damafinancial.com

منابع مالی دراما

لینک های مربوطه

https://www.damafinancial.com

پاسخی بگذارید