مارک های اقتدار خدمات Monster Tree را خریداری می کنند

کلمبیا ، دکتر، 16 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Authority Brands ، LLC امروز خرید خدمات Monster Tree Service را اعلام کرد. مفاد قرارداد اعلام نشده است. این خرید ششمین مارک تجاری برای Authority Brands از آن زمان است اکتبر 2018، با سرویس Monster Tree Service نمایندگی هشتمین برند این شرکت در سبد خدمات خانگی خود است.

Monster Tree Service در سال 2008 تاسیس شد ، شرکت پیشرو در زمینه مراقبت از درختان در ایالات متحده است و تنها حق ارائه خدمات تیم های معتبر درختکاری در چندین مکان در سراسر کشور است. با بیش از 200 سرزمین در سراسر کشور ، سرویس Monster Tree متعهد به حفظ سلامت درختان و رضایت مشتریان است. این برند مجموعه ای از خدمات موثر و سازگار با محیط زیست از جمله حذف درخت ، پیرایش و هرس ، پاکسازی زمین و بسیاری از موارد دیگر را ارائه می دهد.

شرکت های Authority Brands شامل مارک های برجسته خدمات منزل Cleaning Authority ، Homewatch CareGivers ، شرکت استخر شنای آمریکا ، Mosquito Squad ، Benjamin Franklin Plumbing ، Mister Sparky و One Hour Heating & تهویه مطبوع هستند که در سراسر تمیز کردن مسکن ، مراقبت در منزل ، بخش تعمیر و نگهداری استخر شنا ، خدمات کنترل آفات ، لوله کشی ، برق و گرمایش ، تهویه و تهویه مطبوع (“HVAC”) به ترتیب. مارک های آوریتی با ارائه پشتیبانی قوی بازاریابی ، فناوری و عملیاتی ، از رشد فردی حق امتیاز بهره مند می شوند.

اخبار مرتبط  جواهرات James Avery Artisan بزودی در دریاچه جکسون افتتاح شد

“سرویس Monster Tree Service یک مورد خارق العاده برای مارک های آوریتی است. به عنوان بزرگترین خدمات درخت مسکونی دارای حق امتیاز در آمریکای شمالی، آنها مکمل خوبی برای مارک های برجسته خدمات خانگی دیگر ما هستند. ما خوشحالیم که با پشت سر گذاشتن تمام منابع بازاریابی ، عملیات و فناوری اطلاعات خود ، به آنها در ادامه رشد خارق العاده خود کمک خواهیم کرد. ” راب ودل، مدیر عامل شرکت های تجاری

اخبار مرتبط  یک فرد بی تجربه اکنون می تواند پروتزهای خود را انجام دهد بدون اینکه به یک دندانپزشک مراجعه کند

“خرید Monster Tree Service از استراتژی ما در زمینه رشد مارک های Authority پشتیبانی می کند و جایگاه خود را به عنوان پیشرو در حق رای دادن در مشاغل خدمات خانگی ارتقا می دهد. ما خوشحالیم که از گسترش شبکه Autor Brands حمایت می کنیم و اطمینان داریم که این همکاری به تقویت نمونه کارها از مارک های آنها “، گفت آشیش کارندیکار، شریک در Apax Partners.

“ما از پیوستن به Authority Brands به عنوان جدیدترین شرکت خدمات خانگی خود بسیار هیجان زده هستیم. این یک گام مهم برای برند ما است که در ادامه ارائه خدمات بی نظیر به مشتریان در سراسر کشور به رشد و موفقیت ما کمک می کند. ما مشتاقانه منتظر هستیم این سرمایه گذاری جدید با هم ، “گفت اسکات هیلاری، معاون رئیس جمهور در سرویس درخت هیولا.

Boxwood Partners نمایندگی Monster Tree Service را داشت و به عنوان مشاور مالی آنها در معامله فعالیت می کرد.

درباره مارک های اقتدار

اخبار مرتبط  FAB CBD چهارمین جشن را در حالی که به حمایت از دانشجویان ادامه می دهد جشن می گیرد

دفتر مرکزی آن در کلمبیا ، مریلند، شرکت های Authority Brands شامل هشت شرکت برتر ارائه دهنده خدمات خانگی ، شرکت استخر شنای آمریکا ، لوله کشی بنیامین فرانکلین ، سازمان تمیز کردن ، مراقبت از خانه Homewatch CareGivers ، Mister Sparky ، سرویس درخت هیولا ، جوخه پشه و یک گرمایش و تهویه مطبوع یک ساعته هستند. این مارک ها با هم از طریق بیش از 1875 سرزمین که توسط تقریباً 1000 صاحب امتیاز در ایالات متحده اداره می شوند ، خدمات خانه ارائه می دهند ، کانادا، آمریکای لاتین، کنیا و اندونزی. Brands از طریق ارائه بازاریابی ، فن آوری و پشتیبانی عملیاتی ، از Authority Brands پشتیبانی می کند تا از رشد فردی حق امتیاز برخوردار شود. برای اطلاعات بیشتر به https://www.theauthoritybrands.com/ مراجعه کنید.

تماس با رسانه:
نیکی رود، مشاوره ماهی | +1 954-893-9150 | [email protected]
پاتریک گالهر، شرکای شمشاد | +1 804-399-5085 | [email protected]

SOURCE Authority Brands، LLC

لینک های مربوطه

https://www.theauthoritybrands.com