مشاوران سرمایه G2 به عنوان مدیر ارشد بازسازی در فروشگاه کاغذ خدمت می کنند و در کمتر از 50 روز روند فروش 363 را با موفقیت انجام می دهند

بوستون، 16 سپتامبر 2020 / PRNewswire / –

مشتری
بیش از 55 سال پیش ، ایده اولیه فروشگاه کاغذ (“TPS” یا “شرکت”) به عنوان یک خرده فروش محلی ارائه می داد که روزنامه ها ، مجلات ، کارت های تبریک و لوازم مدرسه را ارائه می داد. از آن زمان ، فروشگاه کاغذ فراتر از چشم انداز اصلی خود گسترش یافته و از یک فروشگاه “مادر و پاپ” به یک خرده فروش ویژه مشهور در منطقه تبدیل شده است. امروزه ، فروشگاه کاغذی با 86 مکان در 7 ایالت یکی از زنجیره های ویژه هدایای ویژه در شمال شرقی است.

وضعیت
TPS کاهش قابل توجهی در ترافیک فروشگاه و هزینه های مربوط به مصرف کننده و همچنین چالش های عملیاتی متعددی را در نتیجه بیماری همه گیر COVID-19 تجربه کرده است ، به ویژه با توجه به اقدامات انجام شده در واکنش به بحران بهداشت عمومی. تعطیلی مجاز فروشگاه به طور قابل توجهی به از دست رفتن اهداف فروش ، موجودی فروخته نشده و حاشیه سود افسرده کمک کرد. این شرکت دیگر نمی توانست خدمات بدهی قبل از ورشکستگی خود را پوشش دهد و با توجه به نیاز سرمایه در گردش منجر به فصل تعطیلات با بحران قریب الوقوع نقدینگی روبرو بود. قبل از تشکیل پرونده ، TPS چندین گزینه استراتژیک را برای رفع نیاز نقدینگی و چالش های ترازنامه دنبال کرد اما نتوانست به اتفاق نظر طرف های علاقه مند برسد.

نامزدی
TPS در ژوئن 2020 ، به دنبال نقدینگی و چالش های عملیاتی برای بررسی گزینه های استراتژیک و تثبیت عملیات ، G2 Capital Advisors، LLC (“G2”) را به عنوان مشاور بازسازی خود درگیر کرد. به دنبال عدم توانایی در دستیابی به یک راه حل خارج از دادگاه با سهامداران اصلی ، TPS با انتصاب نقش G2 را گسترش داد دون ون در ویل به عنوان مدیر ارشد بازسازی (“CRO”). متعاقباً شرکت برای تسهیل در فروش ادامه کار شرکت ، ورشکستگی فصل 11 را اعلام کرد. از طریق نقش CRO ، G2 امانتدار اصلی شد که وظیفه ایجاد باند پرواز کافی برای حفظ ارزش دغدغه و به حداکثر رساندن بهبود بالقوه برای همه سهامداران را دارد. در طول زمانی که بی ثباتی بازار به دلیل ادامه بیماری همه گیر ، از طریق نقش CRO ، پویایی سهامداران پیچیده را به طور فعال پیمایش می کرد. G2 تاكتیك های مدیریت نقدینگی را برای به حداكثر رساندن گزینه های استراتژیك برای شركت و همچنین مدیریت همه جدول های زمانی معاملات و ورشكستگی ، توسعه و اجرا كرد. G2 با تمرکز طولانی مدت بر به حداکثر رساندن ارزش ، از روند فروش TPS پشتیبانی کرده و منجر به اجرای معامله کارآمد و سریع می شود.

اخبار مرتبط  UberEats Clone - Startup Cater به تقاضای تحویل مواد غذایی با این راه حل ابتکاری از Appdupe پذیرایی می کنید

تام اندرسون، رئیس جمهور و مدیرعامل فروشگاه کاغذی گفت ، “G2 یک شریک واقعی برای فروشگاه کاغذ بود زیرا ما تأثیرات بسیار مخرب Covid 19 را در تجارت خود گشتیم. تیم G2 ، با قابلیت های مشاوره عملیاتی و مالی ، به سرعت شرکت ما را درک کرد و وضعیت ، مجموعه ای از گزینه های استراتژیک را توسعه داد ، و سپس در اجرای استراتژی به ما کمک کرد ، و در نتیجه باعث تثبیت عملیات روزمره و بقای طولانی مدت شرکت می شود. “

اخبار مرتبط  بازار دانه های قهوه به دلیل رشد قابل توجه مصرف قهوه به دلیل فواید سلامتی آن ، تاکنون شاهد رشد چشمگیری در بازار بوده است.

نتیجه
G2 پشتیبانی نقدینگی و مدیریت فرآیند روزمره را در طول مراحل ورشکستگی ، از جمله هدایت یک فرآیند معاملات متناسب و منجر به امضای قرارداد خرید دارایی در سال آگوست 2020 و در نهایت خرید و فروش TPS در مورد نگران کننده است 1 سپتامبر 2020 تحت بخش 363 قانون ورشکستگی برای 22 میلیون دلار در نظر گرفتن پول نقد ، به علاوه فرض برخی از تعهدات. روند دادرسی دادگاه بسیار کارآمد از تاریخ تشکیل دادخواست تا پایان معامله 49 روز طول کشید.

در طول تعامل و به اوج رسیدن معامله موفق ، G2 توانست به شرکت در حفظ تقریبا 2000 شغل در سراسر سیستم عامل TPS کمک کند. اجرای استراتژیک تعهد همچنین از نظر بدهی های فرض شده ارزش قابل توجهی برای طلبکاران خردسال ایجاد کرد.

“ما از مشارکت G2 برای کمک به TPS برای عبور از چالشهای پیچیده ارائه شده توسط بیماری همه گیر COVID-19 بسیار افتخار می کنیم. ترکیبی از چرخش عملیاتی و تجربه معاملاتی ما بسیار ارزشمند است که به ما امکان حمایت از نیازهای منحصر به فرد این پروژه را در کل سخت می دهد. چشم انداز خرده فروشی. ” – گفت جفری اونگر، مدیر عامل مشاوران سرمایه G2.

مینتز ، لوین ، کوه ، فریس ، گلووسکی و پوپئو ، P.C. به عنوان مشاور ورشکستگی شرکت و SSG Capital Advisors ، LLC به عنوان بانکدار سرمایه گذاری برای معامله خدمت می کردند.

اخبار مرتبط  JewelStreet رنگین کمان امید Hope Pin را برای حمایت از کارگران Front Line اعلام کرد

درباره فروشگاه کاغذ:

فروشگاه کاغذی ، LLC ، مستقر در اکتون ، ماساچوست، یک خرده فروش ویژه هدیه با 86 فروشگاه واقع در شمال شرقی است ایالات متحده. از زمان تاسیس این شرکت ، مأموریت این شرکت کمک به مشتریانشان در یافتن هدایای بی نظیر برای جشن گرفتن تمام مناسبت های زندگی از شوخ طبعی تا صمیمانه بوده است. این شرکت همچنین به حفظ پیوندهای محکم و محلی با جامعه از طریق اقدامات خیرخواهانه مختلف اعتقاد دارد. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به https://www.thepaperstore.com مراجعه کنید.

درباره مشاوران سرمایه G2

G2 Capital Advisors خدمات مشاوره و تحقیق ، بازار سرمایه و مشاوره بازسازی را به بازار متوسط ​​ارائه می دهد. ما با جفت کردن مدیران بسیار با تجربه سطح C با بانکداران سرمایه گذاری متخصص ، خدمات یکپارچه ، چند محصولی و متمرکز بر بخش را ارائه می دهیم. ما آرزو داریم که مشاور مورد اعتماد مشتریان خود از جمله شرکت ها و سرمایه گذاران نهادی باشیم. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به سایت www.g2cap.com مراجعه کنید

اوراق بهادار ارائه شده از طریق هالیستر همکاران ، LLC. عضو FINRA ، SIPC. مشاوران سرمایه G2 ، LLC و هالیستر همکاران ، LLC نهادهای جداگانه و غیر وابسته هستند.

مشاوران سرمایه G2 با این معامله تماس می گیرند:

جفری اونگر، مدیر عامل:
E: [email protected]

دون ون در ویل، مدیر عامل ، بازسازی:
E: [email protected]

کنستانتین A. دانیلوف: معاون رئیس جمهور ، بازسازی:
E: [email protected]

قدرت های مت: کاردانی ، بازسازی:
E: [email protected]

SOURCE G2 مشاوران سرمایه

لینک های مربوطه

http://www.g2cap.com