Maison Martell از افتتاح L’Atelier Martell Shenzhen خبر می دهد

“امروز ، ما افتخار می کنیم که یک نقطه عطف جدید را در تاریخ 300 ساله Casa خود جشن بگیریم. L’Atelier Martell مفهومی ابتکاری است که منعکس کننده دیدگاه ما برای بالا بردن کنیاک از طریق یک تجربه است که تاکید بر مشتری است. L’Atelier Martell ، ما به مشتریان خود روش های جدیدی برای کاوش ، شیرجه زدن و مشارکت ارائه می دهیم. ما تجربه های جسورانه ای را به دست می آوریم که از طریق آنها می توانند میراث ما ، “savoir-faire” ما و کنیاک های ما را مانند گذشته کشف کنند. ”

– سزار ژیرون ، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت میسون مارتل

بیشتر از یک فروشگاه ، یک بازدید اجباری

L’Atelier Martell به عنوان مقصدی که باید ترکیبی از هزینه نجات ، فناوری دیجیتال ، محصولات و خدمات منحصر به فرد باشد ، طراحی شده است. برای راه اندازی مفهوم خرده فروشی جدید خود ، میسون مارتل به طور طبیعی انتخاب کرد شنژن، شهری که به پویایی ، مدرنیته و تکنولوژی پیشرفته شهرت دارد – شهری که مانند آن میسون مارتل، چشمش به آینده است.

وفادار به روح سخاوت که توسط آن میسون مارتل شناخته شده است ، L’Atelier Martell در یک فضای گرم و لوکس با عناصر معتبری که مستقیماً از کنیاک می آیند ، از بازدید کنندگان استقبال می کند. نام آن از کلمه فرانسوی کارگاه صنعتگر گرفته شده است و از طراحی آن الهام گرفته از آتلیه Master Martel’s Cellar است ، به ویژه نمایش چشمگیر بیش از 200 مونتر (بطری های شیشه ای نمونه) ، که تفاوت های ظریف کنیاک را نشان می دهد. در جای دیگر ، دیواری با بشکه های بلوط از همکاری مارتل و قطعات منتخب از بایگانی ، میراث کارگری Casa را نشان می دهد. آنها با چوب و مس تکمیل می شوند ، روند تولید کنیاک را تداعی می کنند ، که به روش های اصلی و معاصر تفسیر می شود تا نشان دهد که چگونه میسون مارتل با جسارت سنت را دگرگون می کند.

اخبار مرتبط  اوه سبزهای من برای جمع شدن

یک مفهوم جهانی

با ارتباط محلی قوی

فرهنگ محلی در مفهوم جهانی L’Atelier Martell نقش اساسی دارد. بنابراین ، بوتیک 160 متر مربعی جدید ایجاد روابط محکم بین این فروشگاه است میسون مارتل و شهر شنژن. نمایه این شهر در نسخه گردآورنده Martell Noblige ، كه به طور انحصاری در L’Atelier Martell Shenzhen موجود است ، برجسته شده است ، با این كنیاك پر جنب و جوش نشان دهنده روح پویای شهر است. میسون مارتل او همچنین جامعه Jiu را استخدام کرد ، یک گروه هنری محلی ، برای بیان دید جسورانه مجلس از طریق تفسیر مجدد چشمگیر پرتره معروف بنیانگذار ژان مارتل. در طول سال ، L’Atelier Martell Shenzhen برنامه متنوعی از برنامه ها را برنامه ریزی می کند ، از جمله همکاری در خط مقدم سبک زندگی ، غذا و روند مد.

خدمات منحصر به فرد

و تجربیات نوآورانه

مفهوم L’Atelier Martell در تنوع چشمگیر خدمات و تجارب شخصی ، که تاکید بر مشتری دارند ، به حداکثر میزان خود می رسد. از جمله نکات جالب توجه می توان به تجربه “کنیاک از کاسک” اشاره کرد که شامل یک کنیاک VSOP است که مخصوصاً برای L’Atelier Martell Shenzhen توسط کریستف والتو ، استاد سرداب سرداب مارتل ساخته شده است. نسخه اختصاصی شنژن ترکیبی تصفیه شده با نت های تند و ظریف است که ادای احترام می کند چین و کاملاً با غذاهای چینی ترکیب می شود. مشتریان می توانند آن را مستقیماً از بشکه ای که از کنیاک به بطری مونتر خودشان ارسال می شود ، ببرند و سپس با انتخاب درپوش و برچسب چاپ دستی ، شخصی سازی می شوند. L’Atelier Martell Shenzhen همچنین یک سرویس ضبط را به مشتریان ارائه می دهد تا با شخصی سازی بطری نماد Casa Martell Cordon Bleu با نقوش و پیام انتخاب شده ، یک مناسبت خاص را رقم بزنند.

اخبار مرتبط  چگونه می توانیم مکانی مناسب برای شما پیدا کنیم

یک تجربه اصلی دیگر کشف حسی کنیاک را تشویق می کند. مشتریان یک گنبد سرامیکی را بلند می کنند تا یک کاسه کوچک حاوی یکی از چهار کنیاک نمادین مارتل را نشان دهند: Martell Distinction ، Martell Noblige ، Martell Cordon Bleu و Martell XO. آنها به سادگی می توانند از رایحه های مشخص هر یک از براندی ها که توسط گنبد سرامیکی متمرکز می شوند ، لذت ببرند یا از یک پیپت برای قرار دادن چند قطره بر روی مچ دست استفاده می کنند. چهار کنیاک متعاقباً به عنوان بخشی از مجموعه مینیاتور مارتل ، مخصوص L’Atelier Martell Shenzhen ، برای خرید در دسترس است.

در منطقه “Art of Blending” اطراف یک میز چشایی تعاملی ، سفیری از مارتل مارتل جلسات تخصصی ترکیب را انجام می دهد. VSOP Blending Experience به شرکت کنندگان این امکان را می دهد تا در حالی که تأثیرات “eaux-de-vie” متفاوت بر مشخصات معطر یک کنیاک را تجربه می کنند ، ترکیب خود را ایجاد کنند. Extra-Old Blending Experience ، به نوبه خود ، تأثیر زمین را نشان می دهد و ویژگی های متمایز دو ماده خام معتبر را برجسته می کند: Borderies و Grande Champagne. سرانجام ، جلسه چشایی استثنایی با کریستف والتو که به طور مستقیم از کنیاک پخش می شود و فقط یک بار در سال برای تعداد کاملاً محدود شرکت کنندگان برگزار می شود ، یک اتفاق غیرقابل قبول است.

یک تجربه مشتری بهبود یافته برای ادغام دیجیتال و فیزیکی

L’Atelier Martell Shenzhen انواع مختلفی از ویژگی های دیجیتالی را که برای بالا بردن تجربه مشتری طراحی شده اند ، ادغام می کند ، از صفحه تعاملی در نما شروع می شود ، که محتوای جذاب مربوط به خانه را نمایش می دهد و بازدید کنندگان را به ورود تشویق می کند. در داخل بوتیک ، علاوه بر میز مزه تعاملی ، که تمرکز آن بر میراث فرهنگی و نجات شامل یک تور 360 درجه ای در Château de Chanteloup تاریخی مارتل است ، “مزه های صوتی” ابتکاری راهی جدید برای لذت بردن از کنیاک Martell ارائه می دهد .

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor لوازم جانبی محافظ را برای کمربندها توسعه می دهد (CKL-1186)

کل مفهوم L’Atelier Martell با هدف ایجاد یک تجربه کامل ، که در آن فیزیکی و دیجیتال کاملاً تلفیق شده اند تا مشتریان را برای کاوش در میسون مارتل. خدمات شخصی شده ارائه شده توسط L’Atelier Martell Shenzhen نیز به صورت دیجیتالی از طریق یک برنامه مینی اختصاصی در WeChat ارائه می شود و تجربه فروشگاه قبل و بعد را پشتیبانی و بهبود می بخشد.

L’ATELIER MARTELL شنزن

ساعت کار: 7 روز در هفته ، از 10 صبح تا 10 شب

مکان: فروشگاه L123 ، طبقه L1 ، برج 1 ، یک خیابان ، پلاک 348 ، جاده Fuhua ، منطقه Futian ، شنژن شهر ، استان گوانگدونگ، چین

درباره MAISON MARTELL

قدیمی ترین خانه های بزرگ کنیاک ، تأسیس شده توسط ژان مارتل در سال 1715 ، میسون مارتل این محصول در سراسر جهان به دلیل ظرافت و ظرافت کنیاک های خود شناخته شده است ، که نتیجه میراث نجات غریق است که توسط نه نسل منتقل شده است. همراه با علاقه به صنایع دستی و وابستگی عمیق آنها به “terroir” ، میسون مارتل با جسارت پیشگویی در بیان جدید کنیاک ، از شمایل Martell Cordon Bleu در 1912 تا پیشگام مارتل بلو سوئیفت امروز.

عکس: https://mma.prnewswire.com/media/1274782/L_Atelier_Martell_Shenzhen.jpg
آرم: https://mma.prnewswire.com/media/1041130/Martell_Logo.jpg

با مطبوعات تماس بگیرید
میسون مارتل
گئل مارسل ، [email protected]

منبع Maison Martell

منبع Maison Martell