شهرستان Longqiu در شمال چین برای کاهش فقر در کشاورزی ارگانیک کاوش می کند

پکن، 16 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – شهرستان Lingqiu در استان شانشی به شمال چین تلاش کرده است تا توسعه کشاورزی ارگانیک را برای کاهش فقر کشف کند.

تلاش های لینگچیو در هفتمین مجمع بین المللی کشاورزی ارگانیک که در 12 سپتامبر در شهر داتونگ راه اندازی شد ، مورد استقبال گسترده حاضران قرار گرفت.

هو یوئگائو ، استاد دانشگاه کشاورزی در چین، اشاره کرد که جهان در مرحله انتقال از تمدن صنعتی به تمدن اکولوژیکی است. کشاورزی ارگانیک روش خوبی برای دستیابی به هدف احیای روستاها و ترویج این انتقال است.

کارشناسان انجمن گفتند که کشاورزی ارگانیک می تواند به طور موثر مشکلات امنیت غذایی را حل کند ، استفاده از منابع را بهبود بخشد و در نهایت به توسعه پایدار کشاورزی دست یابد.

اخبار مرتبط  Lounge Platform نوآوری در بازار مد است

واقع در شمال شرقی استان شانشی، شهرستان Lingqiu تحت Datong شهر از منابع طبیعی فراوان برخوردار است ، با سابقه طولانی در تولید محصولات کشاورزی ، این کشور در مجموع 250،000 نفر جمعیت دارد ، از جمله 200،000 نفر درگیر در تولید محصولات کشاورزی.

برای دستیابی به کاهش فقر و حفاظت از محیط زیست ، از سال 2013 ، شهرستان لینگچیو کشاورزی ارگانیک را به عنوان راهی موثر برای ارتقا فقر اکولوژیکی هدایت کرده است.

از طریق کشاورزی ارگانیک و اکوتوریسم ، 14،547 فقیر در این شهرستان از فقر نجات یافته اند.

اخبار مرتبط  Baby Magic Partners با Baby2Baby برای کمک به کودکان در فقر زندگی می کنند

در سالهای اخیر ، Lingqiu اقدامات مختلفی را برای توسعه کشاورزی ارگانیک و حفاظت از محیط زیست محلی انجام داده است.

این پارک یک پارک کشاورزی ارگانیک را با مساحت برنامه ریزی شده 1185 کیلومتر مربع راه اندازی کرده است که 46000 کشاورز در 208 روستا در آن حضور دارند. یک منطقه نمایشی کشاورزی ارگانیک به مساحت 146 کیلومتر مربع نیز در یک شهرداری ساخته شد تا با جدیت پروژه های کشاورزی ارگانیک را توسعه دهد.

در همین حال ، Lingqiu همچنین یک حالت توسعه را در نظر گرفته است که شامل ترکیبی از کشاورزی ارگانیک ، مناظر زیبا و اکوتوریسم است. این کشور شش جامعه با کشاورزی ارگانیک به عنوان ستون ساخته است که به جاذبه های جدید گردشگری تبدیل شده اند.

اخبار مرتبط  UAS Laboratories LLC ، یک شرکت نمونه کار از Lakeview Equity Partners ، LLC ، به Chr فروخته شده است. هانسن هلدینگ A / S

به عنوان مثال ، انجمن ارگانیک Chehe ، یکی از شش جامعه ، از زمان تأسیس خود در سال 2014 420،000 گردشگر پذیرفته است. سرمایه گذاری کل جامعه 380 میلیون یوان (حدود 56.01 میلیون دلار آمریکا) بوده است.

تاکنون ارزش کل تولیدات کشاورزی ارگانیک در Lingqiu حدود یک سوم کل تولیدات کشاورزی آن را تشکیل می دهد. این شرکت دارای 20 شرکت پیشرو صنعتی سازی کشاورزی است.

به پیوند اصلی مراجعه کنید: https://fa.imsilkroad.com/p/316219.html

SOURCE سرویس اطلاعات جاده ابریشم شین هوا