کیمبرلی-کلارک جان د. کالور را به عنوان اعضای هیئت مدیره نامگذاری می کند

دالاس، 16 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت کیمبرلی-کلارک (NYSE: KMB) امروز اعلام کرد که جان دبلیو کالور بلافاصله به عضویت هیئت مدیره خود انتخاب شد. کالور در کمیته حسابرسی شرکت فعالیت خواهد کرد.

وی گفت: “من خوشحالم كه جان و دیدگاه او را به هیئت مدیره ما اضافه می كنم.” مایک هسو، رئیس و مدیر عامل شرکت کیمبرلی-کلارک. “تجربه رهبری جهانی وی در استارباکس ، از جمله رهبری رشد برند استارباکس در چین، هنگامی که استراتژی خود را برای سرعت بخشیدن به رشد در بازارهای در حال توسعه و نوظهور و ارتقا. مقوله های اصلی خود اجرا می کنیم ، به مکالمات هیئت مدیره ما کمک می کند. “

آقای کالور در حال حاضر به عنوان رئیس گروه استارباکس ، International ، Channel Development و Global Coffee ، Tea و Cocoa فعالیت می کند و عضوی از تیم رهبری اجرایی Starbucks است. وی مسئولیت هدایت رشد خرده فروشی استارباکس و فعالیت در 60 بازار را در اختیار دارد چین، آسیا و اقیانوسیه و اروپا، خاورمیانه و آفریقا (EMEA) و همچنین رشد جهانی و توسعه تجارت برای تجارت کانال خود که شامل کالاهای بسته بندی شده مصرف کننده (CPG) ، Foodservice و Evolution Fresh است. وی همچنین مسئولیت هدایت رشد و توسعه مشاغل قهوه ، چای و کاکائو استارباکس را بر عهده دارد. آقای کالور در چندین هیئت مدیره در بازارهای بین المللی استارباکس فعالیت می کند.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor راهی راحت تر برای خوابیدن روی معده (JMC-2225) ایجاد می کند

فارغ التحصیل دانشگاه ایالتی فلوریدا، آقای کالور عضو تالار مشاهیر کالج تجارت است. وی همچنین تعهد شدیدی در حمایت از پیشکسوتان نظامی ما دارد و در حال حاضر در هیئت مدیره The Mission Continues ، یک سازمان غیرانتفاعی ملی و غیرحزبی فعالیت می کند که به جانبازان قدرت می دهد تا به خدمات خود ادامه دهند ، از استعداد و مهارت های آنها برای ایجاد تأثیرات قابل مشاهده برای جوامع استفاده می کنند.

اخبار مرتبط  یک فرد بی تجربه اکنون می تواند پروتزهای خود را انجام دهد بدون اینکه به یک دندانپزشک مراجعه کند

درباره کیمبرلی-کلارک
کیمبرلی-کلارک و مارک های قابل اعتماد آن بخشی ضروری از زندگی مردم در بیش از 175 کشور جهان است. با ابتکار نبوغ ، خلاقیت و درک اساسی ترین نیازهای مردم ، ما محصولی ایجاد می کنیم که به افراد کمک می کند بیشتر از آنچه برایشان مهم است را تجربه کنند. نمونه کارها مارک های ما ، از جمله Huggies ، Kleenex ، Scott ، Kotex ، Cottonelle ، Poise ، Depend ، Andrex ، Pull-Ups ، GoodNites ، Intimus ، Neve ، Plenitud ، Viva و WypAll ، موقعیت سهام شماره 1 یا شماره 2 را در اختیار دارند 80 کشور ما از روشهای پایدار استفاده می کنیم که از یک سیاره سالم پشتیبانی می کنند ، جوامع قوی تری ایجاد می کنند و از رونق تجارت ما برای دهه های آینده اطمینان حاصل می کنند. برای مطلع شدن از آخرین اخبار و کسب اطلاعات بیشتر در مورد تاریخچه 148 ساله شرکت در زمینه نوآوری ، به Kimberly-Clark.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  شرکت Rollins ، شرکت از تصویب رئیس هیئت مدیره خبر داد

[KMB-F]

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/648588/Kimberly_Clark_RGB_Blue_Logo.jpg

منبع شرکت کیمبرلی-کلارک

لینک های مربوطه

http://www.kimberly-clark.com