Restaurant Brands International Inc. قیمت پیشنهادی یادداشت های امن ارشد دومین حق بیمه را اعلام می کند

تورنتو، 16 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Restaurant Brands International Inc. (“RBI”) (TSX: QSR) (NYSE: QSR) (TSX: QSP)، 1011778 ب.C امروز شرکت با مسئولیت نامحدود (“ناشر”) و “نیو رد فایننس” (“ناشر مشترک” و به همراه صادر کننده “صادر کنندگان”) امروز اعلام کردند که صادر کنندگان قیمت پیشنهادی 1400 میلیون دلار در مجموع مبلغ اصلی 4.000٪ یادداشت های تضمینی ارشد ثروت دوم به دلیل 2030 (“یادداشت ها”) ، که نشان دهنده یک 400 میلیون دلار افزایش اندازه پیشنهادی که قبلاً اعلام شده بود. تاریخ سررسید یادداشت ها از 15 اکتبر 2030. انتظار می رود بسته شدن پیشنهاد یادداشت ها در حدود یا حوادث رخ دهد 5 اکتبر 2020، به شرط بسته شدن عرف

یادداشت ها 100٪ از ارزش اسمی آنها بود. RBI انتظار دارد با استفاده از درآمد حاصل از ارائه یادداشت ها ، بخشی از مبلغ اصلی اصلی معوقه 5.00٪ دوم ضمانت نامه های مربوط به ضمانت نامه های مربوط به ثروت 5.00٪ صادر کنندگان را به علت 2025 (“یادداشت های دوم حق بیمه 2025”) ، به علاوه هرگونه حساب های تعهدی و پرداخت نشده ، استفاده کند. سود آن ، و حق بیمه ، هزینه ها و هزینه های مربوطه را پرداخت کنید. صادرکنندگان انتظار دارند از آنها استفاده کنند 1.35 میلیارد دلار در مجموع مبلغ اصلی 2025 اسکناس ثروت دوم. این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله اعلامیه رستگاری نیست.

اخبار مرتبط  مدیر عامل شرکت Plexus Worldwide - دستمزدی را برای دریافت جوایز "از شما" تشکر می کند به کارمندان محلی

یادداشت ها تعهدات تضمین شده ارشد دوم صادرکنندگان است ، که به عنوان یک وثیقه ارشد توسط هر یک از شرکت های تابعه RBI تضمین می شود که تعهدات ناشران تحت تسهیلات اعتباری ارشد موجود صادر کنندگان را تضمین می کند.

این یادداشت ها (i) به افرادی که منطقاً طبق قانون 144A طبق قانون اوراق بهادار 1933 اصلاح شده است (“قانون اوراق بهادار”) و (ii) خارج از ایالات متحده طبق مقررات S تحت عنوان اوراق بهادار ، به افرادی که منطقاً معتقدم خریداران سازمانی واجد شرایط هستند ، ارائه شده است عمل کن یادداشت ها و ضمانت نامه های مربوطه تحت قانون اوراق بهادار ثبت نشده و نخواهند شد و ممکن است در ثبت نام غایب ایالات متحده یا معافیت قابل اعمال از شرایط ثبت نام تحت قانون اوراق بهادار و قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار دولتی ارائه یا فروش نشوند.

این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید هرگونه اوراق بهادار نیست و همچنین هیچگونه فروش اوراق بهادار در هر حوزه قضایی که چنین پیشنهادی ، درخواست یا فروش غیرقانونی باشد قبل از ثبت نام یا صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار از هر حوزه قضایی

اخبار مرتبط  ساعت آفتابی برای شرکت در رویداد مجازی Alliance Global Partners

درباره مارک های بین المللی رستوران

Restaurant Brands International Inc. یکی از بزرگترین شرکتهای رستوران دار خدمات سریع در جهان است که تقریباً دارای فعالیت می باشد 32 میلیارد دلار در فروش سالانه در سطح سیستم و بیش از 27000 رستوران در بیش از 100 کشور و سرزمین های ایالات متحده. RBI صاحب برجسته ترین و شاخص ترین مارک های رستوران خدمات سریع جهان است – TIM HORTONS® ، BURGER KING® و POPEYES®. این مارک های مستقلاً اداره شده بیش از 45 سال است که به مهمانان ، امتیاز دهندگان و جوامع مربوطه خدمات می دهند.

اظهارات رو به جلو

این بیانیه مطبوعاتی شامل بیانیه های آینده نگر است ، که اغلب با کلمات “ممکن است” ، “ممکن” ، “معتقد است” ، “فکر می کند” ، “پیش بینی” ، “برنامه ریزی” ، “انتظار می رود” ، “قصد دارد” یا موارد دیگر مشخص می شود بیانات و انتظارات مدیریت در مورد رویدادهای آینده و عملکرد را منعکس می کند و فقط از تاریخ اینجا صحبت می کند. این بیانیه های آینده نگر شامل اظهاراتی در مورد انتظارات و اعتقادات RBI و صادر کنندگان در مورد صدور یادداشت ها و استفاده از عواید آن است. عواملی که می توانند نتایج واقعی را با انتظارات RBI تفاوت اساسی داشته باشند ، در پرونده های RBI در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده و SEDAR در کانادا، مانند گزارش های سالانه و سه ماهه آن و گزارش های فعلی در مورد فرم 8-K ، و شامل موارد زیر است: بلایای طبیعی ، حملات یا تهدیدهای تروریستی ، بیماری های همه گیر ، از جمله ویروس کرونا (COVID-19) ، یا سایر حوادث فاجعه بار ، که همه اینها می تواند بر وضعیت مالی آن تأثیر منفی بگذارد و از انجام تعهداتش جلوگیری کند. RBI هيچ تعهدي براي به روز كردن بيانيه هاي آينده نگر براي انعكاس رويدادها يا شرايط پس از تاريخ اين گزارش را ندارد.

اخبار مرتبط  PURA سنگ بنای LOI را تا 100 میلیون دلار استراتژی مارک کنف تایید می کند

SOURCE Restaurant Brands International Inc.