موضوعی از عدالت ساده

واشنگتن، 16 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – انتشارات دانشگاه ایالتی پن امروز از انتشار مجدد نسخه خبر داد ماده ای از عدالت ساده: داستان ناگفته از باربارا هکمن فرانکلین و چند زن خوب.

بر اساس پروژه تاریخ شفاهی “چند زن خوب” در دانشگاه ایالتی پن کتابخانه ها ، موضوعی از عدالت ساده تلاش های اساسی دولت نیکسون برای گسترش نقش زنان – و پیشرفت های چشمگیر زنان در محل کار آمریکا – را روشن می کند.

در راس این تلاشها بود باربارا هکمن فرانکلین، یک دستیار کارمند رئیس جمهور که برای استخدام زنان بیشتر در سطوح بالای دولت فدرال استخدام شد.

فرانکلین ، به راهنمایی رئیس جمهور نیکسون ، مشاور کاخ سفید رابرت فینچ، و مدیر پرسنل فرد ملک، سخنگوی دولت در امور زنان شد. وی به آوردن بیش از صد زن در پست های اجرایی در دولت كمك كرد و بانك استعدادهایی متشكل از بیش از هزار نام از زنان واجد شرایط ایجاد كرد.

دولت نیکسون تعداد زنان را در کمیسیون ها و هیئت های رئیسه گسترش داد ، قوانین خدمات ملکی را تغییر داد تا هزاران شغل فدرال دیگر برای زنان باز شود و اجرای قوانین ضد تبعیض را شامل تبعیض جنسیتی کرد.

“با توجه به عقاید ، من بسیار افتخار می کنم به دنباله دارهایی که در این کتاب گرفته شده است ، همه 50 سال پیش برای پیشرفت زنان تلاش می کنند! و من خوشحالم که مطبوعات کتابخانه ایالتی پن این کتاب را در جشن صدمین سالگرد اصلاحیه نوزدهم دوباره منتشر کرده است به قانون اساسی ایالات متحده، که حق رأی دادن به زنان را تضمین می کند. “” فرانکلین گفت. “در سال 1972 ، من گفتم که امیدوارم که یک زن را به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده در طول زندگی من کار ما و تلاش های بسیاری دیگر باعث نزدیک شدن آن روز شده است. “

باربارا هاكمن فرانكلین ، بیست و نهمین وزیر بازرگانی آمریكا ، رئیس جمهور و مدیر عامل شركت مشاوره خصوصی باربارا فرانكلین ، واشنگتن، دی سی وی به ویژه از شرکتهای آمریکایی که در بازارهای بین المللی تجارت می کنند مشاوره و طرفداری می کند چین. فرانکلین به پنج رئیس جمهور ایالات متحده خدمت کرده است. در سال 2017 مجله TIME او را به عنوان یکی از “50 زنی که تاریخ سیاسی آمریکا را ساختند” نامید.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً به آدرسofofsimplejustice.com مراجعه کنید.

برای سوالات رسانه ای و رزرو رویدادها ، لطفا با ما تماس بگیرید: مارک راس – 1+ (202) 596-5270 یا [email protected]

تصاویر مرتبط

image1.jpg

منبع دانشگاه ایالتی پن مطبوعات

لینک های مربوطه

http://matterofsimplejustice.com

اخبار مرتبط  Namaste Technologies زمان نتایج مالی Q1 2020 را به روز می کند