کارمندان Highlite اعلام می کنند که در بازار ماری جوانای میسوری گسترش می یابد

لاس وگاس، 16 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – امروز ، به عنوان مجوز میسوری م establishسسات ماری جوانا در حال نزدیک شدن به آخرین بازرسی ها و تاریخ های شروع هستند ، Highlite Staffing ، آژانس کارکنان شاهدانه که دفتر مرکزی آن در لاس وگاس، نوادا ، گسترش خود را به میسوری بازار شامل قراردادهای خدماتی که با موسسات دارای رتبه برتر ماری جوانا در سراسر ایالت تضمین کرده است.

“ما از تلاش های توسعه ملی خود هیجان زده هستیم ، اما من به خصوص از اینکه این همه وقت را صرف آن می کنم بسیار هیجان زده هستم میسوری همانطور که خانواده و دوستان مادام العمر من در کانزاس سیتی زندگی می کنند. ایجاد بسترهای نرم افزاری ما در چندین سطح دارای پاداش است “ گفت کریستی مک آدامز، بنیانگذار و مدیرعامل Highlite Staffing. Highlite Staffing در حال حاضر بیش از 100 نامه پیشنهاد اشتغال در صادر کرده است میسوری در دو ماه گذشته و قصد دارد در سه ماه آینده 300 کارمند دیگر را استخدام و کمک کند تا به نیازهای قراردادهای موجود خود کمک کند.

Highlite Staffing قبلاً با Focus Partners KC ، Focus Partners Perryville ، Next Wave MO و THF Partners قراردادهای خدمات خود را تضمین کرده است. قراردادهای خدمات Highlite Staffing قبلاً در آن تضمین کرده است میسوری بیش از 20 مرکز دارای مجوز را نشان می دهد که تقریباً 400 شغل جدید را نشان می دهد.

Highlite Staffing به برخی از بزرگترین بازیکنان بازار شاهدانه نوادا از جمله سیاره 13 و بزرگترین رشد در فضای باز ایالت و همچنین برخی از اپراتورهای بزرگ دولتی و تجاری مانند Curaleaf ، Verano و Jushi خدمات کارمندان شاهدانه را ارائه داده است. “من نزدیک به یک سال است که با Highlite کار می کنم و از خدمات آنها بسیار راضی هستم. من قطعاً آنها را به هر نوع کشت یا تولید توصیه می کنم.” ایوان مردر، ماری جوانا صاحب تاسیس ماتریکس و مدیر کشت در Fluer.

مک آدامز ، به همراه استخدام های جدید اجرایی در سطح C Highlite Staffing ، برنامه های توسعه تهاجمی را برای چند ماه آینده برای ارائه خدمات فعال در چندین بازار جدید که بسیاری از ایالات تازه قانونی شده را تشکیل می دهند ، تنظیم کرده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Highlite Staffing، LLC ، به سایت www.highlitestaffing.com مراجعه کنید.

تماس با رسانه:
[email protected]
(866) 444-4548 دفتر

تصاویر مرتبط

highlite-Staffing.png
کارکنان Highlite

SOURCE کارمندان Highlite

لینک های مربوطه

http://www.highlitestaffing.com

اخبار مرتبط  هربرت به عنوان رئیس Neogen استعفا داد. بورل به عنوان جانشین معرفی کرد