داروخانه Kmart آماده خدمات رسانی به نیازهای آنفولانزا در اعضا است

جنیفر اسپیرز لمن ، داروساز ثبت نام شده و معاون رئیس بخش برای گفت: “بهترین راه برای پیشگیری از آنفلوانزا ، تزریق واکسن آنفلوانزا در هر فصل است. ما به خصوص بعد از شدت فصول اخیر آنفولانزا ، هر فرد و خانواده ای را برای محافظت تشویق می کنیم.” داروخانه Kmart. وی افزود: “استفاده از داروخانه محلی برای تزریق واکسن آنفولانزا برای کمک به کاهش فشارهای احتمالی سایر پزشکان متخصص در طول فصل ، بیش از هر زمان دیگری مهم است.”

“هدف ما این است که در این فصل همه افراد را سالم نگه داریم و در عین حال به اعضایی که می توانند برای هر بار خرید واکسن آنفلوآنزا پاداش بگیرند و نسخه تجویز شده نیز پاداش بگیرند. داروسازان دارای گواهینامه ایمن سازی واقعاً به فکر رفاه اعضای ما هستند و آنها کارهای خود را انجام می دهند. بسیار بهتر برای ارائه اطلاعات و مشاوره در مورد سلامتی و سلامتی. آنها فردی ، نزدیک و حرفه ای هستند. “

علاوه بر ارائه واکسن آنفلوانزا در دوزهای بالا ، داروخانه Kmart انواع فروشگاه های شما را نیز خریداری می کند® مزایای عضو اعضا 5 دلار CashBACK در Points ** دریافت می کنند بابت هزینه آنفلوانزا بدون هزینه * که در داروخانه Kmart در ایالات متحده و پورتوریکو اجرا می شود و همچنین ممکن است واجد شرایط پاداش داروخانه باشند.

اخبار مرتبط  Xovis گزینه های شما را با یک بار ضرب می کند

اعضای داروهای پاداش داروخانه برای هر پنج نسخه واجد شرایط پر شده 5 دلار CashBACK در امتیازات دریافت می کنند ***. واکسیناسیون و نسخه های حیوانات خانگی نیز از این جوایز به حساب می آیند. برای شروع کسب پاداش ، امروز در هر داروخانه Kmart یا به صورت آنلاین در kmartpharmacy.com/rewards ثبت نام کنید. بعد از واجد شرایط شدن عضو پاداش داروخانه ، امتیازات برای استفاده در خرید مقدماتی بعدی در دسترس قرار می گیرند. پس از اعطا ، امتیازات به مدت 30 روز خوب است.

امروز بدون نیاز به وقت قبلی در داروخانه Kmart واقع در سراسر ایالات متحده و پورتوریکو یک تزریق آنفولانزا انجام دهید. برای یافتن مکان نزدیک داروخانه Kmart ، به KmartPharmacy.com مراجعه کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد واکسیناسیون و منابع اضافی به سایت KmartPharmacy.com/immunizations مراجعه کنید.

داروخانه Kmart همچنین بسیاری از واکسیناسیون های دیگر از جمله زونا را در تمام داروخانه ها ارائه می دهد.

درباره Kmart
Kmart یک خرده فروش یکپارچه پیشرو است که محصولات با کیفیت را از طریق نمونه کارهایی از مارک های انحصاری شامل Jaclyn Smith ، Jo Boxer ، Route 66 و Smart Sense ارائه می دهد. Kmart بخشی از است راه خود را خریداری کنید، یک پلت فرم خرید پاداش که در آن اعضا می توانند در فروشگاه ها و به صورت آنلاین امتیاز کسب کنند و مزایایی دریافت کنند. Kmart همچنین خانه داروخانه Kmart است که بهترین مراقبت از بیماران در کلاس را برای اعضای خود و مشتریان ارائه می دهد. Kmart یک شریک سازنده افتخار در بیمارستان تحقیقات کودکان سنت جود است. برای اطلاعات بیشتر ، به وب سایت Kmart در مراجعه کنید www.kmart.com.

اخبار مرتبط  علوم سلامت آزادی گزارش سال مالی 2021 نتایج مالی سه ماهه اول سال

* بدون حق الزحمه ، مگر اینکه طبق برنامه بیمه شما باشد.

** پیشنهاد تا 30/4/21 معتبر است. امتیازات در طی 7-10 روز از زمان خرید واکسن آنفولانزا در دسترس هستند و با دریافت 30 روز معتبر هستند. امتیازات فقط در خرید کالاهای غیر داروخانه ای قابل استفاده است و کارت های هدیه و موارد تحت نظارت فدرال و ایالت را شامل نمی شود. برای هر مشتری یک پیشنهاد را محدود کنید. حداکثر تعداد CASHBACK در امتیازاتی که یک عضو داروخانه می تواند کسب کند ، به 5 دلار (5000 امتیاز) محدود می شود و مشمول سقف 75 دلار (75000 امتیاز) سالانه برای هر عضو است. پیشنهاد در AR ، MA ، NJ ، نیویورک ، گوام و جزایر ویرجین معتبر نیست. با پذیرش مزایا و پیشنهادات اعضای Shop Your Way® ، شما با شرایط و ضوابط Shop Your Way، موجود در ، موافقت می کنید www.shopyourway.com/ شرایط.

اخبار مرتبط  خطر آلرژی های غذایی را کاهش دهید

*** منوط به شرایط و ضوابط برنامه پاداش داروخانه Kmart. امتیاز دریافت شده برای خرید کالاهای غیر داروخانه ای به مدت 30 روز معتبر است. این پیشنهاد برای هیچ معتبری که از برنامه مراقبت های بهداشتی فدرال مانند Medicare Part D ، Medicare Advantage ، Medicare Part B ، Medicaid یا TRICARE استفاده می کند ، معتبر نیست و نمی تواند از آن استفاده کند. پیشنهاد برای تجویز مواد کنترل شده در LA یا در AR ، MA ، NJ ، NY ، جزایر ویرجین و گوام معتبر نیست. با پذیرش مزایا و پیشنهادات اعضای Shop Your Way® ، شما با شرایط و ضوابط Shop Your Way، موجود در ، موافقت می کنید www.shopyourway.com/ شرایط.

تماس با رسانه:
پیج تورنتون
روابط عمومی Kmart
(847) 286-2806
[email protected]

منبع Kmart

لینک های مربوطه

http://www.kmart.com