Maison Martell از افتتاح L’Atelier Martell Shenzhen خبر می دهد

“امروز ما با افتخار نقطه عطفی جدید در تاریخ 300 ساله شرکت خود را جشن می گیریم. L’Atelier Martell مفهومی ابتکاری است که بیانگر چشم انداز ما از ساخت کنیاک تجربه ای است که مشتری در آن کانون توجه باشد. ما با L’Atelier Martell فرصت های جدیدی برای کشف محصولات خود ، شناخت کامل آنها و درگیر شدن با آنها در اختیار مشتریان خود قرار می دهیم. ما یک مفهوم تجربه جسورانه ایجاد کرده ایم که به لطف آن می توانید میراث ما ، مخزن و کنیاک ما را به روشی کاملاً جدید بشناسید. ”

– سزار ژیرون ، رئیس و مدیر عامل شرکت توسط میسون مارتل

بیش از فقط یک کسب و کار – باید مطلق

L’Atelier Martell به عنوان مقصدی که باید ترکیبی از هزینه نجات ، فناوری دیجیتال و محصولات و خدمات بی نظیر باشد ، طراحی شده است. این شرکت تصمیم گرفت مفهوم خرده فروشی جدید را معرفی کند میسون مارتل طبیعی برای شنژن، شهری که به پویایی ، مدرنیته و فناوری پیشرفته شهرت دارد – شهری که کاملاً دوست دارد میسون مارتل به آینده چشم دارد.

واقعی به حس سخاوت ، برای میسون مارتل شناخته شده ، L’Atelier Martell در یک فضای گرم و مجلل با عناصر معتبری که مستقیماً از کنیاک گرفته شده است ، از بازدید کنندگان استقبال می کند. نام این بوتیک از کلمه فرانسوی تجارت صنایع دستی گرفته شده و طراحی آن از آتلیه استاد سرداب سرداب الهام گرفته شده است. یک چشم نواز ویژه ، نمایشگاه دیدنی و جذاب با بیش از 200 مونتر (بطری نمونه شیشه ای) است که نمایانگر ظرایف بی شماری کنیاک است. در جای دیگر ، دیواری ساخته شده از بشکه های بلوط از همکاری مارتل و موارد انتخاب شده از بایگانی ، میراث صنایع دستی خانه را نشان می دهد. اینها با موادی مانند چوب و مس تکمیل می شوند که روند ساخت کنیاک را نشان می دهند و به روشی معاصر و اصلی تفسیر می شوند تا نحوه میسون مارتل تبدیل جسورانه سنت به مفاهیم مدرن.

اخبار مرتبط  صنعت سیستم اتوماسیون خانگی در سراسر جهان تا سال 2028

یک مفهوم در سراسر جهان

با لنگرگاه محلی قوی

فرهنگ محلی برای رویکرد جهانی L’Atelier Martell اساسی است. بر این اساس ، بوتیک جدید 160 متر مربعی باید ارتباط تنگاتنگی بین یکدیگر ایجاد کند میسون مارتل و شهر شنژن ساخت. خط افق شهر را می توان در نسخه کلکسیونی از Martell Noblige مشاهده کرد که منحصراً در L’Atelier Martell Shenzhen موجود است. گفته می شود که انتخاب این کنیاک پر جنب و جوش ، انتخاب پویا است روح شهر منعکس کردن همچنین سفارش داده شده است میسون مارتل جامعه محلی هنری جیو با آن ، چشم انداز جسورانه خانه در تفسیر مجدد چشمگیر پرتره معروف بنیانگذار ژان مارتل عنوان کردن. L’Atelier Martell Shenzhen برنامه متنوعی از رویدادها را در طول سال برنامه ریزی می کند ، از جمله مشارکت با شرکت های پیشرو در بخش های سبک زندگی ، غذا و مد.

خدمات انحصاری

و تجربه نوآورانه

مفهوم L’Atelier Martell در انبوهی از خدمات و تجربیات شخصی که همیشه بر مشتری متمرکز است ، بیان می شود. از جمله نکات برجسته کنیاک از بشکه ، شامل یک کنیاک با درجه بندی VSOP ، که به طور خاص توسط استاد سرداب سرداب مارتل ، کریستف والتو برای L’Atelier Martell Shenzhen طراحی شده است. Shenzhen Exclusive Edition ترکیبی تصفیه شده با یک رایحه تند خوب است چین و کاملا با غذاهای چینی مطابقت دارد. مشتریان می توانند آن را مستقیماً از بشکه ای از کنیاک در داخل بطری مونتر خود پر کنند ، سپس با چوب پنبه ای که مشتری انتخاب کرده و برچسب چاپ شده دستی تهیه می شود. L’Atelier Martell Shenzhen همچنین یک خدمات حکاکی منفرد را ارائه می دهد که با آن مشتریان می توانند یک بطری از محصول شاخص خود را به نام Martell Cordon Bleu تزئین شده با نقوش شخصی و پیام برای یک مراسم خاص داشته باشند.

اخبار مرتبط  خانواده راس در TTAB برنده می شود. دوچرخه های Ross Back هستند و Ross Bicycles LLC برنده تصمیم علامت تجاری ROSS شد.

پیشنهاد اصلی دیگر حول تجربه کنیاک با تمام حواس شما است. در زیر زنگ سرامیکی ، مشتریان یک کاسه کوچک با یکی از چهار کنیاک نمادین مارتل را کشف می کنند: Martell Distinction ، Martell Noblige ، Martell Cordon Bleu و Martell XO. پس از آن می توانید از طعم های مشخص هر یک از کنیاک ها ، که توسط ناقوس سرامیکی متمرکز شده اند ، لذت ببرید یا چند قطره بر روی مچ دست خود با یک پیپت بریزید. سپس چهار نوع کنیاک به عنوان بخشی از مجموعه مینیاتور مارتل به طور انحصاری در L’Atelier Martell Shenzhen در دسترس خواهد بود.

در زمینه هنر میکس ، جلسات میکس حرفه ای در یک میز تعاملی و به راهنمایی سفیر مارک مارتل برگزار می شود. Blending Experience با محصولات VSOP به شرکت کنندگان این فرصت را می دهد تا در حالی که تأثیر محصولات مختلف براندی بر مشخصات معطر یک کنیاک را تجربه می کنند ، ترکیب خود را ایجاد کنند. در همین حال ، تجربه مخلوط کردن با محصولات فوق العاده قدیمی تأثیر زمین را نشان می دهد و ویژگی های خاص دو مروارید معتبر: Borderies و Grande Champagne را برجسته می کند. تجربه ضروری دیگر چشیدن مزه فوق العاده با کریستف والتو از کنیاک است که فقط یک بار در سال و با تعداد بسیار محدودی از شرکت کنندگان انجام می شود.

یک تجربه مشتری بهبود یافته که تجربیات عددی و فیزیکی را با هم ترکیب می کند

L’Atelier Martell Shenzhen دارای تعدادی ویژگی دیجیتالی است که برای بهبود تجربه مشتری طراحی شده است. صفحه تعاملی نما که محتوای جذابی درباره خانه به نمایش می گذارد ، برای تشویق بازدیدکنندگان به داخل است. در بوتیک ، علاوه بر میز چشایی تعاملی ، که با تمرکز بر میراث و savoir-faire و ارائه یک تور 360 درجه ای در Château de Chanteloup تاریخی مارتل ، “مزه های صوتی” نوآورانه نیز روش جدیدی برای سرو کنیاک Martell ارائه می دهد لذت ببرید.

اخبار مرتبط  THOMAS SABO و Rita Ora مجموعه پر زرق و برق پاییز / زمستان 2020 را ارائه می دهند

هدف کل مفهوم L’Atelier Martell ایجاد یک تجربه جامع است که در آن جنبه های فیزیکی و دیجیتالی به طور یکپارچه برای کمک به مشتریان در کشف ادغام شده اند. میسون مارتل همراه شدن. به همین دلیل ، خدمات شخصی ارائه شده توسط L’Atelier Martell Shenzhen نیز به صورت دیجیتالی از طریق یک برنامه کوچک ویژه در WeChat ارائه می شود که تجربه خرید قبل و بعد از خرید را پشتیبانی و تقویت می کند.

L’ATELIER MARTELL شنزن

زمان های آغازین: هر روز از ساعت 10:00 صبح تا 10:00 شب

مکان: فروشگاه L123 ، طبقه L1 ، برج 1 ، یک خیابان ، پلاک 348 ، جاده Fuhua ، منطقه Futian ، شهر شنژن ، استان گوانگدونگ ، چین

اطلاعات درباره MAISON MARTELL

میسون مارتل قدیمی ترین خانه بزرگ کنیاک است و در سال 1715 توسط تاسیس شد ژان مارتل تأسیس شده در سراسر جهان به دلیل ظرافت و ظرافت کنیاک های خود شناخته می شود ، که حاصل یک کشتی نجات است که طی بیش از نه نسل منتقل شده است. با علاقه به صنعت و ارتباط عمیق با زمین بازی مشخص می شود میسون مارتل از طریق شجاعتی که این شرکت همیشه شکلات بیان جدیدی به کنیاک داده است – از نماد Martell Cordon Bleu در 1912 گرفته تا روند تعیین کننده مارتل بلو سوئیفت امروز.

عکس: https://mma.prnewswire.com/media/1274782/L_Atelier_Martell_Shenzhen.jpg

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1041130/Martell_Logo.jpg

تماس با ما

میسون مارتل
گئل مارسل ، [email protected]d-ricard.com

منبع Maison Martell