Volocopter رزرو پروازهای تجاری را ارائه می دهد

این اعلامیه در پی پروازهای نمایشی موفق ولوکوپتر به اشتوتگارت، در فرودگاه بین المللیهلسینکی، و بالاتر از خلیج مارینا سنگاپور. وی گفت: “بر اساس پروازهای آزمایشی عمومی و نتایج نظارتی ، ما راه را برای ایجاد سرقت برقی در شهرها طی چند سال هموار كرده ایم. با شروع رزروها ، ما در حال حاضر از طرفداران و مبتکران خود از سراسر جهان دعوت می کنیم که به ما بپیوندند و اولین کسانی هستند که این شکل جدید و مهیج از تحرک را تجربه می کنند. ” فلوریان رویتر، مدیر عامل شرکت ولوکوپتر. رزرواسیون در سطح جهان در بستر رزرو ولوکوپتر در دسترس است.

اخبار مرتبط  100٪ Collection مجموعه نسخه محدود Peter Sagan را در زمان اجرای اولین تور راه اندازی می کند

“در حالی که صدور گواهینامه نهایی برای تاکسی های هوایی هنوز در انتظار است ، ما یک برنامه دقیق واقع گرایانه برای راه اندازی پروازهای تجاری VoloCity طی 2-3 سال آینده داریم. علاوه بر این ، کسانی که رزرو می کنند هم اکنون می توانند آخرین به روزرسانی ها را درباره پیشرفت ما و برنامه راه اندازی کسب و کار دریافت کنند. ” کریستین بائر، مدیر بازرگانی ولوکوپتر.

Volocopter در سال 2011 با پرواز “توپ یوگا” وارد تاریخ هواپیمایی شد. از آن زمان ، ولوکوپتر رهبری فناوری خود را در چندین پرواز آزمایشی و بدون سرنشین در سراسر جهان نشان داده است. این تنها شرکت هوافضای متمرکز به eVTOL است که از سازمان طراحی تأیید می کند (DOA) از بخشی از آژانس ایمنی هواپیمایی اروپا. Volocopter به همکاری نزدیک با شهرها و شرکای سراسر جهان ادامه می دهد تا تمام تخصص لازم برای تحقق تاکسی های هوای باتری را با هم جمع کند: ارائه دهندگان خدمات نظارتی ، شهرها ، توسعه دهندگان زیرساخت ها و مدیریت ترافیک هوایی ، از جمله.

اخبار مرتبط  جین گودال ، پیشکسوت محیط زیست ، جایزه توسعه پایدار سال 2020 را دریافت می کند

در حال حاضر ، ولوکوپتر آماده است تا در بازار شتاب ببخشد ، خدمات آینده را با یک برنامه واقع بینانه به مردم ارائه دهد و اولین شرکت تاکسی هوایی برقی باشد که مشتریان نهایی خود را پرداخت می کند.

درباره Volocopter GmbH

ولوکوپتر در حال ساخت اولین شرکت پایدار و مقیاس پذیر برای تحرک هوایی شهری در جهان است تا خدمات تاکسی هوایی مقرون به صرفه ای را به شهرهای بزرگ دنیا ارائه دهد. با استفاده از VoloCity ، این شرکت در حال توسعه اولین هواپیمای کاملاً برقی “eVTOL” دارای گواهی حمل و نقل ایمن و بی صدا از مسافران در شهرها است. Volocopter در ساخت زیربناها ، عملیات و مدیریت ترافیک هوایی برای ایجاد اکوسیستم مورد نیاز برای “حیات بخشیدن به تحرک هوای شهری” با شرکای خود همکاری و همکاری می کند. www.volocopter.com

اخبار مرتبط  خرده فروش مد بالا 5٪ درآمد برای مبارزه با همه گیر اهدا می کند

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1275054/Volocopter_Ticketsale.jpg
آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1275053/Volocopter_Logo.jpg

لینک های مربوطه

https://www.volocopter.com

SOURCE Volocopter GmbH