شرکت پیک راک سرمایه سرمایه گذاری Halo Foods Ltd.

آستین ، تگزاس، 17 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – یک شرکت وابسته به Peak Rock Capital (“Peak Rock”) ، یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی در بازار میانه ، امروز اعلام کرد که خرید Halo Foods Ltd. (“Halo” یا “Company”) را به پایان رسانده است با مشارکت تیم مدیریت Halo.

دفتر مرکزی آن در نیوپورت ، ولز (انگلستان) ، Halo یکی از تولیدکنندگان مهم بارها و میان وعده های سالم است ، با دارا بودن نمونه کارهای گسترده ای شامل میله های غلات ، میله های میوه و آجیل ، میله های بدون گلوتن ، پروتئین بالا و کنترل شده غذایی ، از جمله مارک “Skinny” که به سرعت در حال رشد است. این هتل از مشتری متنوعی شامل خرده فروشان ملی و مارک های بین المللی تاسیس شده برخوردار است. Halo برای ارائه خدمات عالی به مشتریان و کیفیت محصول استثنایی با تمرکز بر بخش بهتر برای شما شهرت فوق العاده ای پیدا کرده است.

الکس دابوس، مدیرعامل Peak Rock Capital Europe ، گفت ، “Halo فرصتی مهیج برای ماست تا بتوانیم در یک تامین کننده پیشرو در فضای در حال رشد میان وعده اروپا سرمایه گذاری کنیم. ما از همکاری با تیم مدیریت با استعداد شرکت برای رشد این بستر از طریق فرصت هایی مانند هیجان زده هستیم. به عنوان توزیع گسترده ، نوآوری محصول ، سرمایه گذاری در قابلیت های عملیاتی شرکت و خریدهای اضافی. “

اخبار مرتبط  ECOS® روز مادر را با مادربردهای منحصر به فرد مادر و کودک جشن می گیرد K کیت های پر کردن "کلیک کنید"

“تیم مدیریتی Halo به طور خستگی ناپذیری برای ساختن شرکت به عنوان یک شرکت پیشرو در صنعت ، در خدمت خرده فروشان و مارک های تجاری کار کرده است. ما معتقدیم همکاری ما با Peak Rock به Halo کمک خواهد کرد تا با بهره گیری از تجربیات گسترده آنها در زمینه غذا و و با ادامه سرمایه گذاری بر روی افراد و توانایی های ما ، “گفت جان تاگ، مدیر ارشد اجرایی Halo.

آنتونی دی سیمون، مدیر ارشد اجرایی شرکت Peak Rock Capital ، افزود: “این معامله نمونه دیگری از تجربه عمیق Peak Rock در بخش مواد غذایی و آشامیدنی است. ما همچنان به دنبال سرمایه گذاری های اضافی در صنعت در سراسر صنعت خواهیم بود. اروپا و آمریکای شمالیو همچنین خریدهای الحاقی که به اعتقاد ما می تواند از توانایی ما در رشد سریع و بهبود عملکرد بهره مند شود. “

اخبار مرتبط  urban-gro راه حل های مجازی "مراقبت از مراقبت" را برای حمایت از کشاورزان آمریکای شمالی راه اندازی می کند

خرید Halo Foods Ltd نمایانگر یازدهمین سرمایه گذاری Peak Rock در صنایع غذایی و آشامیدنی در سالهای اخیر است.

درباره HALO FOODS LTD.

Halo Foods Ltd. تولید کننده برجسته بارها و میان وعده های سالم است. بر اساس نیوپورت ، ولز، این شرکت میله های میوه و آجیل ، غلات ، فاقد گلوتن ، نوقا ، پروتئین بالا و میله های کنترل شده غذایی را برای یک مشتری متنوع با تراشه های آبی تولید می کند که شامل خرده فروشان پیشرو و مارک های بین المللی میان وعده است. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.halofoods.co.uk مراجعه کنید.

درباره پایتخت راک راک

Peak Rock Capital یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی در بازار متوسط ​​است که سرمایه گذاری در دارایی و بدهی را در شرکت های داخلی انجام می دهد آمریکای شمالی و اروپا پلت فرم سرمایه گذاری سهام Peak Rock بر روی فرصت هایی متمرکز است که می تواند از مدیریت ارشد برای رشد سریع و بهبود سود پشتیبانی کند ، با داشتن تخصص در ساخت شرکت های بزرگ و مشارکت با خانواده ها و بنیان گذاران برای اولین بار سرمایه نهادی. بستر اعتباری Peak Rock بر ارائه راه حل های اختصاصی تأمین مالی و سرمایه گذاری در وام های ثانویه برای بدهی شرکت ها و املاک و مستغلات تجاری متمرکز است. مدیران Peak Rock دارای تخصص عمیق در شرایط پیچیده و معاملات فرامرزی هستند ، با توانایی ارائه راه حل های مناسب سرمایه و بستن سریع معاملات که اولویت سرعت و قطعیت است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Peak Rock Capital ، به سایت www.peakrockcapital.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  بازار جهانی ماسک های صورت برای مراقبت از پوست 2020 ، با پیش بینی های بازار تا سال 2025

تماس با رسانه:
دانیل یونگر
Kekst CNC
1+ (212) 521-4800

نیل مایتلند
Kekst CNC
+44 7971 578507

SOURCE Peak Rock Capital