لوازم آشپزخانه ظرفشویی COVID-19 باعث افزایش 275٪ بیشتر مصرف کنندگان در خانه می شود

DUBLIN، 23 آوریل 2020 / PRNewswire / – ResearchAndMarkets.com مقاله جدیدی در مورد صنعت تمیز کردن محصولات با عنوان “لوازم ظرفشویی برای رشد 275٪ به عنوان درایوهای COVID-19 تقاضا برای تمیز کردن محصولات” منتشر کرده است

تقاضای بیشتری برای تمیز کردن محصولات وجود داشته است زیرا COVID-19 باعث شده است که به طور منظم سطوح بهداشتی در منزل از بین برود. مصرف کنندگان در حال تمیز کردن وسایل نظارتی خانگی بودند که برخی از خرده فروشان را با قفسه های خالی رها کرده اند.

یکی از مقولاتی که شاهد رشد آن بوده است ، مواد شستشوی ظرفشویی مانند صابون ظرف و مواد شوینده ماشین ظرفشویی است. این رشد را می توان به دلیل اقدامات احتیاطی ضد قفل COVID-19 به تعداد بیشتری از مصرف کنندگان که در خانه پخت و پز می کنند ، نسبت داد.

اخبار مرتبط  Kroger ، بزرگترین بقال فروشی آمریکا و UFCW ، بزرگترین اتحادیه غذا و خرده فروشی آمریکا ، درخواست فوری برای رهبران منتخب کشور را برای تعیین کارگران مواد غذایی به عنوان اولین پاسخ دهندگان صادر می کند

نگرانی از کمبود صابون دست و ضدعفونی کننده دست نیز باعث شده است که برخی از مصرف کنندگان در صابون ظرف به عنوان یک راه حل جایگزین برای شستن دست استفاده کنند.

تولید کنندگان پیشرو در زمینه تجهیزات ظرفشویی با افزایش تقاضا شامل موارد زیر هستند:

  • یونیلور
  • پراکتر و گمبل
  • هنکل
  • شرکت شیر
  • Reckitt Benckiser
اخبار مرتبط  New Wave خرید روش Will Inc. را به اتمام می رساند - خرده فروش برجسته محصولات معطر درمانی که از عصاره های گیاهی معطر طبیعی و روغن های اساسی استخراج می شود

برای دیدن مقاله کامل و لیستی از گزارش های مرتبط در بازار ، به این بخش مراجعه کنید: “لوازم ظرفشویی برای رشد 275٪ به عنوان درایوهای COVID-19 تقاضا برای تمیز کردن محصولات”

درباره ResearchAndMarkets.com
ResearchAndMarkets.com منبع اصلی جهان برای گزارش های تحقیق بین المللی بازار و داده های بازار است. ما آخرین اطلاعات را در مورد بازارهای بین المللی و منطقه ای ، صنایع کلیدی ، شرکتهای برتر ، محصولات جدید و آخرین روندها در اختیار شما قرار می دهیم.

اخبار مرتبط  TORG ویندوزهای تجربی ابتکاری را برای بازاریابی خرده فروشی ارائه می دهد

Research and Markets همچنین خدمات تحقیقاتی سفارشی را ارائه می دهد که تحقیق متمرکز ، جامع و متناسب را ارائه می دهد.

تماس با رسانه:

تحقیقات و بازارها
لورا وود، مدیر ارشد
[email protected]

برای ساعات اداری E.S.T با شماره + 1-917-300-0470 تماس بگیرید
برای تماس تلفنی در ایالات متحده آمریکا / CAN رایگان + 1-800-526-8630
برای ساعت های اداری GMT ​​با شماره + 353-1-416-8900 تماس بگیرید

فکس ایالات متحده: 646-607-1907
نمابر (خارج از ایالات متحده): + 353-1-481-1716

منبع و بازارها

لینک های مربوطه

http://www.researchandmarkets.com

پاسخی بگذارید