گرین بیتس با دستیابی به 4 میلیارد دلار فروش خرده فروشی سالانه ، اولین شرکت فناوری شاهدانه می شود

SAN JOSE ، کالیفرنیا، 17 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – گرین بیتس ، بزرگترین پلت فرم خرده فروشی شاهدانه ، امروز اعلام کرد که به موفقیت دست یافته است 4 میلیارد دلار در فروش خرده فروشی سالانه ، در حالی که مشتریان در طی همه گیری COVID-19 به رشد خود ادامه می دهند.

این شرکت اولین ارائه دهنده فناوری حشیش است که به این نقطه عطف فروش خرده فروشی دست یافته است زیرا مشتریان آن رشد فروش فروشگاهی بیش از 25٪ از امروز را درک کرده اند. این صنعت اکنون بیش از یک چهارم میلیارد نفر را تحت تأثیر قرار داده است ، با این وجود اکثریت قریب به اتفاق معاملات مالی به صورت نقدی انجام می شود. مشتریان Greenbits معادل بیش از نیم میلیون را قبول می کنند 20 دلار صورت حساب ها هر روز ، در حالی که خرده فروشان در سراسر کشور معادل بیش از یک میلیارد را قبول می کنند 20 دلار صورتحساب های امسال. پشتیبانی پیشرفته و خرده فروشی با پشتیبانی نرم افزار برای حفظ اپراتورهای شاهدانه بسیار مهم است.

باری سایک ، مدیر عامل گرین بیتس گفت: “ما از دیدن صنعت حشیش که با ایستادن در همه گیر همه جانبه از روند اقتصادی سرپیچی می کند ، بسیار هیجان زده هستیم.” “رشد ما نشان دهنده موفقیت مشتریان ما و اعتماد حیاتی آنها به یک راه حل فناوری است که ترکیبی از نرم افزار و خدمات مالی است. ما برای ادامه هدایت آینده fintech در صنعت قانونی شاهدانه هیجان زده هستیم.”

اخبار مرتبط  بازار جهانی توفو (2020 تا 2025)

Greenbits همچنین چندین ابزار جدید منتشر کرد که امروز برای خرده فروشان فعال شدند:

  • گزارش بصیرت عملی – خرده فروشان اکنون توانایی اجرای گزارش های قوی در مورد حرکت موجودی ، سودآوری ، فروش و سایر داده های محصول را در یک یا چند مکان دارند. این بینش قدرتمند در سطح شرکت ، مشتریان Greenbits را قادر می سازد موجودی ، قیمت گذاری و برنامه های تبلیغاتی را بهینه کرده و از رقابت بهتر عمل کنند.
  • ثبت نام نسل بعدی – مشتریان با سیستم فروش پیشرفته Greenbits متوجه پیشرفت فوری در سرعت اتصال و قابلیت اطمینان می شوند. این ثبت دارای ویژگی های جدیدی است که خرده فروشان را قادر می سازد درآمد خود را افزایش دهند. این شامل مدیریت یکپارچه و هوشمند سفارشات پیش از موعد ، تحویل کالا و فروش از طریق فروشگاه در یک مکان ، یک “حالت اضطراری” بهبود یافته برای کمک به خرده فروشان حتی در صورت عدم دسترسی به اینترنت ، فروش کامل را انجام می دهند و پردازش سریعتر بازده مطابق با آن علاوه بر این ، خرده فروشان اطلاعات بیشتری با اطلاعات مشتری در مورد رسیدها ، و توانایی حذف سریع موارد و تخفیف ها را از سفارشات در نوک انگشتان خود خواهند داشت. خرده فروشان می توانند کسب و کار خود را با مشخصات مشتری که شامل اطلاعات ارجاع در ثبت نام است ، توسعه دهند.
  • پردازش کارت بدهی – برای اولین بار ، فروشندگان می توانند معاملات کارت بدهی را در فروشگاه ، کنار ماشین و در مکان های محرک پردازش کنند و به مشتریان گزینه های پرداخت راحت تر و امن تری را ارائه دهند. از زمان شروع قفل قفل در ماه مارس ، تعداد خرده فروشانی که از سیستم کارت بدهی Greenbits استفاده می کنند بیش از 600 برابر افزایش یافته است ، زیرا نتایج اولیه نشان می دهد که میانگین خرید نسبت به معاملات نقدی به طور متوسط ​​24 درصد افزایش یافته است.
اخبار مرتبط  چگونه قهوه Costa از محصولات Comarch برای وفاداری مشتری استفاده می کند (و بیشتر)

“با پیشرفت چشم انداز نظارتی ، تیم همچنان به صنعت با یک پلت فرم فروش متمرکز بر خرده فروش ادامه می دهد.” گفت کاران وادرا، مدیر شریک Casa Verde ، سرمایه گذار اصلی در Greenbits. “این شرکت به سرعت در حال افزایش و افزایش شدید فروش با یک سیستم عامل قوی و ایمن است.”

اخبار مرتبط  واکسن های آنفولانزای فصلی اکنون در داروخانه های غول پیکر موجود است

درباره Greenbits
Greenbits بیش از 1200 مکان خرده فروشی شاهدانه را در 13 ایالت با یک روش ایمن ، هوشمندانه و آسان تر برای مدیریت عملیات روزمره و حداکثر عملکرد فروشگاه ذخیره می کند. پلت فرم خرده فروشی قوی این شرکت – با انطباق خودکار دولت به کشور ، نقطه فروش ، کنترل موجودی کالا و بینش شخصی – مالکان ، مدیران و بودجه داران را قادر می سازد تا به راحتی تجارت خود را اداره کنند ، محافظت و رشد کنند. گرین بیتس به عنوان بزرگترین ارائه دهنده فناوری خرده فروشی ، سالانه 4 میلیارد دلار فروش شاهدانه تنظیم شده را در سیستم عامل خود پردازش می کند. دفتر مرکزی این شرکت در سن خوزه است ، کالیفرنیا، و یک دفتر در پورتلند دارد ، اورگان. در http://www.greenbits.com/ بیشتر بیاموزید.

تماس با رسانه:
امیلی سیلی
(415) 517-7507
[email protected]

منبع Greenbits

لینک های مربوطه

https://www.greenbits.com