بازار جهانی مواد اولیه فعال مراقبت شخصی به عنوان تقاضا برای محصولات پایدار و پاک تا سال 2025 به 4.85 میلیارد دلار می رسد

وی گفت: “مصرف كنندگان از اهمیت آبرسانی ، مرطوب كنندگی و ضد پیری در محصولات مراقبت از خود آگاهی بیشتری پیدا می كنند ؛ بنابراین ، شركت ها باید در تحقیق و توسعه (R&D) سرمایه گذاری كرده و برای تأمین نیازهای مصرف كنندگان ، دست به نوآوری بزنند.” Prateeksha Kaul ، تحلیلگر تحقیقات مواد شیمیایی ، مواد و مواد غذایی در Frost & Sullivan. “ضد پیری شخصی انتظار می رود محصولات مراقبتی با افزایش سالخوردگی جمعیت در سراسر جهان ، بالاترین رشد 6.5٪ را بین سالهای 2019 و 2025 شاهد باشند. “

کائول افزود: “مواد شیمیایی مصنوعی و مضر در محصولات مراقبت شخصی مانند بیسفنول A (BPA) و فتالات ها باعث تغییر روند در صنعت می شود. مصرف کنندگان محصولات آرایشی و بهداشتی را درخواست می کنند که فاقد موادی مانند پارابن ، فتالات ، سدیم لوریل سولفات (SLS) است ، سولفات سدیم لوریت سولفات (SLES) و روغنهای معدنی. با روند رویکرد زیبایی حداقلی ، انتظار می رود تقاضا برای مواد با مزایا و خواص چند منظوره افزایش یابد. “

اخبار مرتبط  Halsey ، نماینده جهانی مگنوم ، مجموعه صوتی دیجیتالی را به عنوان بخشی از همکاری های جدید کمپین با بستنی مگنوم اجرا می کند

تغییر چشم انداز صنعت لوازم آرایشی و زیبایی روند اصلی در مناطق مختلف جهان را برجسته می کند ، از جمله:

  • آمریکای شمالی: درآمد قابل استفاده بالاتر در منطقه منجر به افزایش تقاضا برای محصولات آرایشی لوکس و محصولات مراقبت از پوست می شود. علاوه بر این ، فروش از طریق تجارت الکترونیکی در حال افزایش است و شرکت ها باید یک کانال توزیع آنلاین قوی ایجاد کنند.
  • آسیا و اقیانوسیه: روند رو به رشد محصولات خنثی جنسیتی در APAC به شرکت ها این امکان را می دهد تا تعداد کاربران خود را در میان مصرف کنندگان زن و مرد گسترش دهند. همچنین ، سطح آگاهی مشتری از مراقبت های شخصی در این منطقه در حال گسترش است و تقاضای مواد فعال در محصولات زیبایی و مراقبت از پوست را پیش می برد.
  • اروپا: شرکت های این منطقه از نظر تحقیق و توسعه و نوآوری در بازار مواد فعال فعال مراقبت های شخصی پیشرو هستند. اگرچه شیوع COVID-19 باعث شده مصرف کنندگان هزینه های خود را برای محصولات مراقبت شخصی محدود کنند ، اما پس از فروپاشی شیوع این تقاضا احتمالاً دوباره برمی گردد.
  • شورای همکاری خلیج فارس: تقاضا برای محصولات حلال به دلیل افزایش جمعیت مسلمانان در این منطقه در حال افزایش است. در نتیجه ، نیاز به مواد فعال پاک و پایدار نیز در حال گسترش است.
  • آفریقا: ارتقا standards سطح زندگی در منطقه منجر به افزایش تقاضا برای محصولات مراقبت شخصی شده و آن را به نقطه داغ سازندگان مواد تشکیل دهنده تبدیل کرده است.
  • آمریکای لاتین: صنعت زیبایی 2٪ از آن را تشکیل می دهد مال برزیل تولید ناخالص داخلی (GDP) ، که بازار مواد تشکیل دهنده فعال را برای اقتصاد کشور قابل توجه می کند. با این حال ، COVID-19 به شدت تحت تأثیر قرار گرفته است مال برزیل اقتصاد و مصرف محصولات آرایشی و بهداشتی در این کشور به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.
اخبار مرتبط  اولین عقیم سازی هوشمند غیر لمسی در جهان از Nomu

گرایشهای مگا متحول کننده بازار جهانی مواد فعال فعال مراقبت شخصی ، 2020 آخرین مورد اضافه شده به فراست و سالیوان است مواد شیمیایی ، مواد و غذاها تحقیق و تجزیه و تحلیل موجود از طریق شورای رهبری فراست و سالیوان ، که به سازمانها کمک می کند جریان مداوم فرصتهای رشد را برای موفقیت در آینده غیرقابل پیش بینی شناسایی کنند.

اخبار مرتبط  شیوع COVID-19 در بازار جهانی پوشاک

درباره فراست و سالیوان

برای بیش از پنج دهه ، فراست و سالیوان به دلیل نقشی که در کمک به سرمایه گذاران ، رهبران شرکت ها و دولت ها در جهت یابی تغییرات اقتصادی و شناسایی فن آوری های مخرب ، روندهای مگا ، مدل های تجاری جدید و شرکت ها برای اقدام به شهرت جهانی دارد ، منجر به رشد مداوم رشد می شود. فرصت هایی برای موفقیت در آینده با ما تماس بگیرید: بحث را شروع کنید.

گرایشهای مگا متحول کننده بازار جهانی مواد فعال فعال مراقبت شخصی ، 2020
K4B4

مخاطب:
زوزانا زوکرناین
ارتباطات شرکتی
تلفن: +60192657808
پست الکترونیک: [email protected]

http://www.frost.com

SOURCE فراست و سالیوان

لینک های مربوطه

www.frost.com