BARK ، شرکت پشت BarkBox ، جانشینی مدیر عامل شرکت را اعلام می کند

میکر در سمت خود به عنوان رئیس اجرایی هیئت مدیره BARK ادامه خواهد داد و نقش روزمره خود را در شرکت با تمرکز بر تجربه کلی مشتری BARK حفظ خواهد کرد ، در حالی که برای اطمینان از انتقال بی وقفه با Joneja همکاری می کند. از زمان تأسیس BARK با BarkBox در سال 2012 ، میکر به همراه هم بنیانگذاران کارلی استریف، هنریک وردلین و تیم 400 نفره شرکت ، این شرکت را به 375 میلیون دلار در درآمد سالانه و اخیراً سودآورترین سه ماهه خود را در تاریخ شرکت بسته است. از همان ابتدا ، میکر ، یک کارآفرین سریالی که یکی از بنیانگذاران Meetup.com بود ، آشکارا متعهد شد که پس از پنج سال از مدیریت روزمره شرکت خارج شود و اعلامیه سه سال گذشته را اعلام کند. این به دنبال برنامه جانشینی است که او و هیئت مدیره در سال 2018 شروع به کار کردند.

میکر گفت: “تأسیس BARK برجسته ترین کار من بوده است – کاری که بیش از آنچه انتظار داشتم به طول انجامید زیرا هنوز کارهای زیادی برای انجام وجود دارد.” “عشق مشترک مانیش به سگها و مشتری مداری تضمین می کند که ما از ماموریت خود برای خوشحال کردن سگ دور نخواهیم شد. او فوراً همه ما را تحت تأثیر قرار داد و من به توانایی او در هدایت و الهام بخشیدن به فصل بعدی تحول BARK اعتماد زیادی دارم. و رشد

اخبار مرتبط  بازار تانن تا سال 2027 به 3.09 میلیارد دلار خواهد رسید | CAGR: 5.7٪

Joneja دارای دو دهه تجربه مقیاس گذاری مشاغل از طریق نوآوری در محصول و فناوری با محوریت مصرف کننده ، تجارت همه کانال ، گسترش جهانی و تحول عملیاتی است. برای دهه گذشته ، وی نقش های رهبری و رشد عملیاتی جهانی را در آمازون و eBay داشته است ، جایی که تیم های متنوع و با عملکرد بالا ایجاد کرده است تا نتایج را ارائه دهد. جونجا همچنین یک پدر سگی برای کیکی است ، توله سگی که دوازده سال پیش از انجمن انسانی سیاتل نجات یافت و همچنین بگم ، سگ سابق خیابان دهلی.

جونجا گفت: “مت ، هنریک و کارلی چشم انداز درخشانی را برای خدمت به سگ ها به عنوان مشتری با تیم وسواس سگ ایجاد کردند.” “من از این فرصت برخوردار هستم که بتوانم پایه های محکم آنها را بنا کنم و فرصت های جدید رشد را باز کنم. امید من این است که BARK را شریک زندگی همه والدین سگ در تمام مراحل زندگی سگ خود قرار دهم.”

اخبار مرتبط  Purple Innovation، Inc. از راه اندازی پیشنهادات عمومی ثانویه سهام مشترک طبقه A خبر می دهد

درباره BARK
BARK بزرگترین شرکت سگ محور در جهان است که به خوشحال کردن سگها و مردم آنها با بهترین محصولات ، خدمات و محتوا اختصاص دارد. تیم وسواس سگ BARK درک منحصر به فرد و مبتنی بر داده خود را از ویژگی های خاص هر سگ در طراحی اسباب بازی های مخصوص سبک بازی ، غذاهای کاملاً راضی کننده و مکمل های سلامتی و اولین تجربه های سگ که سلامتی و خوشبختی سگها را در همه جا پرورش می دهد ، استفاده می کند. BARK که در سال 2012 تاسیس شد ، با خدمات اشتراک ماهانه ، BarkBox ، Super Chewer و BARK Bright Dental وفادارانه در سراسر کشور به سگ ها خدمت می کند. تجربه تجارت الکترونیکی سرپرستی شده در BarkShop.com ؛ و مجموعه های سفارشی از طریق شبکه شریک خرده فروشی آن. برای اطلاعات بیشتر در اطراف bark.co بو بکشید.

مخاطب
گارلند هاروود ، [email protected]

در باره مانیش جونجا، مدیر عامل شرکت BARK
مانیش جونجا مدیرعامل شرکت BARK با دو دهه تجربه مقیاس گذاری مشاغل از طریق نوآوری در محصول و فناوری با محوریت مصرف کننده ، تجارت همه کانال ، گسترش جهانی و تحول عملیاتی است.

اخبار مرتبط  آووکادو از مکزیک مسابقه Guac و Beyond Chef را آغاز می کند

قبل از BARK ، وی به عنوان رهبر بخش عملیاتی آمازون در سراسر جهان با تمرکز بر صادرات و گسترش جهانی فعالیت داشت و تیم های جهانی را در مدیریت محصول ، زنجیره تأمین و علم داده رهبری می کرد. قبل از پیوستن به آمازون ، وی پنج سال را در eBay گذراند و در آنجا ترکیبی از نمونه کارهای تجاری ، محصولات و عملیات را رهبری کرد. قبل از eBay ، Joneja بیش از یک دهه به مشاوره مارک های خرده فروشی ، تجارت الکترونیکی و فناوری مانند Nordstrom ، Polo Ralph Lauren ، Nike ، Gap ، Sony و Microsoft در زمینه رشد ، عملکرد ، تجربه مشتری و موارد دیگر پرداخت.

جونجا با همسرش ماترائی ، پسران دوقلوی چهار ساله ، نیل و ایشان و همچنین کیکی ، سگ دوازده ساله نجات و بیگم ، سگ سابق خیابان دهلی زندگی می کند.

پوسته منبع

لینک های مربوطه

http://BarkShop.com