در Track Innovations Ltd. برای انتشار نتایج مالی سه ماهه اول 2020 و میزبان یک کنفرانس در چهارشنبه ، 6 مه در 9 صبح EDT

YOKNEAM ، اسرائيل، 23 آوریل 2020 / PRNewswire / – On Track Innovations Ltd. (OTI) (OTCQX: OTIVF) ، ارائه دهنده جهانی ارتباطات میدانی نزدیک (NFC) و راه حل های پرداخت بدون پول ، نتایج مالی خود را برای سه ماهه اول به پایان رسیده منتشر می کند 31 مارس 2020 قبل از باز شدن بازار چهارشنبه 6 اردیبهشتهفتم، سال 2020

مدیریت یک کنفرانس سرمایه گذار در کنفرانس برگزار می کند 9:00 صبح ET بر 6 ماه مههفتم، 2020 ، برای بحث در مورد نتایج مالی سه ماهه اول سال OTI ، ارائه یک به روز رسانی در شرکت ، و نتیجه گیری با یک جلسه پرسش و پاسخ زنده و سؤال از شرکت کنندگان.

برای شرکت ، لطفاً از اطلاعات زیر استفاده کنید:

تماس کنفرانس Q1 2020 و پخش وب
تاریخ: چهارشنبه ، 6 می 2020
زمان: ساعت 9:00 بامداد. زمان نور روز شرقی (6:00 صبح PST)
شماره گیری ایالات متحده: 1-888-317-6002
شماره گیری بین المللی: 1-412-317-5245
پخش وب: https://www.webcaster4.com/Webcast/Page/1720/34474

اخبار مرتبط  Aaron's، Inc. اعلام کرد سه ماهه سوم درآمد و تماس با درآمد و پخش وب

لطفاً برای اطمینان از مشارکت به موقع ، چند دقیقه قبل از شروع تماس با ما تماس بگیرید و درخواست پیوستن به “کنفرانس کنفرانس کسب درآمد در On Innovations Q1 2020” را بدهید.

تماس کنفرانسی با کلیک روی اینجا و از طریق بخش روابط سرمایه گذار در وب سایت شرکت برای پخش مجدد در دسترس خواهد بود.

درباره مسیر نوآوری با مسئولیت محدود
On Track Innovations (OTI) یک رهبر جهانی در طراحی ، ساخت و فروش راه حل های پرداخت بی نقص با استفاده از فناوری NFC بدون تماس است. نوآوری های اثبات شده OTI در سراسر جهان برای پرداختن به پرداخت های بدون پول ، خرده فروشی و بازارهای نفتی مستقر شده است. OTI راه حلهای خود را از طریق شبکه جهانی دفاتر و اتحادهای منطقه توزیع و پشتیبانی می کند. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.otiglobal.com مراجعه نمایید.

اخبار مرتبط  VINAERA PRO "هوادهی قابل تنظیم" هواکش شراب برقی

بیانیه بندرگاه / بیانیه های به جلو
این بیانیه مطبوعات حاوی بیانیه های صریح یا ضمنی آینده نگر به معنای قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی اوراق بهادار 1995 و سایر قوانین مربوط به اوراق بهادار فدرال است. هرگاه از کلماتی مانند “اراده” ، “نگاه به جلو” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “قصد” ، “برنامه” ، “برآورد” ، “ایمان” ، “باید” ، “می توان” یا عبارات مشابه استفاده کنیم ، ما اظهارات آینده نگر می کنیم. از آنجا که چنین اظهاراتی با رویدادهای آینده سروکار دارد و مبتنی بر انتظارات OTI است ، آنها در معرض خطرات و ابهامات گوناگونی و نتایج واقعی قرار دارند ، عملکرد یا دستاوردهای OTI می تواند از نظر معنایی با آنچه در این بیانیه مطبوعات توضیح داده شده یا دلالت دارد متفاوت باشد. عواملی که می توانند نتایج واقعی را از لحاظ مادی با آنچه پیش بینی شده توسط بیانیه های آینده نگر پیش بینی می شوند ، متفاوت نشان دهند ، در زیرنویس ها آورده شده است “عوامل خطر“در جدیدترین گزارش سالانه ما (فرم 10-K) و سایر بلاتکلیفی ها و عوامل خطر ناشناخته شناخته شده و ناشناخته از جمله مواردی که هر از چند گاهی در پرونده های شرکت با کمیسیون بورس و اوراق بهادار شرح داده می شود ، شرح داده شده است. از این نسخه ، و ما صراحتاً از هرگونه تعهد یا تعهدی برای به روزرسانی اظهارات آینده نگر خودداری می کنیم.

اخبار مرتبط  آمار آزمایش صنعت شاهدانه

روابط سرمایه گذار OTI تماس با:
ایهود هلفت
سرمایه گذار GK و روابط عمومی
+1 646 201 9246
[email protected]

SOURCE On Track Innovations Ltd. (OTI)

پاسخی بگذارید