Northerly Farms از صحنه غذای LA در قفسه های بازار اِروهون بازدید می کند

لس آنجلس، 23 آوریل 2020 / PRNewswire / – Northerly ، یک مارک غذایی ساخته شده بر روی پایداری ، اجتماع و تسویه حساب ، قرار است در قفسه های بازار غذاهای لوکس و بهداشتی LA ، Erewhon شروع به کار کند. توسط مه 2020، برای پاسخ به مشکلات محدوده زمانی COVID-19 ، فروشگاه مواد غذایی با سلامتی مجلل ، جو دوغ اندام شده با حداقل فرآوری شده با رشد پایدار و رشد یافته با نام Northerly را ارائه می دهد.

اروهون از زمان تأسیس در دهه 1960 ، تأمین کنندگان خود را با بالاترین معیارهای اخلاقی ، پایداری و کاردستی نگه داشته است. و این یکپارچگی پرداخت شده است – اروهون از آن زمان در یک صحنه غذایی آگاه از سلامت شروع به سوپراستوری کرده و مکان هایی را در ونیز، سانتا مونیکا، مجلل اقیانوس آرام، کالاباساس، و البته ، بلوار بورلی در لس آنجلس مناسب

اخبار مرتبط  مبلمان FURNITURE چین 2020 برای ارائه یك منبع كمك دیجیتال تحت عادی جدید

برای اِروهون ، تازه بودن مهم است. این برند شهرت خود را در تهیه فقط خالص ترین غذاهای با اخلاق و پایدار ، محصولات سلامتی و زیبایی و کالاهای خانگی ایجاد کرده است – محصولاتی که اغلب در هیچ جای دیگر یافت نمی شوند.

رشد شده از طریق روش های پایدار ، با حداقل فرآوری شده و بدون مواد افزودنی و بسته بندی شده در کیسه های سازگار با محیط زیست ، جو دوغ نورتریلی مطابق با استانداردهای عالی اروهون است. این مشارکت نشان دهنده تعهد مداوم نورتریلی برای رشد مواد غذایی بهتر برای بیشتر افراد است.

اخبار مرتبط  بازار پنجره و درب تقاضا دارد تا سال 2026 به 134 میلیارد دلار برسد. بینش بازار جهانی ، شرکت

درباره اروهون

Erewhon یک بقالی و کافه طبیعی است که تنها خالص ترین غذاهای تولید شده از نظر اخلاقی و پایدار ، محصولات سلامتی و زیبایی و کالاهای خانگی را به فروش می رساند.

درباره Northerly

Northerly به کشاورزی پایدار و دقیق متعهد است. Northerly کشاورزی دستی و حرفه ای را با آموزش و درک فن آوری پیشرفته کشاورزی همراه می کند. Northerly بالاترین استانداردهای پاسخگویی اجتماعی و زیست محیطی را برآورده می کند ، ضمن اینکه محصول را مستقیماً به دست خریداران می گذارد. | برای اطلاعات بیشتر ، Northerly.ag.

اخبار مرتبط  ویتامین Shoppe® با گروه Kim Lien برای توزیع خرده فروشی و عمده فروشی در ویتنام همکاری می کند

تماس با مطبوعات:

کریستینا براون
541-728-8272
[email protected]
https://northerly.ag

منبع در شمال

لینک های مربوطه

https://northerly.ag

پاسخی بگذارید