Northerly Farms از صحنه غذای LA در قفسه های بازار اِروهون بازدید می کند

لس آنجلس، 23 آوریل 2020 / PRNewswire / – Northerly ، یک مارک غذایی ساخته شده بر روی پایداری ، اجتماع و تسویه حساب ، قرار است در قفسه های بازار غذاهای لوکس و بهداشتی LA ، Erewhon شروع به کار کند. توسط مه 2020، برای پاسخ به مشکلات محدوده زمانی COVID-19 ، فروشگاه مواد غذایی با سلامتی مجلل ، جو دوغ اندام شده با حداقل فرآوری شده با رشد پایدار و رشد یافته با نام Northerly را ارائه می دهد.

اروهون از زمان تأسیس در دهه 1960 ، تأمین کنندگان خود را با بالاترین معیارهای اخلاقی ، پایداری و کاردستی نگه داشته است. و این یکپارچگی پرداخت شده است – اروهون از آن زمان در یک صحنه غذایی آگاه از سلامت شروع به سوپراستوری کرده و مکان هایی را در ونیز، سانتا مونیکا، مجلل اقیانوس آرام، کالاباساس، و البته ، بلوار بورلی در لس آنجلس مناسب

اخبار مرتبط  کابینت Romar & amp؛ شرکت برتر سری جدید Pro-Line را راه اندازی می کند

برای اِروهون ، تازه بودن مهم است. این برند شهرت خود را در تهیه فقط خالص ترین غذاهای با اخلاق و پایدار ، محصولات سلامتی و زیبایی و کالاهای خانگی ایجاد کرده است – محصولاتی که اغلب در هیچ جای دیگر یافت نمی شوند.

رشد شده از طریق روش های پایدار ، با حداقل فرآوری شده و بدون مواد افزودنی و بسته بندی شده در کیسه های سازگار با محیط زیست ، جو دوغ نورتریلی مطابق با استانداردهای عالی اروهون است. این مشارکت نشان دهنده تعهد مداوم نورتریلی برای رشد مواد غذایی بهتر برای بیشتر افراد است.

اخبار مرتبط  وقتی زمستان فرا می رسد ، یک داستان کودکانه چند تعلمی ، نشان دادن چگونگی واقعی شدن رویاها در یک محیط چند فرهنگی

درباره اروهون

Erewhon یک بقالی و کافه طبیعی است که تنها خالص ترین غذاهای تولید شده از نظر اخلاقی و پایدار ، محصولات سلامتی و زیبایی و کالاهای خانگی را به فروش می رساند.

درباره Northerly

Northerly به کشاورزی پایدار و دقیق متعهد است. Northerly کشاورزی دستی و حرفه ای را با آموزش و درک فن آوری پیشرفته کشاورزی همراه می کند. Northerly بالاترین استانداردهای پاسخگویی اجتماعی و زیست محیطی را برآورده می کند ، ضمن اینکه محصول را مستقیماً به دست خریداران می گذارد. | برای اطلاعات بیشتر ، Northerly.ag.

اخبار مرتبط  به عنوان مثال ، صابون سازان پنسیلوانیا غربی "خوبی صابون" را راهی برای زندگی در Pip & Lola همه چیز خانگی می کنند

تماس با مطبوعات:

کریستینا براون
541-728-8272
[email protected]
https://northerly.ag

منبع در شمال

لینک های مربوطه

https://northerly.ag

پاسخی بگذارید