رسیدگی به دستور نهایی دادگاه

  • مواد پاسخ باید حداکثر تا 16:00. (ونکوور زمان) روشن دوشنبه ، 21 سپتامبر 2020
  • جلسه استماع برنامه ریزی شده برای 10:00. (ونکوور زمان) روشن جمعه 25 سپتامبر 2020

نیویورک و تورنتو، 18 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – iAnthus Capital Holdings، Inc. (“iAnthus” یا “شرکت”) (CSE: IAN) ، (OTCQX: ITHUF) ، مالک ، اداره و شرکای تحت کنترل اعمال شاهدانه در سراسر ایالات متحده، دارندگان یادداشت های امن ، دارندگان بدهی بدون وثیقه ، سهامداران (هر یک به شرح زیر) و هر شخص علاقه مند دیگر یادآوری می کند که شرکت و ICM (به شرح زیر) در جلسه دادرسی (“دادرسی”) در دیوان عالی کشور شرکت می کنند بریتیش کلمبیا (“دادگاه”) برنامه ریزی شده برای 10:00. (ونکوور زمان) روشن 25 سپتامبر 2020. در جلسه دادرسی ، شرکت و ICM خواستار تأیید نهایی دادگاه (“حکم دادگاه نهایی”) برای معامله کمکهای قبلی شرکت هستند که قبلاً اعلام شده بود (“معامله سرمایه مجدد”) که باید از طریق یک طرح توافق شده توسط دادگاه طبق بریتیش کلمبیا قانون شرکت های تجاری (“طرح ترتیب”).

تصویب دادگاه

همانطور که طبق دستور موقت دادگاه برای معامله کمکهای مجدد (“دادگاه موقت دادگاه”) لازم است ، هر صاحب یادداشت امن ، دارنده بدهکار یا بدهکار غیرمثبت ، یا هر شخص علاقه مند دیگر حق حضور دارد (به صورت حضوری یا توسط مشاور) و اظهارات خود را در رسیدگی به دادخواست (“دادخواست”) برای حکم نهایی دادگاه به شرطی ارائه شده است که ، غیر از پرونده دارندگان یادداشت های امن و صاحبان موافقت نامه ناامن با موافقت اولیه ، چنین طرفی پاسخ (“پاسخ”) توسط قبل از 16:00. (ونکوور زمان) روشن 21 سپتامبر 2020، به شکلی که توسط مقررات مدنی دادگاه عالی بریتیش کلمبیا تجویز شده است ، به دادگاه تحویل داده و یک نسخه از پاسخ ارائه شده را به همراه کپی از کلیه مطالبی که چنین صاحب یادداشت امن ، دارنده بدهی بدون ضمانت ، دارنده سهام یا شخص علاقه مند قصد دارد به آن اعتماد کند ، تحویل می دهد استماع دادخواست ، از جمله طرح پیشنهادی ارائه شده توسط دارنده اوراق بهادار امن ، دارنده بدهی غیرمطمئن ، دارنده سهام یا شخص ذینفع به: خیابان جورجیا ، پستی جعبه 11117 ، ونکوور ، بریتیش کلمبیا، کانادا ، V6E 4N7 ، توجه: ویکی تیکل؛ (ii) Secured Noteholders ، مشاوره c / o برای دارندگان Secured Note: Davies Ward Phillips & Vineberg LLP، Barristers and Solicitors، طبقه 40th، 155 Wellington Street West، تورنتو ، انتاریو ، کانادا، M5V 3J7 ، توجه: رابین شویل؛ و (iii) دارنده های بدهکار بیمه نشده با رضایت اولیه ، c / o کاسلز بروک & Blackwell LLP ، Barristers & Solicitors ، Suite 2100 ، Scotia Plaza ، 40 King Street West ، تورنتو ، انتاریو ، کانادا، M5H 3C2 ، توجه: رایان جیکوبز و لنس ویلیامزو Stikeman Elliott LLP ، وکلای دادگستری و وکلا ، 5300 دادگاه تجارت غرب ، خیابان خلیج 199 ، تورنتو ، انتاریو ، کانادا، M5L 1B9 ، توجه: برایان پوکیه و اشلی تیلور، منوط به راهنمایی دیوان.

اخبار مرتبط  QNET برنده جایزه برنز استیویچ در سال 2020 جوایز استوی اقیانوسیه و اقیانوسیه

برای جزئیات بیشتر در مورد دستور موقت دادگاه ، به بخشنامه اطلاعات مدیریت شرکت با تاریخ مراجعه کنید 14 آگوست 2020، (یک نسخه از آن در زیر مشخصات SEDAR شرکت به آدرس www.sedar.com موجود است).

تأیید دارنده امنیت

در ادامه انتشار اخبار شرکت مورخ 14 سپتامبر 2020 (نسخه ای از آن در نمایه SEDAR شرکت در سایت www.sedar.com موجود است):

  • در جلسه دارندگان (“دارندگان یادداشت های ایمن”) 13٪ اوراق بدهی قابل تبدیل با قیمت سهام ارشد (“یادداشت های ایمن”) صادر شده توسط iAnthus Capital Management، LLC (“ICM”) ، شرکت تابعه کاملاً متعلق به شرکت آمریکا ، 100٪ از آرا cast داده شده توسط دارندگان یادداشت های امن (به نمایندگی از تمام یادداشت های امن برجسته) به نفع طرح تنظیم رأی دادند. بر این اساس ، دارندگان یادداشت های امن معامله کمکهای اولیه را با برنامه ترتیب تصویب کردند.
  • در جلسه دارندگان (“دارندگان بدهی بدون وثیقه”) 8٪ از اسناد غیر قابل تبدیل غیرقابل تبدیل (“بدهی های بدون وثیقه”) صادر شده توسط شرکت ، 100٪ از آراholders توسط صاحبان بدهی بدون وثیقه (به نمایندگی از کل بدهی های بدون وثیقه) به طرح موافقت رای مثبت داد. بر این اساس ، دارندگان یادداشت های ناامن معامله کمکهای اولیه را با برنامه ترتیب تأیید کردند. و
  • در جلسه (“مجمع صاحبان سهام”) دارندگان سهام مشترک شرکت (“سهام مشترک”) ، اختیارات (“گزینه ها”) و ضمانت نامه ها (“ضمانت ها”) (در مجموع “صاحبان سهام”) ، 79.0٪ آرا cast صاحبان سهام ، حضوری یا نیابتی در جلسه صاحبان سهام ، که با هم به عنوان یک کلاس واحد رأی می دهند ، به نفع طرح تنظیم رأی دادند. علاوه بر این ، 66.3 درصد از آرا cast توسط دارندگان سهام مشترک ، عملاً یا با وکالت در مجمع صاحبان سهام ، به استثنای آرا of سهام مشترک که به طور سودمند متعلق به آنهاست یا کنترل یا هدایت سهامداران مرتبط بر آنها اعمال می شود (به شرح زیر) ، به نفع طرح تنظیم رأی داده شدند ، که به طور قابل توجهی بیش از شرایط تصویب اقلیت (50٪ + 1) ابزار چندجانبه 61-101 است حمایت از دارندگان امنیت اقلیت در معاملات ویژه (“MI 61-101”) از مدیران اوراق بهادار کانادا. هنگامی که سهامداران مرتبط نیز شامل می شوند ، در مجموع 68.3 درصد آرا cast دارندگان سهام مشترک ، که به طور مجازی یا از طریق وکالت در مجمع صاحبان سهام ارائه می شود ، به نفع طرح تنظیم رأی دادند. بر این اساس ، سهامداران معامله کمکهای اولیه با برنامه ترتیب را تصویب کردند.

برای جزئیات بیشتر در مورد نتایج رأی گیری در جلسات فوق ، به گزارش نتایج رأی گیری ارسال شده به نمایه SEDAR شرکت (در سایت www.sedar.com موجود است) در 15 سپتامبر 2020.

اصطلاح “سهامداران مرتبط” از نظر شرکت ، “اشخاص ذینفع” ، “اشخاص وابسته” هر یک از طرف های ذینفع است (مگر اینکه طرف وابسته فقط به عنوان مدیر یا افسر ارشد یک یا چند نفر از این توصیف برخوردار باشد) که نه اشخاص ذی نفع هستند و نه ناشر صادر کننده شرکت هستند) و “بازیگران مشترک” موارد فوق هستند (به این ترتیب این اصطلاحات در MI 61-101 تعریف شده اند). به اطلاع شرکت پس از استعلام معقول ، تنها سهامداران مرتبط که در زمان مجمع صاحبان سهام صاحب سهام یا سهامداری از سهام مشترک بودند ، سرمایه های وابسته به Gotham Green Partners ، LLC بودند.

اخبار مرتبط  L'Oréal Paris کاترین لاگنفورد را به عنوان سخنگوی جدید بین المللی معرفی می کند

پیاده سازی

برخی از معاملات پیش بینی شده توسط معامله کمکهای مجدد ممکن است باعث یک مورد بررسی و تأیید تنظیم کننده های سطح دولتی در ایالات خاص ایالات متحده شود که صلاحیت آنها در مورد اعمال حشیش مجاز است از اشخاصی که به طور کامل یا جزئی تحت مالکیت آن هستند یا به طور مستقیم یا غیر مستقیم توسط iAnthus کنترل می شوند ، از جمله به طور بالقوه : آریزونا، فلوریدا، مریلند، ماساچوست، نوادا، نیوجرسی، نیویورک، و ورمونت. در صورت لزوم ، iAnthus قصد دارد بلافاصله روند بررسی و تأیید را آغاز کرده و روند کار را تا حد ممکن تسریع کند.

درباره iAnthus

iAnthus در سراسر کشور از امکانات ، کشت و فرآوری و توزیع شاهدانه مجاز برخوردار است ایالات متحدهسرمایه گذاران در معرض تنوع متنوع با صنعت شاهدانه تنظیم شده توسط ایالات متحده قرار گرفتند. iAnthus توسط کارآفرینانی با دهه ها تجربه در عملیات ، بانکداری سرمایه گذاری ، امور مالی شرکت ها ، خدمات حقوقی و بهداشتی تاسیس شده است و ترکیبی منحصر به فرد از سرمایه و تجارب عملیاتی و مدیریتی را فراهم می کند. iAnthus در حال حاضر در 11 ایالت حضور دارد و 36 درمانگاه (AZ-4 ، MA-1 ، MD-3 ، FL-16 ، NY-3 ، CO-1 ، VT-1 و NM-7 را اداره می کند که iAnthus دارای مالکیت اقلیت است) . برای اطلاعات بیشتر به سایت www.iAnthus.com مراجعه کنید.

عامل خطر COVID-19

شرکت ممکن است تحت تأثیر وقفه های تجاری ناشی از همه گیری ها و موارد اضطراری بهداشت عمومی ، از جمله موارد مرتبط با COVID-19 قرار گیرد. شیوع بیماری های عفونی ، بیماری همه گیر ، یا تهدیدهای مشابه بهداشت عمومی ، مانند شیوع اخیر COVID-19 ، یا ترس از هر یک از موارد ذکر شده می تواند بر شرکت تأثیر منفی بگذارد و باعث ایجاد عامل ، تولید ، زنجیره تأمین و پروژه شود. تأخیرها و اختلالات توسعه ، کمبود نیروی کار ، مسافرت و اختلال و تعطیلی حمل و نقل (از جمله در نتیجه اقدامات نظارتی و پیشگیری دولت). مشخص نیست که اگر چنین بیماری همه گیر برای مدت طولانی ادامه یابد ، از جمله در نتیجه چشم پوشی از الزامات نظارتی یا اجرای مقررات اضطراری که شرکت تحت آن است ، ممکن است تحت تأثیر شرکت قرار گیرد و چگونه این شرکت تحت تأثیر قرار گیرد. اگرچه شرکت ضروری قلمداد شده و یا اجازه داده شده است كه فعالیت خود را در ایالتهایی كه در آن كانداز ، فرآوری ، تولید و فروش حشیش انجام می دهد در مدت زمان معلق بودن بیماری همه گیر COVID-19 ادامه دهد ، اما اطمینان حاصل نمی شود كه شركت عملیات همچنان ضروری تلقی می شوند و یا مجاز به فعالیت خواهند بود. این شرکت ممکن است خارج از کنترل خود در هزینه ها یا تأخیرهای مربوط به چنین رویدادهایی متحمل شود ، که این می تواند تأثیر نامطلوبی بر تجارت ، نتایج عملیاتی ، شرایط مالی و قیمت معاملات سهام مشترک داشته باشد.

اخبار مرتبط  'Ripley Labs' مرکز نوآوری ابزارهای کابل صنعتی و آب و برق جهانی پس از 2 میلیون دلار سرمایه گذاری توسط Ripley Tools افتتاح شد

اظهارات رو به جلو

اظهارات موجود در این خبرنامه در معرض خطرات و عدم اطمینان مختلفی قرار دارد ، از جمله در مورد COVID-19 و عوامل خاصی که در اینجا و هرجای دیگر در پرونده های ادواری iAnthus با تنظیم کنندگان اوراق بهادار کانادا افشا می شود. هنگامی که در این خبر منتشر می شود ، کلماتی مانند “اراده” ، “امید” ، “می تواند” ، “برنامه ریزی” ، “تخمین” ، “انتظار” ، “قصد” ، “ممکن است” ، “بالقوه” ، “باور” ، “باید” ، “چشم انداز ما” و عبارات مشابه ، عباراتی آینده نگر هستند.

اظهارات رو به جلو ممکن است بدون محدودیت ، زمان و نتیجه تأیید دادگاه از طرح ترتیب ، زمان و نتیجه تأییدیه های نظارتی مورد نیاز ایالت ایالات متحده و اجرای و تکمیل معامله سرمایه مجدد را شامل شود.

خوانندگان نباید به اظهارات آینده نگر اعتماد بی جهت داشته باشند. اظهارات آینده نگر در این نسخه خبری از تاریخ انتشار این نسخه ارائه شده است. iAnthus از هرگونه قصد یا تعهدی برای به روزرسانی یا اصلاح چنین اطلاعاتی صرف نظر می کند ، مگر اینکه طبق قانون لازم باشد ، و iAnthus هیچگونه مسئولیتی در قبال افشای اطلاعات مربوط به هر شرکت دیگری که در اینجا ذکر شده است ، نمی پذیرد.

بورس اوراق بهادار کانادا محتوای این خبر را بررسی ، تأیید یا تأیید نکرده است.

اوراق بهاداری که طبق معامله تجدید ساختار صادر می شود ، تحت اصلاحیه قانون اوراق بهادار ایالات متحده از 1933 ، (“قانون اوراق بهادار ایالات متحده”) یا هرگونه قانون اوراق بهادار دولتی ثبت نشده و نخواهد شد و ممکن است عرضه یا فروش نشود در داخل ایالات متحده یا برای اشخاص ایالات متحده مگر اینکه تحت قانون اوراق بهادار ایالات متحده و قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار دولتی ثبت شده باشند ، یا معافیت از این ثبت وجود دارد. این خبر منتشر شده پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید اوراق بهادار نیست. “ایالات متحده” و “شخص ایالات متحده” همانطور که در مقررات S تحت قانون اوراق بهادار ایالات متحده تعریف شده است.

منبع iAnthus Capital Holdings، Inc.

لینک های مربوطه

https://www.ianthuscapital.com/