پلت فرم آموزشی Toolshero از توسعه جهانی برای توسعه شخصی در طول قرنطینه پشتیبانی می کند

Toolshero یک بستر آموزشی آسان و پر کاربرد است که توسعه شخصی و حرفه ای را در دسترس همگان قرار می دهد. در طول قرنطینه ، Toolshero دسترسی کامل به جامعه جهانی خود به پلت فرم آنلاین خود را برای یک ماه کامل ارائه می دهد. بازدید کنندگان به بیش از 750 مقاله علمی عملی در طیف گسترده ای از موضوعات مانند رهبری ، ارتباطات ، خلاقیت ، بازاریابی ، روانشناسی و پیشرفت شخصی دسترسی خواهند داشت. این مقالات با کیفیت بالا با قالب ها ، کاربرگ ها و تصاویر همراه است تا یادگیری آسانتر و سریع تر شود.

اخبار مرتبط  هدف برای ارتقا تلاشها و پیشبرد عدالت اجتماعی 10 میلیون دلار و منابع مداوم متعهد است

در حال حاضر بیش از 10 میلیون نفر در بیش از 100 کشور از پلتفرم Toolshero استفاده می کنند. در زمینه گسترش مداوم ، Toolshero در حال تحقق دیدگاه خود در ساختن جهانی مستقل تر است. “من بسیار افتخار می کنم که یک سفیر Toolshero هستم. “گفت: DJ بین المللی و ملکه زیبایی سابق شرل لین باس، “در این شرایط دشوار ، من شگفت آور هستم که Toolshero پشتیبانی جهانی می کند. از زمان حضور من در Miss World در 2006 و من با ایجاد بنیاد شرل لین ، برای آموزش و توانمند سازی بسیج می شوم. بنابراین من خوشحالم که این خبر خوب را به اشتراک می گذارم! “

اخبار مرتبط  ادگارد و کوپر با یک لیست مهم در 5 بازار اروپا در حال توسعه است

اطلاعات بیشتر

Toolshero به مردم در سراسر جهان کمک می کند تا از طریق یک بستر آموزشی با کیفیت بالا و با کیفیت بالا برای پیشرفت شخصی و حرفه ای ، استقلال کسب کنند. هدف آن فراهم آوردن فرصت رشد با دانشجویان ، متخصصان ، دانشمندان و علاقه مندان از اقصی نقاط جهان است و با ارائه ابزارهای آموزشی برای پیشرفت شخصی آنها. این دانش گرانبها با ارزش می تواند به صورت روزمره مورد استفاده قرار گیرد و تخصص به دست آمده توسط کاربران پلتفرم ما می تواند به نفع افراد اطراف خود باشد. اینگونه است که ما با هم یک جهان مستقل تر می سازیم.

اخبار مرتبط  برندهای Deckers در کنفرانس جهانی مصرف کننده ، فناوری و خدمات Baird 2020 ارائه می شود

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به آدرس زیر مراجعه کنید: www.toolshero.com/subscribe.

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1158642/Toolshero_Logo.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1158643/Toolshero_ambassador_Sheryl_Lynn.jpg

پیوندهای مرتبط

http://www.toolshero.com

SOURCE Toolshero

پاسخی بگذارید