خرچنگ قرمز Red تمام روز روز ملی خرچنگ را جشن می گیرند

مهمانان تشویق می شوند با مراجعه به محلی Red Lobster یا سفارش To Go ، برای وانت در حاشیه ، در صورت وجود ، یا تحویل رایگان بدون لمس مستقیم ، به این معامله ویژه شیرجه بزنند. RedLobster.com. جشن یک هفته ای روز ملی لابستر قرمز ، به مهمانان این دلیل را می دهد که هر وقت هوس شد ، دندان های خود را در خرچنگ خراب فرو ببرند.

جشن در همین جا متوقف نمی شود! خرچنگ قرمز با استقبال رسمی از رویای عاشق خرچنگ دریایی در منو در طول سال ، رویاهای علاقه مندان خرچنگ دریایی را تحقق می بخشد! Lobster Lover’s Dream به مجموعه ای از گزینه های خرچنگ دلخواه ، از جمله Lobster و Langostino Pizza ، Bar Harbor Lobster Bake ، RL Signature Creamy Lobster Alfredo and Lobster ، میگو و ماهی قزل آلا ، و همچنین سایر غذاهای دریایی تازه تهیه شده می پیوندد.

اخبار مرتبط  اندازه بازار Lignans ارزش 593.4 میلیون دلار تا سال 2027

برای صرف غذا از جمله To To و سفارشات تحویل امتیاز کسب کنید و با ثبت نام در برنامه وفاداری رایگان Red Lobster ، پاداش My Red Lobster Rewards ، جوایز خوشمزه را بازپرداخت کنید..

* تحویل شخص ثالث را شامل نمی شود.

درباره شرکت غذاهای دریایی Red Lobster
Red Lobster بزرگترین و دوست داشتنی ترین شرکت رستوران غذاهای دریایی جهان است که دفتر مرکزی آن در اورلاندو ، فلوریدا. Red Lobster با داشتن میراث غرور آفرین و آینده ای حتی درخشان ، روی ارائه غذاهای دریایی با بالاترین کیفیت و تازه آماده شده است که قابل ردیابی ، پایداری و با مسئولیت پذیری بالقوه است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد استانداردهای تأمین منابع Red Lobster و اینکه غذاهای دریایی که از آن استفاده می کنیم از کجا می آید ، لطفاً به www.redlobster.com/seafoodwithstandards مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Red Lobster ، از جمله مکانها و گزینه های منو ، لطفاً به http://www.redlobster.com مراجعه کنید یا ما را درFacebookor پیدا کنیدتوییتر.

اخبار مرتبط  پیش بینی می شود بازار جهانی ادویه جات ارگانیک CAGR 8.51٪ را در دوره پیش بینی 2019-2028 رشد و ثبت کند.

مخاطب: سامانتا برونو، [email protected]

SOURCE Red Lobster Seafood Co.

لینک های مربوطه

http://www.redlobster.com