تحقیقات IDTechEx در مورد الکترونیک ترکیبی انعطاف پذیر ، الکترونیک در قالب ، لکه های پوستی ، منسوجات الکترونیکی

تحقیقات IDTechEx به گونه ای طراحی شده است که به همه افراد کمک می کند ، به فرد اجازه می دهد بازارهای موجود و نوظهور را شناسایی و ارزیابی کند ، بینش عمیقی در مورد پویایی کسب و کار ، شناخت رقبای اصلی و مشتریان بالقوه ، یادگیری الزامات برنامه و درک اندازه بازار و پتانسیل بازار آینده

این تحقیق در گزارش IDTechEx “هدایت جوهر جوهرهای 2020-2030: پیش بینی ها ، فن آوری ها ، بازیکنان” گرفته شده است که در عمق و نفس آن پرده برداری شده است. این است که در بیش از هشت سالهای تحقیق نویسندگان تجربه صنعت دست اول را داشته اند و اطلاعات موجود در این تحقیق بر اساس تحقیقات اولیه گسترده است. در واقع ، بیش از 150 مصاحبه ، 35 کنفرانس و نمایشگاه تجاری ، پروژه های متعدد ، و غیره پایه این تحقیق را تشکیل می دهند. این گزارش برنامه های کاربردی موجود و جدید را در بر می گیرد. تقریباً برای هر برنامه پوششی ، پویایی بازار را توصیف می کند ، درایورها را ارزیابی می کند ، فن آوری های کلیدی را شناسایی می کند ، نمونه های اصلی و محصولات را برجسته می کند ، بازیکنان کلیدی را ذکر می کند ، بازار آدرس دهنده را مرور می کند و اندازه و طرح ریزی بازار را ارائه می دهد.

در این مقاله ، تحلیلگران IDTechEx به طور خلاصه در مورد کاربردهای الکترونیک درون قالب ، الکترونیک ترکیبی انعطاف پذیر ، نساجی الکترونیکی و لکه های پوستی بحث می کنند. در مقاله قبلی ، این شرکت تحقیقاتی کاربردهای خودرو ، 5G ، بسته بندی الکترونیکی و کاربردهای فتوولتائیک را مورد بررسی قرار داده بود. مقالات بعدی شامل الکترونیک چاپی سه بعدی ، سنسورهای چاپی (پیزوالکتریک ، پیزورزیستوری ، بیوسنسور ، سنسورهای لکه دی الکتریک و غیره) ، RFID ، چاپ PCB و بسیاری دیگر از برنامه های موجود و در حال ظهور خواهد بود.

الکترونیک ترکیبی انعطاف پذیر (FHE)

این مرز نوظهور فناوری اجازه می دهد تا الکترونیک چاپی با IC های سخت و الکترونیکی ترکیبی شود ، و یا با هیبریدیزه شود ، بنابراین با بهترین های هر دو دنیا ازدواج می کند. حافظه ، موجود نیستند و به میزان مطابقت با هزینه و کارایی فن آوری های غیر چاپی نزدیک نمی شوند.

البته FHE برای اجرای آن ساده نیست. IC های نازک برای ایجاد انعطاف پذیری در حال توسعه هستند. تکنیک های دلبستگی رمان ، مانند لحیم کاری کم T یا پخت فتونی ، در حال توسعه هستند تا امکان انتقال از PI گران قیمت به PET کم هزینه و کم دما را فراهم کنند. در وهله اول ، چاپ دیجیتال به احتمال زیاد به کار می رود ، زمان چرخش را کاهش می دهد ، امکان شخصی سازی را ایجاد می کند و واحدهای محدود تولید می کند. در دراز مدت به تکنیک های رول به رول با توان بالا نیاز خواهد بود. این امر به نوآوری در انتخاب سریع و مکانی بر روی رول که قادر به کنترل IC های نازک است نیاز دارد. این در واقع یک فرصت بزرگ نوآوری است.

در کل ، در دراز مدت ، این فناوری مدارهای قابل انعطاف ، پیچیده و نسبتاً بزرگ را به سرعت تولید می کند. تجارت RFID چند میلیارد واحدی را تصور کنید اما خطوط مدارهای پیچیده تر و بزرگتر و همچنین IC های بزرگتر و قدرتمندتر را تصور کنید. این انتقال طولانی مدت است.

اخبار مرتبط  الکل العدل دادخواست دادستان کل کالیفرنیا از خاویر بکرا را می دهد تا تحقیق در مورد خرید ضد رقابتی Ace Beverage LLC توسط Anheuser-Busch InBev USA - English USA - English

جوهرهای رسانا در اینجا نقش اصلی را ایفا می کنند. برای فعال کردن تولید با توان بالا ، به فن آوری های سریع پخت / درمان نیاز است. کم هزینه نیز ضروری است. برای پرداختن به این موضوع ، فرمولاسیون جدید مس ارائه می شود که به دنبال غلبه بر هزینه های معاملاتی / عملکرد است و امکان پخت سریع و سریع را فراهم می کند. پهنای باند باریک و چاپ با توان بالا نیز برای پشتیبانی از IC های پیچیده با بسیاری از پین های I / O از نزدیک استفاده می شود. این یک منطقه به طور فزاینده ای خواهد بود. در ابتدا ، این صنعت توسط بسیاری از مراکز تحقیقاتی خوب تأمین می شود. با این حال ، انتقال به تولید تجاری به زودی با جدیت صورت می گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد حال و آینده این زمینه ، در مورد چالش ها و فرصت های کلیدی ، در مورد حجم احتمالی در بسیاری از زیر بخش ها ، و در مورد نقش و بازار جوهرهای رسانا مراجعه کنید به گزارش IDTechEx “هدایت جوهر مارکتهای 2020″ -2030: پیش بینی ها ، فن آوری ها ، بازیکنان. ”

الکترونیک درون قالب

پیش بینی می شود از الکترونیک درون قالب تجاوز کند 1 میلیارد دلار تا سال 2029 در سطح محصول در سراسر برنامه های کاربردی خودرو ، کالاهای مصرفی ، پوشیدنی و لوازم خانگی. این پیشرفت با راه اندازی دستگاه های کوچکتر و ساده تر در مناطقی شروع می شود که قابلیت اطمینان و نیاز به طول عمر محصول با آرامش بیشتری همراه باشد. سپس به بازارهای پر چالش تر منتقل می شود. به عبارت دیگر ، این بار اطراف ، صنعت احتمالاً یاد خواهد گرفت که پیش از آن راه برود. IDTechEx انتظار دارد که بازار خودرو محصولات IME را از دوره 2022-2023 شروع کند.

IME دیگر یک زمینه جوان نیست. اولین محصولات بیش از پنج سال پیش عرضه شدند. نوآوری های جوهر رسانا نقش مهمی در فعال کردن این روش دارند. امروزه جوهرهای زیادی موجود است. تهیه کنندگان به دنبال ایجاد شکاف رسانایی با جوهرهای رسانا استاندارد ، برای بهبود قابلیت اطمینان به صورت جداگانه و به عنوان بخشی از پشته هستند و محدودیت های کشش را افزایش می دهند. نوآوری ها عمدتاً در مرحله فرمولاسیون قرار دارند و ملزومات پودر نسبتاً آرام هستند. آثار توسعه محصول به این ترتیب گذشت که پیشگامان اولیه در هنگام راه اندازی نسل اول محصولات ، به خوبی جوایز می گیرند. هنگامی که شرایط استاندارد تر شود ، تأمین کنندگان بیشتری می توانند وارد تجارت شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد صنعت الکترونیک درون قالب به طور کلی ، لطفاً به گزارش IDTechEx “الکترونیکی درون قالب 2020-2030: فناوری ، پیش بینی بازار ، بازیکنان” مراجعه کنید. این گزارش ارزیابی جامعی از این زمینه ارائه می دهد. این روند و چالش های نوآوری را ترسیم می کند ، تأمین کنندگان اصلی و سطح عملکرد محصول را برجسته می کند ، تصویری از زنجیره ارزش را نقاشی می کند ، آخرین نمونه های اولیه و محصولات را به نمایش می گذارد ، پیش بینی های بازار را در سطح محصول و جوهر ارائه می دهد.

لکه های پوستی

این در حال حاضر یک تجارت بزرگ است. در واقع ، IDTechEx تخمین می زند که لکه های پوستی ایجاد می شود 7.5 میلیارد دلار در سال 2018 و پیش بینی می کند این روند به پایان برسد 20 میلیارد دلار تا سال 2029. چندین منطقه از محصولات پچ پوستی ، به ویژه در زمینه مدیریت دیابت و نظارت بر بیماری های قلبی عروقی ، گزینه های موجود را در بازارهای مستقر متوقف کرده اند تا سالانه میلیاردها دلار درآمد جدید برای شرکت های مقدم این موج ایجاد کنند.

اخبار مرتبط  رشد YoY ، روندهای کلیدی ، مناطق عمده ، شرکتهای برجسته

در حالی که بسیاری از افراد ممکن است تکه های پوست را دستگاه های نازک و کاملاً قابل انعطاف و نزدیک به پوست تصور کنند ، واقعیت این است که امروزه بسیاری از موفق ترین محصولات هنوز دستگاه های حجیم هستند. تحولات آینده با استفاده از اجزای الکترونیکی انعطاف پذیر ، کشش پذیر و سازگار به دنبال تغییر این امر هستند. این مهم است زیرا لکه های پوستی نظارت مداوم دارند و بنابراین برای مدت طولانی پوشیده می شوند. به همین ترتیب ، راحتی بسیار مهم است. علاوه بر این ، الکترونیک قابل کشش می تواند الکترودهای بیشتر و یا طولانی تری بدون به خطر انداختن راحتی کاربر یکپارچه سازد و باعث تقویت مکان هایی که لکه پوستی می شود شود.

جوهرهای رسانا یک مؤلفه مؤثر برای این روند طولانی مدت است. در واقع ، تکه های پوستی در حال حاضر به طور کامل و یا نیمه چاپ شده به صورت تجاری در قلب و عروق ، پای دیابتی ، دما ، تنفس ، اکسی متری خون و نظارت بر رطوبت و رطوبت و همچنین شبیه سازی و سنجش عضلات راه اندازی می شوند. عنصر چاپ شده تقریباً به طور مداوم شامل جوهرهای رسانا است. الزامات جوهر در اینجا اغلب فراتر از کشش است و به عنوان مثال توانایی مقاومت در برابر هیدروژل های خشن ، هدایت زیاد برای گرفتن سیگنال های ضعیف ، چسبندگی به بسترهای قابل کشش و غیره را شامل می شود. تعامل نزدیک با این زمینه ثمره خواهد داشت.

لطفاً برای اطلاعات بیشتر به گزارش IDTechEx “قطعات الکترونیکی پوست 2019-2029” مراجعه کنید. در اینجا می توان در مورد تجارت لکه های پوستی ، کسب اطلاعات در مورد روند کلی ، اندازه بازار و پویایی تجارت اطلاعات کسب کرد. می توان با استفاده از برخی عناصر چاپی ، شرکت ها و محصولات را شناسایی کرد و می تواند پتانسیل آینده چاپ در این زمینه را بررسی کند. علاوه بر این ، می توان نقشی را که جوهرهای رسانا در این زمینه بازی خواهند کرد ، ارزیابی کرد.

پارچه الکترونیکی

پیش بینی می شود از این بازار فراتر رود 100 میلیون دلار در سال 2020 در تمام بخش های برنامه در سطح نساجی. عکس فوری از سطح آمادگی کاربرد نساجی الکترونیکی یک خط لوله قوی را نشان می دهد. برنامه های کاربردی مانند بیومتریک ورزشی بیومتریک (تسمه یا پوشاک) ، لباس گرم ، لباس روشن ، لباس نساجی الکترونیکی مد ، سنسور فشار فرش و موارد مشابه از فروش اولیه تجاری تا نفوذ کامل بازار. همچنین بسیاری از برنامه ها در مراحل اولیه توسعه وجود دارد که خط لوله را عمیق و مستحکم می کند.

با وجود همه اینها ، چالش های بسیاری وجود دارد. عدم وجود استانداردها یا حتی الزامات مشخص محصول کاملاً مشخص است. زنجیره تأمین نابالغ است ، هرچند که کارآیی با تولید همزمان در حال بهبود است. از نظر انتقادی ، بیشتر آثار در حجم کم است که به بنگاه های کوچک یا تیم های پروژه اجازه می دهد زنده بمانند. با این حال ، هنوز هم چند داستان موفقیت آمیز ثابت وجود دارد که نشان دهنده تولید حجم است. با این حال ، این چالش ها showstoppers نیستند.

اخبار مرتبط  بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی روشنایی چین (گوزن) بسیار پیش بینی می شود

گزینه های فن آوری برای هدایت در منسوجات الکترونیکی متعدد هستند ، اما جوهرهای رسانا کششی شروع به پیدا کردن فضای خود می کنند. آنها می توانند پس از تولید اضافه شوند ، بنابراین تغییر کمی در فرآیند تولید نیاز دارد. همچنین می توان شکل و ویژگی های دستگاه را بهتر از محلول های فیبر کنترل کرد. علاوه بر این ، جوهرها همچنین می توانند کشش پذیری بیشتری نسبت به بسیاری از راه حلهای جایگزین ارائه دهند.

عملکرد جوهر طی سالها بهبود یافته است و تغییرات هدایت شده ناشی از کشش بسیار فشرده تر و قابل پیش بینی می شود. رابطه بین خواص بستر / محصور و جوهرها بهتر شناخته شده و بهینه شده است. اکنون طیف وسیعی از فرمول ها برای رفع نیازهای مختلف وجود دارد. چهره قابل شستشو نیز بهبود یافته است ، اگرچه این امر تا حد زیادی توسط محصور دیکته شده است.

به طور کلی ، شماره های عرضه کننده حدود سال 2015/2017 قارچ خورده اند. این منابع بازار را در حال کاشت ، کاوش در برنامه های کاربردی ، و با دردسر می دانند مواردی که یک پرونده تجاری وجود دارد و بقیه را رد می کنند. به این ترتیب ، تجارت به احتمال زیاد رشد می کند ، اگرچه پایدار ماندن رشد آسان نیست زیرا نیاز به یک خط لوله کاربردی قوی و مداوم از آنجا که میزان مصرف در هر قسمت کم است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بازار ، لطفاً به گزارش IDTechEx “منسوجات الکترونیکی و لباس های هوشمند 2020-2030: فناوری ها ، بازارها و پخش کنندگان” مراجعه کنید. در اینجا جدیدترین پویایی های موجود در بازار نساجی الکترونیکی به عنوان یک کل خوانده می شود. یکی از نوآوری های کلیدی و پیشرفت های فن آوری که فن آوری جوهر را تکامل داده است ، می فهمد. یکی در مورد تهیه کننده اصلی و محصولات و نمونه های قبلی و گذشته اطلاعات خواهد گرفت. سرانجام ، این گزارش پیش بینی بازار را در سطح محصول پارچه الکترونیکی و همچنین جوهرهای رسانا ارائه می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گزارش های ذکر شده و مشاهده نمونه کارها کامل تحقیقات الکترونیک چاپی موجود از IDTechEx ، به آدرس www.IDTechEx.com/research/PE مراجعه کنید.

برای ارتباط با دیگران در مورد این موضوع ، در The IDTechEx Show ثبت نام کنید! ایالات متحده آمریکا 2020 ، 18-19 نوامبر 2020، سانتاکلارا، ایالات متحده آمریکا. ارائه جدیدترین فن آوری های نوظهور در یک رویداد ، با شش کنفرانس همزمان و یک نمایشگاه واحد با چاپ سه بعدی و الکترونیک سه بعدی ، وسایل نقلیه الکتریکی ، ذخیره انرژی ، گرافن و مواد 2D ، بهداشت و درمان ، اینترنت اشیاء ، چاپ الکترونیک ، سنسورها و فناوری پوشیدنی. لطفاً برای اطلاعات بیشتر به www.IDTechEx.com/USA مراجعه کنید.

IDTechEx تصمیمات استراتژیک کسب و کار شخص را از طریق تحقیقات ، مشاوره و محصولات رویداد خود راهنمایی می کند ، و به یک سود از فناوریهای نوظهور کمک می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تحقیق و مشاوره IDTechEx ، با ما تماس بگیرید [email protected] یا به www.IDTechEx.com مراجعه کنید.

تماس با رسانه:
جسیکا ابینری
هماهنگ کننده بازاریابی
[email protected]
+44 (0) 1223-812300

SOURCE IDTechEx

پاسخی بگذارید