بیانیه RB: استفاده نادرست از مواد ضد عفونی کننده

اسلوو ، انگلیس، 24 آوریل 2020 / PRNewswire / – با توجه به گمانه زنی های اخیر و فعالیت رسانه های اجتماعی ، از RB (سازندگان Lysol و Dettol) سؤال شده است که آیا تجویز داخلی مواد ضد عفونی کننده ممکن است برای تحقیقات مناسب باشد یا از آن به عنوان درمانی برای کرو ویروس استفاده می شود (SARS-CoV-2) .

به عنوان یک رهبر جهانی در بهداشت و محصولات بهداشتی ، ما باید واضح باشیم که تحت هیچ شرایطی نباید محصولات ضد عفونی کننده ما را در بدن انسان (از طریق تزریق ، مصرف یا هر مسیر دیگر) وارد بدن انسان کرد. مانند همه محصولات ، محصولات ضد عفونی کننده و بهداشتی ما فقط باید در نظر گرفته شده و مطابق با دستورالعمل های استفاده باشد. لطفاً برچسب و اطلاعات ایمنی را بخوانید.

اخبار مرتبط  Red Xifeng در اجلاس NEXT (Sky 2020) برای اولین بار کمک می کند تا از طریق همکاری به آگاهی از فرهنگ الکل چینی کمک کند

ما وظیفه داریم دسترسی به اطلاعات دقیق و به روز را که توسط کارشناسان برجسته بهداشت عمومی توصیه می شود ، در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد. برای این و سایر واقعیت های افسانه آور ، لطفاً به www.Covid-19facts.com مراجعه کنید

درباره RB

RB * با هدف خود محافظت ، التیام و تغذیه در تعقیب بی امان دنیای پاک و سالم تر هدایت می شود. ما می خواهیم برای دسترسی به بالاترین کیفیت بهداشت ، سلامتی و تغذیه یک حق و نه یک امتیاز برای همه فراهم کنیم.

اخبار مرتبط  صنعت چاپ نساجی در سراسر جهان تا سال 2027

RB مفتخر است که دارای مارک های خانگی قابل اعتماد در خانواده ها در بیش از 190 کشور جهان است. این موارد شامل Enfamil ، Nutramigen ، Nurofen ، Strepsils ، Gaviscon، Mucinex، Durex، Scholl، Clearasil، Lysol، Dettol، Veet، Harpic، Cillit Bang، Mortein، Finish، Vanish، Calgon، Woolite، Air Wick و موارد دیگر می باشد. روزانه 20 میلیون محصول RB توسط مصرف کنندگان در سطح جهان خریداری می شود.

اخبار مرتبط  راه حل جهانی برای فضای داخلی و اشغال برای مقررات COVID-19 منتشر شد

اشتیاق RB برای قرار دادن اولویت مصرف کنندگان و مردم ، جستجوی فرصت های جدید ، تلاش برای تعالی در همه کارهایی که انجام می دهیم ، و ایجاد موفقیت مشترک با همه شرکای خود ، ضمن انجام کار صحیح ، همیشه همان چیزی است که کار 40000 ما را راهنمایی می کند + همکاران متنوع و با استعدادی در سراسر جهان.

برای اطلاعات بیشتر به www.rb.com مراجعه کنید

* RB نام تجاری گروه شرکت های Reckitt Benckiser است

SOURCE RB

لینک های مربوطه

http://www.rb.com

پاسخی بگذارید