Veilish راحتی و طراحی را با حریم خصوصی ترکیب می کند

سهولت نصب و برداشتن بزرگترین مزیت فیلم پنجره پارچه ای Veilish است. حباب های هوا که در حین استفاده ایجاد می شدند مشکل اصلی تمام فیلم های وینیل PVC بودند که در گذشته به طور گسترده مورد استفاده قرار می گرفتند. با این حال ، از آنجا که Veilish از پارچه ساخته شده است ، به طور کامل از تشکیل حباب های هوا جلوگیری می کند. علاوه بر این ، می توان آن را به شکل و اندازه دلخواه برش داد و به عنوان برچسب استفاده کرد. به شدت به سطح می چسبد ، اما پس از حذف هیچ پسماندی باقی نمی گذارد. با تشکر از روش کاربرد ساده ، نیازی به استفاده از یک نصب کننده حرفه ای نیست و از آنجا که به راحتی توسط هر کسی قابل استفاده است ، میزان رضایت کاربر بالا است.

اخبار مرتبط  Daiya تابستان جدیدترین نوآوری ها را برای مخاطبان جدید به ارمغان می آورد

Veilish همچنین از نظر طراحی امکان استفاده از طیف گسترده ای را می دهد. این یک پارچه احساس طبیعی است که می تواند نه تنها فضای داخلی لوکس ایجاد کند ، بلکه به دلیل قابل چاپ بودن ، به هر کسی امکان می دهد الگوهای دلخواه خود را ایجاد کند. Veilish Inner Film دارای گواهی HP Latex است و با چاپگرهای HP Latex سازگار است. علاوه بر HP Latex ، می توان آن را با جوهرهای حلال ، UV و افست چاپ کرد و به شما این امکان را می دهد که آزادانه هر طرحی را که می خواهید ایجاد کنید.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor روشنایی بیرونی تزئینی را ایجاد می کند (RVS-104)

SIPOS ، مارکی که Veilish توسعه داد ، با شعار “فضای خود را بپوشان” به دنبال ارزش شرکتی چالش افزودن منحصر به فرد به محیط اطراف خود است. پارکر ، مدیر Sipos گفت: “همانطور که در شعار شرکت دیده می شود ، مشتریان ما می توانند ضمن استفاده از محصول جدید ما Veilish از حریم شخصی خود محافظت کرده و خلاق باشند” و افزود: “هدف Veilish کمک به مردم در تمام سنین برای ایجاد طرح های خاص خود برای لباس پوشیدن به راحت ترین شکل “. Veilish در سراسر جهان با بازخوردهای خوبی روبرو شده و به طور فعال در سراسر جهان فروش می کند.

اخبار مرتبط  Foot Locker، Inc. گزارش نتایج حاصل از سه ماهه دوم سال 2020؛ هیئت مدیره مجدداً برنامه تقسیم سود سهام را مجدداً برقرار می کند

سایت رسمی SIPOS: www.sipos.kr
سایت رسمی حجاب: www.veilish.net
اینستاگرام Veilish: https://www.instagram.com/veilish_official/

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1276853/EPR.jpg

لینک های مربوطه

http://www.sipos.kr

منبع SIPOS