افرادی که هنگام سفارش در خانه می توانند پروژه های منحصر به فردی را جستجو کنند

WILMETTE ، Ill.، 24 آوریل 2020 / PRNewswire / – افرادی که در خانه مانده اند ، بازی های قدیمی تخته ، پازل های اره منبت کاری اره مویی ، همگام سازی لب را با آهنگ های موجود در لباس خواب خود و سایر موارد برای شلوغ کردن خود بیرون می کشند. یکی از منحصر به فرد ترین در خانه بمان پروژه ها LifeMaps ، هدیه ای بی نظیر است که به خانواده ها نیاز دارد تا از طریق ایمیل ، تلفن یا جلسات آنلاین با هم همکاری کنند و با یک هدیه غافلگیرکننده برای یک عضو خانواده همراه شوند.

LifeMaps توسط رونیس اوهر، یک هنرمند و داستان نویس از حومه شهر شیکاگو. دست ما آثار هنری سفارشی را به شکل نقشه های جغرافیایی ترسیم می کند که ویژگی های شخصیتی ، روابط ، وقایع زندگی و سایر خاطرات زندگی یک شخص را به تصویر می کشد. نسخه نهایی نقشه قاب بندی شده است و به کسی داده می شود که روز تولد ، سالگرد یا سایر رویدادهای خاص را جشن می گیرد.

اور گفت: “این یک روش بسیار جالب برای خانواده ها است که بتوانند در این روزهای اقامت در خانه با هم ارتباط برقرار کنند.” وی گفت: “این واقعاً دو کار را یکجا انجام می دهد ، به ایجاد یک خانواده کمک می کند و شاید مهمتر از همه ، اجتماع کردن افراد در مواقع بسیار دشوار است. امیدوارم خانواده ها در آینده به آن نگاه کنند و بگویند ،” اوه ، به یاد داشته باشید که پدر در طول همه گیری در سال 2020 ، “” اوهر گفت.

این سرگرمی هنگامی اتفاق می افتد که خانواده و دوستان با او ملاقات می کنند یا در عصر عروق کرونور از طریق تماس های تلفنی و ایمیل جمع می شوند و یک شخص مناسب را برای دریافت LifeMap به عنوان هدیه انتخاب می کنند. سپس ، بدون اینکه به آن شخص بگویید ، سعی کنید تمام وقایع زندگی آن شخص را تا به حال به خاطر بسپارید ، دمدمی مزاج های او را دوست دارد و دوست ندارد ، گفته های مورد علاقه و دیگر خصوصیات شخصیتی. اور سپس با گروه مصاحبه می کند و با استفاده از تمام آن اطلاعات نقشه ایجاد می کند. نمونه هایی از خلاقیت های اوهر را می توانید در اینجا مشاهده کنید http://www.lifemaps.biz/.

مشاهده فیلم در اینجا: https://www.youtube.com/watch؟v=8qh4k_pr814&t=79s

تماس با رسانه:
برنی دی امئو
312-217-5658

SOURCE نقشه های زندگی

لینک های مربوطه

http://www.lifemaps.biz

اخبار مرتبط  امیدهای سال نو ... شیک سال نو در LC Waikiki

پاسخی بگذارید