رشد سایبان و سطح زیربنایی ترتیب اصلاح شده را اجرا می کنند

SMITHS FALLS، ON و جدید یورک ، نیویورک، 23 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت Canopy Growth (“رشد سایبان“) (TSX: WEED) (NYSE: CGC) و Acreage Holdings، Inc. (“سطح زیر کشت“) (CSE: ACRG.A.U، ACRG.B.U) (با هم ،”شرکت ها“) خوشحال هستند که از اجرای تنظیمات اصلاح شده قبلی Acreage تحت بخش 288 از قانون شرکت های تجاری (بریتیش کلمبیا) با رشد سایبان (“اصلاح شده چیدمان“).

طبق آرایه اصلاح شده ، مقالات Acreage برای ایجاد سهام جدید رأی فرعی کلاس E اصلاح شده است (“سهام ثابت“) ، سهام رأی تبعی کلاس D (“سهام شناور“) و کلاس F سهام چند رأی (“سهام چندگانه ثابت“). هر سهم رده تبعی موجود کلاس A از سطح زیر کشت (هرکدام ، یک”سهم آرا تبعی“) با 0.7 سهم ثابت و 0.3 سهم شناور مبادله شده است ، هر سهم رأی متناسب کلاس B موجود (هر یک”اشتراک متناسب رأی“) با 28 سهم ثابت و 12 سهم شناور و هر سهم کلاس C موجود C (هر یک ،”اشتراک چند رای“) با 0.7 یک سهم ثابت و 0.3 یک سهم شناور مبادله شده است.

سهام ثابت و سهام شناور معامله در بورس اوراق بهادار کانادا را آغاز می کنند (CSE“) به ترتیب از افتتاح بازارهای امروز تحت نماد تیکر ACRG.A.U و ACRG.B.U.

“متشکرم از سهامداران Acreage برای رأی مثبت به این ترتیب اصلاح شده و اعتقاد به رشد بالقوه سایبان می تواند برای سرمایه گذاری آنها باشد” دیوید کلاین، مدیر عامل شرکت Canopy Growth. “ما از اقدامات اخیر Acreage برای بهبود تمرکز و عملکرد مالی تجارت خود و شروع به ساخت مارک های خود در ایالات متحده ، از طریق معرفی نام تجاری Tweed در چندین ایالت ایالات متحده ، تشویق می شویم. ترتیب اصلاح شده Canopy کارآمدترین راه ورود به ایالات متحده ، هرگاه فدرال مجاز شود ، و ما معتقدیم که سود سهامداران هر دو شرکت در طولانی مدت ادامه خواهد داشت. “

وی گفت: “با اعلامیه امروز ، ما مشتاقانه منتظر ادامه حرکت خود هستیم تا مسیر خود را برای سودآوری تسریع کنیم.” بیل ون فااسن، مدیر عامل موقت هلدینگ های Acreage. “گل با نام تجاری Canopy’s Tweed از اواخر سال گذشته تاکنون موفقیت آمیز بوده است ، و ما همچنان به بازارهای جدید و معرفی محصولات جدید و عوامل تشکیل دهنده ادامه خواهیم داد. ما همچنین برای توسعه بخش شاهدانه خود برای تأمین نیازهای مصرف کننده در آنچه انتظار می رود هیجان زده هستیم بودن 10 میلیارد دلار فرصت بازار “

مطابق با ترتیب اصلاح شده ، با وقوع (یا معافیت توسط سایبان رشد) تغییرات در قوانین فدرال در ایالات متحده اجازه کشت عمومی ، توزیع و نگهداری ماری جوانا (همانطور که در قانون مربوطه تعریف شده است) یا حذف مقررات مربوط به این فعالیتها از قوانین فدرال ایالات متحده (“راه انداز رویداد“) ، Canopy Growth مشروط بر رضایت یا چشم پوشی از برخی شرایط بسته ، کلیه سهام صادر شده و معوق را بر اساس 0.3048 سهم مشترک رشد Canopy (هر یک ، a” به دست می آورد)سهم رشد سایبان“) به ازای هر سهم ثابت (به دنبال تبدیل اتوماتیک چندین سهم ثابت و قابل تنظیم مطابق با شرایط توافق نامه تنظیم شده بین رشد زیر کشت و سایبان در 18 آوریل 2019، به عنوان اصلاح شده در 15 مه 2019 و در 23 سپتامبر 2020 (“توافق نامه تنظیم“).

علاوه بر این ، Canopy Growth دارای اختیاری است که با صلاحدید Canopy Growth ، قابل استفاده است و می تواند تمام سهام شناور صادر شده و معوق را در زمانی که Canopy Growth سهام ثابت را به دست می آورد ، به عنوان پول نقد یا Canopy Growth Sharing ، به عنوان Canopy Growth ، به دست آورد. ممکن است با قیمت هر سهم شناور بر اساس میانگین 30 روزه وزن معامله سهام شناور در CSE نسبت به قیمت معاملات سهام رشد تاج در زمان وقوع یا انصراف از سهام تعیین کند راه انداز رویداد ، منوط به حداقل قیمت: 6.41 دلار آمریکا در هر سهم شناور.

دارندگان سهام اکتبر و برخی از اوراق بهادار قابل تبدیل یا قابل مبادله به سهام رأی فرعی از زمان پایان کار در 22 سپتامبر 2020 (“تاریخ ثبت“) ، تقریباً حق دریافت دارند 0.30 دلار آمریکا به ازای هر سهم ، نسبت نسبی آنها (در صورت تبدیل به سهم رأی فرعی) از 37500،024 دلار آمریکا (“پرداخت پیش پرداخت“) پرداخت شده توسط Canopy Growth. پیش بینی می شود که پیش پرداخت در طی سه روز کاری به دارندگان سابقه توزیع شود. سهامداران Acreage از تاریخ ثبت با سوالات مربوط به پیش پرداخت باید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارگزار خود تماس بگیرند.

اخبار مرتبط  Ris با میگروس ژنو همکاری می کند و با Inkcenter® در سوئیس گسترش می یابد

علاوه بر این ، در رابطه با ترتیب اصلاح شده ، یک شرکت تابعه از رشد سایبان پیشرفت کرده است 50 میلیون دلار آمریکا به Universal Hemp، LLC (“همپکو“) ، زیرمجموعه Acreage ، مطابق با شرایط بدهی تضمین شده (“بدهی“). مطابق با شرایط بدهی ، وجوه نمی تواند به طور مستقیم یا غیرمستقیم در ارتباط یا برای هرگونه عملیات حشیش یا حشیش در ایالات متحده، مگر اینکه و تا زمانی که چنین عملیاتی مطابق با تمام قوانین قابل اجرا در ایالات متحده. اضافی 50 میلیون دلار آمریکا مشروط بر رعایت شرایط خاص توسط همپکو ، ممکن است مطابق با بدهی ، پیشرفت کند. بدهی با نرخ 6.1٪ در سال بهره دارد ، 10 سال از تاریخ این ماده یا چنین تاریخ قبلی مطابق با شرایط بدهی سررسید می شود و کلیه پرداخت های سود انجام شده براساس بدهی به صورت نقدی توسط Hempco قابل پرداخت است. بدهی قابل تبدیل نیست و توسط Acreage تضمین نمی شود.

اكراژ به شرط رعایت برخی از میثاق های مندرج در توافق نامه تنظیم ، به عنوان یك نهاد مستقل و انجام كار خود به طور مستقل ادامه خواهد داد.

توضیحات بیشتر

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تنظیمات اصلاحی ، لطفاً به بیانیه پروکسی مزرعه و بخشنامه اطلاعات مدیریت مورخ مراجعه کنید 17 آگوست 2020 (“گرد“) که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ثبت شد (“SEC“) و در وب سایت EDGAR به آدرس www.sec.gov و تحت نمایه Acreage در SEDAR به آدرس www.sedar.com در دسترس است.

برای دریافت سهام ثابت و سهام شناور در ازای سهام تبعی رأی ، سهام متناسب رأی یا چند رأی ، سهامداران ثبت شده در اراضی باید نامه انتقالی را که قبلاً برای هر یک از سهامداران سطح زیر ارسال شده بود ، تکمیل ، امضا ، تاریخ و برگردانند (“نامه ی معرفی“). نامه انتقال به SEC ارسال شد و در وب سایت EDGAR به آدرس www.sec.gov و با نمایه Acreage در SEDAR به آدرس www.sedar.com در دسترس است. برای آن دسته از سهامداران اراضی که سهام آنها به نام ثبت شده است یک کارگزار ، فروشنده سرمایه گذاری ، بانک ، شرکت اعتماد ، اعتماد یا واسطه یا نامزد دیگری ، آنها باید برای کمک در سپرده گذاری سهام رأی تابعه ، سهام متناسب یا چندین رأی گیری با این نامزد تماس بگیرند و باید از دستورالعمل های چنین واسطه یا نامزد پیروی کنند.

شرکت ها قصد دارند سهامداران مربوطه خود را با انتشار مطبوعات از نقاط عطف اصلی زیر به روز کنند: (i) وقوع یا چشم پوشی از رویداد راه انداز ؛ (ii) تاریخ موثر پیشنهاد شده برای خرید سهام ثابت و در صورت وجود سهام شناور. (iii) تحولات اساسی مربوط به ترتیب اصلاح شده ؛ و (چهارم) تحولات نظارتی مادی در ایالات متحده.

مشاوران

کاسلز بروک & Blackwell LLP و Paul Hastings LLP به عنوان مشاور حقوقی Canopy Growth عمل کردند. Ernst & Young LLP (EY) به عنوان مشاور مالیاتی Canopy Growth عمل کرد.

DLA Piper (کانادا) LLP و Cozen O’Connor به عنوان مشاور حقوقی Acreage عمل کردند. فوروس به عنوان مشاور مالی هیئت مدیره اكراژ عمل كرد و هشت پایتخت نظر كامل را به كمیته ویژه اراضی ارائه داد. Wildeboer Dellelce LLP به عنوان مشاور حقوقی کمیته ویژه مزرعه فعالیت کرد.

درباره رشد سایبان

Canopy Growth (TSX: WEED، NYSE: CGC) یک شرکت جهانی متنوع شاهدانه ، شاهدانه و شاهدانه است که مارک های مختلف و انواع شاهدانه را به صورت خشک ، روغن و کپسول سافتگل و همچنین تجهیزات پزشکی از طریق شرکت تابعه Canopy Growth ارائه می دهد. ، Storz & Bickel GMbH & Co. KG. از نوآوری در فرآورده ها و فرآورده ها تا اجرای بازار ، Canopy Growth با اشتیاق به رهبری و تعهد به ساخت یک شرکت شاهدانه در سطح جهانی همزمان با یک محصول ، سایت و کشور هدایت می شود.

بخش پزشکی Canopy Growth ، Spectrum Therapyics با افتخار به آموزش پزشکان مراقبت های بهداشتی ، انجام تحقیقات بالینی قوی و ارتقا درک عمومی از حشیش اختصاص داده است و میلیون ها دلار صرف تحقیقات پیشرفته و تجاری سازی و توسعه IP کرده است. Spectrum Therapyics با استفاده از سیستم طبقه بندی کدگذاری رنگی Spectrum و همچنین Dronabinol تنها کانابینوئید با نام تجاری Bionorica Ethics ، طیف وسیعی از محصولات کامل را به فروش می رساند.

اخبار مرتبط  تهویه مطبوع Hisense به کسب اولین گواهی جهانی جهانی JQA

Canopy Growth فروشگاه های خرده فروشی را در سراسر کشور اداره می کند کانادا تحت آگهی های برنده جایزه Tweed و Tokyo Smoke. Tweed یک برند شاهدانه شناخته شده در سطح جهانی است که با تمرکز بر محصولات با کیفیت و روابط معنادار با مشتری ، طرفداران بزرگ و وفاداری را ایجاد کرده است.

از لیست عمومی تاریخی ما در بورس اوراق بهادار تورنتو و بورس اوراق بهادار نیویورک گرفته تا گسترش بین المللی ، افتخار برای پیشرفت ارزش سهامداران از طریق رهبری در همه کارهایی است که در Canopy Growth انجام می دهیم. Canopy Growth با نام های برجسته بخش از جمله نمادهای شاهدانه Snoop Dogg و ست روگن، افسانه های پرورش ژنتیک DNA و دانه های خانه سبز ، و همچنین گورو سبک زندگی مارتا استوارت و رهبران الکلی Fortune 500 ، مارک های فلکی ، نام چند مورد. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.canopygrowth.com مراجعه کنید.

درباره مزارع

دفتر مرکزی آن در شهر نیویورک، Acreage یک اپراتور مجتمع و دارویی حشیش به صورت عمودی یکپارچه و چند دولتی در ایالات متحده است. Acreage به ساخت و مقیاس گذاری عملیات برای ایجاد یک تجربه شاهدانه مارک دار یکپارچه و متمرکز بر مصرف کننده اختصاص یافته است. اکرید با نام تجاری ملی خرده فروشی خود ، The Botanist در سال 2018 و مارک های مصرف کننده برنده جایزه خود ، The Botanist و Live Resin Project در سال 2019 شروع به کار کرد.

بر 27 ژوئن 2019، اكراژ ترتیبی را تحت بخش 288 قانون شركتهای تجاری اجرا كرد (بریتیش کلمبیا) با سایبان رشد ، که متعاقباً اصلاح شد 23 سپتامبر، 2020 طبق ترتیب اصلاح شده ، با وقوع (یا چشم پوشی توسط Canopy Growth) از رویداد محرک ، Canopy Growth ، با توجه به رضایت یا چشم پوشی از برخی شرایط بسته شده ، کلیه سهام صادر شده و معوق موجود را به دست می آورد مبنای 0.3048 سهم رشد رشد در هر سهم ثابت (به دنبال تبدیل خودکار چند سهم ثابت و قابل تنظیم مطابق با شرایط توافق نامه.

علاوه بر این ، Canopy Growth دارای اختیاری است که با صلاحدید Canopy Growth ، قابل استفاده است و می تواند تمام سهام شناور شناور صادر شده و معوق را در زمانی که Canopy Growth سهام ثابت را به دست می آورد ، به عنوان پول نقد یا Canopy Growth Sharing ، به عنوان Canopy Growth به دست آورد. می تواند با قیمت هر سهم شناور بر اساس میانگین 30 روزه وزن معامله سهام شناور در CSE نسبت به قیمت معاملات سهام رشد تاج در زمان وقوع یا انصراف از سهام تعیین کند راه انداز رویداد ، منوط به حداقل قیمت: 6.41 دلار آمریکا در هر سهم شناور.

برای اطلاعات بیشتر در مورد آرایش اصلاح شده ، لطفاً بخشنامه و بخشنامه های مربوطه مربوط به هر یک از رشد زیر کشت و سایبان را ببینید 17 مه 2019، که در نمایه های مربوطه Acreage’s و Canopy Growth در SEDAR در سایت www.sedar.com موجود است و در SEC قرار دارد در وب سایت EDGAR به آدرس www.sec.gov. برای اطلاعات بیشتر در مورد رشد سایبان ، لطفاً به مشخصات Canopy Growth در SEDAR در www.sedar.com مراجعه کنید.

توجه به اظهارات آینده نگر

این نسخه خبری شامل “اظهارات آینده نگرانه” به معنای قانون اصلاح دعوی در مورد اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده از 1995 و “اطلاعات آینده نگرانه” به معنای قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار کانادا است. اغلب ، اما نه همیشه ، عبارات و اطلاعات آینده نگر را می توان با استفاده از کلماتی مانند “برنامه” ، “انتظار” یا “انتظار ندارد” ، “انتظار می رود” ، “تخمین می زند” ، “قصد دارد” ، “شناسایی کرد” پیش بینی می کند “یا” پیش بینی نمی کند “، یا” اعتقاد دارد “، یا تغییراتی از جمله کلمات و عبارات یا بیان می کند که برخی اقدامات ، رویدادها یا نتایج” ممکن است “،” می تواند “،” می تواند “،” ممکن “یا” خواهد بود ” گرفته شده ، اتفاق می افتد یا به دست می آید اظهارات یا اطلاعات آینده نگر شامل خطرات ، عدم قطعیت و سایر عوامل شناخته شده و ناشناخته ای است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردهای شرکت ها یا شرکت های تابعه مربوطه آنها با نتایج ، عملکرد یا دستاوردهای آینده بیان شده یا ضمنی توسط آنها متفاوت باشد. گزاره های آینده نگر یا اطلاعات موجود در این خبرنامه. نمونه هایی از این اظهارات عبارتند از اظهارات مربوط به معاملات سهام ثابت و سهام شناور در CSE ، زمان دریافت پیش پرداخت ، وقوع یا چشم پوشی از رویداد راه انداز ، رضایت یا چشم پوشی از شرایط بسته شده در توافق نامه تنظیم و پیش پرداخت اضافی مطابق با شرایط بدهی.

اخبار مرتبط  Groupe Dynamite با PayBright برای ارائه اقساطی بدون بهره در کانادا همکاری می کند

خطرات ، عدم اطمینان و سایر عوامل مرتبط با گزاره ها یا اطلاعات آینده نگر می تواند باعث شود وقایع ، نتایج ، عملکرد ، چشم اندازها و فرصت های واقعی تفاوت معناداری با آنچه بیان شده یا ضمنی چنین گزاره ها یا اطلاعات آینده نگر است ، از جمله وقوع تغییرات در ایالات متحده قوانین فدرال در مورد کشت ، توزیع یا نگهداری ماری جوانا ؛ احتمال اینکه رویداد راه انداز در تاریخ خارج رضایت داشته باشد یا از آن چشم پوشی کند ؛ توانایی شرکتها در ارضای به موقع شرایط بسته شدن به دنبال رضایت یا چشم پوشی از رویداد راه انداز ؛ احتمال رشد سایبان در تکمیل مالکیت سهام ثابت و / یا سهام شناور. سایر انتظارات و فرضیات مربوط به معاملات بین شرکتها ؛ وجوه موجود Acreage و میزان استفاده پیش بینی شده از این قبیل. در دسترس بودن فرصتهای تأمین مالی برای مسکن و خطرات مرتبط با تکمیل آن ؛ خطرات نظارتی و صدور مجوز. تغییر در شرایط عمومی اقتصادی ، تجاری و سیاسی ، از جمله تغییر در بازارهای مالی و سهام. خطرات مربوط به بیماری های عفونی ، از جمله اثرات COVID-19 ؛ خطرات قانونی و نظارتی ذاتی صنعت شاهدانه ، از جمله چشم انداز نظارتی جهانی و اجرای قانون مربوط به شاهدانه ، خطرات سیاسی و خطرات مربوط به تغییرات نظارتی ؛ خطرات مربوط به قوانین ضد پولشویی انطباق با مقررات گسترده دولت و تفسیر مقررات و سیاست های مختلف قوانین ؛ خطر مرتبط با واگذاری دارایی های خاص ؛ افکار عمومی و برداشت از صنعت شاهدانه ؛ و سایر خطرات موجود در پرونده های عمومی Canopy Growth که در SEC ثبت شده و در وب سایت EDGAR به آدرس www.sec.gov و در نمایه Canopy Growth در SEDAR به آدرس www.sedar.com موجود است ، از جمله گزارش سالانه Canopy Growth در فرم 10 -K برای سال به پایان رسید 31 مارس 2020 (با اصلاحیه) و در پرونده های عمومی Acreage که به SEC ارسال شده و در وب سایت EDGAR به آدرس www.sec.gov و در نمایه Acreage در SEDAR به آدرس www.sedar.com موجود است ، از جمله گزارش سالانه بخشنامه و Acreage در مورد فرم 10 -K برای سال به پایان رسید 31 دسامبر 2019 (به عنوان اصلاح).

با توجه به گزاره ها و اطلاعات آینده نگر ، شرکت ها با اتکا به برخی فرضیات که به اعتقاد آنها در این زمان منطقی است ، چنین اظهارات و اطلاعاتی را ارائه داده اند. اگرچه شرکت ها بر این باورند که پیش فرض ها و عواملی که در تهیه گزاره ها و اطلاعات آینده نگر در این خبر منتشر شده منطقی است ، نباید به چنین اطلاعاتی اعتماد غیرمستقیم داشت و نمی توان از وقوع چنین رویدادهایی در زمان افشا اطمینان حاصل کرد. فریم یا اصلاً اظهارات و اطلاعات آینده نگرانه موجود در این خبرنامه از تاریخ انتشار این خبر ارائه می شود و شرکت ها هیچ تعهدی را برای بروزرسانی علنی این اظهارات یا اطلاعات آینده نگرانه برای انعکاس اطلاعات جدید ، وقایع بعدی یا موارد دیگر متعهد نمی شوند مگر اینکه مطابق با قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار.

نمی توان اطمینان حاصل کرد که Triggering Event یا تملک سهام ثابت و / یا سهام شناور اتفاق می افتد و یا چنین شرایطی با شرایط و ضوابط پیش بینی شده در این خبر منتشر می شود. نتایج واقعی به دلیل تعدادی از عوامل و خطرات می تواند از نظر نتایج فعلی متفاوت باشد. سرمایه گذاران هشدار می دهند ، به جز مواردی که در بخشنامه فاش شده است ، هرگونه اطلاعات منتشر شده یا دریافتی در رابطه با ترتیب اصلاحیه ممکن است دقیق یا کامل نباشد و نباید به آنها اعتماد کرد.

CSE محتوای این خبر را بررسی ، تأیید یا رد نکرده است.

SOURCE Canopy Growth Corporation

لینک های مربوطه

canopygrowth.com