تصاویر سالن های مجلل ناخن لوکس 5 میلیون دلار ادعا برای دستور بسته شدن سالن ناخن ارائه می دهند که جامعه ویتنام را جدا می کند

ساحل NEWPORT ، کالیفرنیا، 23 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – تصاویر سالن های ناخن لوکس ، با موقعیت مکانی در ایروین، ساحل نیوپورت و ساحل وسیع، امروز ثبت شد 5،000،000،000 دلار در ادعاهای علیه شهرهای ایروین، ساحل نیوپورت، ساحل وسیع، شهرستانها از نارنجی، لس آنجلس، و ایالت کالیفرنیا (در مجموع “دولت”) برای تعطیلی اجباری دولت در آرایشگاه های ناخن آنها.

سالن های نشیمن ناخن های لوکس Images ادعا می کنند که دولت به دلیل اجرای فرماندار Newsom ، حقوق اساسی آنها را تحت قانون اساسی فدرال و کالیفرنیا نقض می کند. 19 مارس 2020، فرمان اجرایی. در حالی که بعداً به سایر مشاغل مشابه اجازه افتتاح داده شده است ، آرایشگاه های ناخن همچنان دربسته هستند.

تونی نگوینمدیر کل سالن های ناخن Image Luxury Nail Lounge خاطرنشان می کند که “جامعه ویتنام در این دستور ناعادلانه و خودسرانه جدا شده است.” ویتنامی ها 80٪ از 11،000 سالن ناخن را در خود دارند کالیفرنیا. آقای نگوین اشاره می کند که “از آنجا که اکنون ایالت ، شهرستان و شهرها اجازه بازگشایی کامل آرایشگاه ها را داده اند ، بدیهی است که دولت این قوانین را به روشی نژادپرستانه اجرا می کند. برای مثال ، با استفاده از مو ، آرایشگر در حق شما صورت ، در حالی که با یک آرایشگاه ناخن فاصله دارید ، می توانید یک بازو فاصله داشته باشید. با این حال آرایشگاه ها قبلاً مجاز به بازگشایی کامل شده اند ، اما آرایشگاه های ناخن متعلق به ویتنام به طور واقعی چنین نیستند. ” آقای نگوین اظهار داشت ، در حالی كه سالن های ناخن در حال حاضر مجاز به باز شدن در فضای باز هستند ، “ما نمی توانیم در خارج باز شویم.

اخبار مرتبط  کتاب جدید الیزابت مینور ¿Realmente Has Vivido؟ جمعی از موقعیت های برانگیخته که زندگی پیچیدگی های عمیقی را احساس می کنند

در ادعاهای ارائه شده امروز اشاره شده است که هیچ درآمدی برای شش ماه وجود نداشته است ، اگرچه آرایشگاه های ناخن همچنان هزینه های ثابت مانند تعهدات اجاره ، هزینه های صدور مجوز و مالیات و غیره را دارند. ، از جمله ماسک های اجباری و اقدامات فاصله ی اجتماعی ، اما محدود به آنها ، از بین بردن مکان های انتظار داخلی ، استفاده از ورود و خروج بدون لمس ، فقط با استفاده از هر صندلی دیگر ، و غیره. کسب و کار. علیرغم این امکانات ، در حالی که مجوز افتتاح مشاغل دیگر با ایمنی کمتر فراهم شده است ، آرایشگاه های ناخن همچنان بسته می شوند. آقای نگوین خاطرنشان می کند که “Images Luxury Nail Lounge salons به دنبال بازپرداخت پولی هستند که دولت به طور م fromثر از طریق اجرای این قوانین خودسرانه که به روشی نژادپرستانه اجرا می شود ، پس گرفته می شود.”

اخبار مرتبط  Tanger مدیران و افسران را انتخاب می کند

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید: تونی نگوین، (949) 205-9415 ، [email protected]

درباره تصاویر سالن ناخن لوکس:

Images Luxury Nail Lounge برای اولین بار در سال 2014 درهای خود را باز کرد. با ارائه مدرن ترین لوازم داخلی و اقدامات آرایشی درجه حرفه ای ، هر مکان از تصاویر تجربه منحصر به فردی را ارائه می دهد. اکنون با 5 مکان برتر در جنوب کالیفرنیا، Images Luxury Nail Lounge در رتبه 24 بیست و چهارمین “شرکت برتر” در است لس آنجلس و 253 امین “سریعترین رشد اقتصادی در کشور” توسط 500 مجله برتر مجله برای سال 2017.

اخبار مرتبط  شرکت گرداب نتایج 30 ماهه اول را در تاریخ 30 آوریل اعلام می کند و در 1 ماه مه تماس کنفرانسی را برگزار می کند

Images Luxury Nail Lounge یک نام معتبر معتبر ایجاد کرده است. Images Luxury Nail Lounge هم اکنون مشارکت های سودآور و فرصت های تجاری در سراسر کشور را ارائه می دهد. بنابراین ، اگر شما علاقه مند به پیوستن به موفقیت روزافزون تصاویر در صنعت لوازم آرایشی و بهداشتی و بهداشتی هستید ، این فرصت شماست که سالن لوکس خود را با بهره گیری از یک سیستم پشتیبانی عالی و یک مارک شناخته شده و شناخته شده تاسیس کنید. فرصت های سرمایه گذاری نیز وجود دارد.

برای فرصت های سرمایه گذاری ، لطفا با شماره 949-999-0888 تماس بگیرید یا از http://www.imagesnaillounge.com/io/ بازدید کنید

تصاویر SOURCE Luxury Nail Lounge

لینک های مربوطه

https://www.imagesnaillounge.com