رپ آزاد و مخترع برای تبلیغ هامپوس با هم تیم می شوند

غرب میدلندز ، انگلیس، 23 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – مخترع اسباب بازی بزرگسالان هامپوس راب استفنسون اخیراً با رپر آزاد سبک آمریکایی ارتباط برقرار کرده است هری مک برای ایجاد یک ویدیوی خارج از کاف که محصول انقلابی او را تبلیغ می کند. این دو کاملاً اتفاقی به صورت آنلاین ملاقات کردند ، اما نتیجه نهایی یک ویدیوی قابل توجه بود که اکنون در صفحه یوتیوب مک در دسترس است.

به گفته استفنسون ، او تصمیم گرفت از وب سایت چت Omegle بازدید کند به امید برقراری ارتباط با کاربرانی که مطابق با اطلاعات جمعیتی هدف او هستند. هدف شرکت در چند گپ و گفتگو و شاید به دست آوردن برخی ایده های بازاریابی بود. استفنسون ادعا می کند که قبل از آمادگی برای ورود به سیستم شرایط خوبی نداشته است.

این زمانی است که مک خودش را معرفی کرد و شروع به گفتگو کرد. استفنسون آموخت که مک در ایالات متحده به دلیل سبک بداهه گویی در رپ شناخته شده است. آنچه مك از آن به عنوان “میله های چریكی” یاد می كند ، ویژگی های اوست كه در خیابان قدم می زند و آنچه را می بیند رپ می كند. او هیچ آمادگی از قبل ندارد. او بر اساس هر آنچه که در آن زمان روبرو می شود در زمان واقعی رپ می زند.

کانال YouTube در مک دارای فیلم هایی است که نشان می دهد وی بهترین کار خود را در خیابان های LA انجام می دهد. او همچنین با طرفداران بصورت آنلاین ملاقات می کند تا از ایده هایی که به او می اندازند رپ کند. استفنسون این کار را انجام داد ، و چند کلمه و عبارت درباره اختراع خود به ماک داد. سپس نشست و اجازه داد مک کار خود را انجام دهد.

استیونسون گفت: “ملاقات با هری به من انگیزه فوری داد زیرا اشتیاق او بر من فشار آورد.” “هنگامی که او از من خواست چند کلمه یا عبارتی را که می تواند در مورد آنها رپ بگوید به او بگویم ، من فوراً به فکر هامپوس افتادم. او به سرعت چیزی را ایجاد کرد که فوق العاده خوب بود.”

استفنسون گفت که در ابتدا در مورد اجازه دادن به مک برای انتشار فیلم نتیجه در کانال YouTube خود مطمئن نیست. اما استیونسون پس از تأمل درمورد این موضوع ، تصمیم گرفت که تبلیغات ارزش هرگونه خجالت شخصی را که ممکن است نسبت به دیده شدن در اینترنت احساس کند ، بدون اینکه خود را برای جلسه آماده کند ، احساس کند.

بینندگان علاقه مند می توانند با مراجعه به این پیوند ویدیوی قسمت 3 Harry Mack Omegle Bars را ببینید

در باره هری مک

هری مک یک رپ سبک سبک آمریکایی است که میلیون ها نفر را در آمریکا سرگرم کرده است. او به دلیل سبک بصری همراه با توانایی ذاتی اش در استفاده از موسیقی برای اظهارنظر درباره هر موضوعی کاملاً مشهور است. مک در نمایشگاه الن دی جنرس ظاهر شده و با او کار کرده است کندریک لامار، موسیقی RedBull و سایر نهادهای معروف. او در یک کمپین تبلیغاتی 2018 میتسوبیشی حضور داشت آمریکای شمالی. هری مک YouTube https://www.youtube.com/channel/UC59ZRYCHev_IqjUhremZ8Tg

در باره راب استفنسون

راب استفنسون مخترع انگلستان و نیروی محرکه Humpus است.

اطلاعات تماس:
راب استفنسون
تلفن: +44 (0) 7487 446 163
پست الکترونیک: [email protected]
وب سایت: humpus.com

SOURCE Humpus

اخبار مرتبط  اعتصاب مواد غذایی جلوگیری شد!