Loves Furniture & تشک افتتاحیه بزرگ مکان های پیتسبورگ ، مک موری را اعلام می کند

پیتسبورگ، 23 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Loves Furniture & تشک ها ، خرده فروش اثاثیه منزل جدید ، امروز افتتاحیه بزرگ جدید خود را اعلام کرد پیتسبورگ و مک موری مکانهایی با فروشگاههای بیشتر برای افتتاح در هفته های آینده ، از جمله در کوه دلپذیر. این فروشگاه ها دارای مجموعه ای از وسایل منزل از جمله تشک ، کاناپه ، صندلی عشق ، مبلمان غذاخوری و موارد دیگر هستند. مدیرعامل را دوست دارد مت دامیانی این خبر را امروز در یک مراسم افتتاحیه اعلام کرد.

دامیانی گفت: “ما عشق ها را خلق کردیم زیرا فکر می کنیم همه لیاقت دوست داشتن در مکان زندگی خود را دارند.” “ما روش بهتری برای ساختن تجربه خرید مبلمان دیدیم – شخصی که به منظور تشویق اکتشاف ، تخیل و کشف قطعات عالی برای کمک به ایجاد خاطرات در خانه ماندگار شده است.”

فروشگاه ها مجموعه ای باورنکردنی از مارک های معروف را شامل می شوند ، از جمله Tempurpedic ، Beautyrest ، Serta ، Stearns & Foster ، Lane ، Bassett ، Flexsteel ، جاناتان لوئیس و برنهارد و همچنین مارک های انحصاری فقط در Loves موجود است.

اخبار مرتبط  رودان + فیلدز کمپین جدیدی را منتشر کرد: اکنون به شما نگاه کنیم

تجربه Loves ریشه در قیمت گذاری های ساده و واضح دارد ، بنابراین مشتریان می توانند به راحتی مطابق با بودجه ، سبک و مد خود برای هر قیمت قیمت خرید کنند و از یک فرآیند یکپارچه برای خرید آنلاین ، فروشگاهی یا هر دو برخوردار هستند.

مشتریان این امکان را دارند که نحوه خرید خود را انتخاب کنند – چه به صورت مستقل و چه با کمک Loves Home و Sleep Specialists که دارای تخصص و آموزش استثنایی برای ارائه پشتیبانی حضوری یا آنلاین هستند. خرید با وقت قبلی خدمات شخصی و بدون فشار را ارائه می دهد.

منطقه Loves Treasures در داخل هر فروشگاه لوازم جانبی مقرون به صرفه ای دارد. از دکوراسیون دیواری گرفته تا لوازم تزئینی ، این فضا به صورت فصلی چرخش خواهد داشت تا مشتریان بتوانند گنجینه هایی را کشف کنند که کاملاً مکمل خانه های آنها است.

اخبار مرتبط  ارزیابی شده توسط محصول ، توزیع ، منطقه و فروشنده

لاوز همچنین از همکاری با بازیکن سابق پیتسبورگ استیلرز خبر داد جروم بتیس بنیاد اتوبوس در اینجا متوقف می شود ، سازمانی که به دانش آموزان فرصت می دهد تا یادگیری را ادامه دهند و عمق دانش خود را در طی همه گیری گسترش دهند. عشق ها اهدا خواهند کرد 5000 دلار به بنیاد اتوبوس در اینجا متوقف می شود و بخشی از فروش آخر هفته بزرگ افتتاحیه آنها است پیتسبورگ محل، 24 – 27 سپتامبر.

وی گفت: “ما از حمایت دوستانمان در Loves بسیار سپاسگزاریم ، خصوصاً از این كه بیماری همه گیر دانش آموزان ، معلمان و مدارس را مجبور به آموزش محوری در یك محیط دور می كند.” بت ویتامیر، مدیر اجرایی ، بنیاد اتوبوس در اینجا متوقف می شود. “حمایت Loves به ما کمک می کند تا در از بین بردن اختلافات گسترده بین فناوری بین مدارس کمبود منابع در مقابل مدارس مرفه گام های مهمی برداریم. ما مشتاقانه منتظر ادامه همکاری خود هستیم.”

اخبار مرتبط  فرآیند تقاضای فروش و سرمایه گذاری

Loves برای پشتیبانی از 31 مکان در سراسر کشور ، نزدیک به 1000 همکار استخدام خواهد کرد پنسیلوانیا، اوهایو و میشیگان.

برای اطلاعات بیشتر در مورد موقعیت های باز فعلی ، مراجعه کنید www.lovesfurniture.com.

درباره مبلمان و تشک های Loves

Loves Furniture & تشک ها یک فروشگاه مبلمان محله ای است که ترکیبی از یک تجربه خرید شخصی با طیف گسترده ای از محصولات است که برای هر بودجه ای جذاب است. Loves تجربه جدیدی را از ابتدا ایجاد کرده است که مجموعه ای گسترده از محصولات شیک ، با کیفیت ، متخصصان خانه و خواب و یک تجربه خرید آسان را برای کمک به مشتریان در یافتن قطعات عالی برای خانه خود فراهم می کند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به www.lovesfurniture.com مراجعه کنید ، یا ما را در FacebookLovesFurnitureStores ، TwitterLoves_furniture ، InstagramLovesFurnitureStores و Pinterestlovesfurniturestores پیدا کنید.

SOURCE عاشق مبلمان و تشک است