تلاش های پیشگیری با افزایش خطر لژیونلا در سیستم های آب مدار حیاتی است

GALESBURG، Ill.، 23 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – بیماری همه گیر COVID-19 مدارس K-12 را مجبور کرد که نه تنها درهای خود را به طور ناگهانی و غیرمنتظره ببندند ، بلکه آنها را برای مدت زمان غیرمعمولی بسته نگه دارد. به دلیل خاموش شدن طولانی مدت ، آب راکدی که در لوله ها و سیستم های لوله کشی ساختمان های مدرسه نشسته است ، اکنون تهدید بزرگی برای رشد باکتری های لژیونلا است که می تواند باعث بیماری لژیونر شود ، نوعی ذات الریه شدید که می تواند منجر به مرگ شود. اگرچه همیشه خطر ابتلا به لژیونلا در سیستم های راکد آب وجود دارد ، اما به دلیل تعطیلی های چند ماهه و ادامه اشغال کم که ممکن است اجازه دهد غلظت های بیشتری از لژیونلا ایجاد شود ، ممکن است مدارس اکنون در معرض خطر بسیار بیشتری قرار بگیرند.

در حالی که مدارس سراسر کشور برای بازگشایی تلاش می کنند ، اینتلی هات، یک تولید کننده پیشرو در تولید حرارت آب بدون مخزن ، از مدیران مدارس K-12 می خواهد که اقدامات پیشگیرانه بهداشتی و ایمنی مانند فریش فعال کردن تمام دستگاه های لوله کشی و استفاده از آب و در نظر گرفتن راه حل های طولانی مدت مانند بخاری های آب گرم بدون مخزن را به منظور به حداقل رساندن خطر ابتلا به بیماری لژیونرها و سایر خطرات و بیماری های ناشی از آب.

فقط در طی 30 روز گذشته ، لژیونلا در حداقل 10 مدرسه در چندین شهر واقع شده است اوهایو و پنسیلوانیا و کارشناسان پیش بینی می کنند تعداد بیشتری وجود خواهد داشت. گزارشی از آکادمی های ملی علوم ، مهندسی و پزشکی با عنوان مدیریت لژیونلا در سیستم های آبی، تخمین می زند که سالانه حدود 52000 تا 70،000 آمریکایی از بیماری لژیونر رنج می برند. طبق مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (C.D.C.) ، در ایالات متحده، میزان موارد گزارش شده از بیماری لژیونر از سال 2000 تاکنون نزدیک به 9 برابر رشد کرده است. دکتر اندرو ولتون، دانشیار مهندسی عمران ، مهندسی و مهندسی محیط زیست و محیط زیست در دانشگاه پوردو، پیامدهای رکود آب در سیستم های لوله کشی مدارس را مطالعه کرده است و در مورد اقداماتی که مدیران مدارس و مسئولان بهداشت عمومی باید انجام دهند برای کاهش خطر ابتلا به بیماری گسترده قبل از بازگشت دانش آموزان ، معلمان و کارکنان به مدرسه ، ابراز نگرانی کرده است.

اخبار مرتبط  غیر انتفاعی Bellevue با تشکر از برنامه محلی اهدای منطقه ناهار خوری مجموعه Bellevue ، وعده های غذایی 56 کیلوگرم + به خانواده ها ارائه می دهد

“خاموشی گسترده ساختمان که توسط COVID-19 ایجاد شده بی سابقه است. ساختمانها برای این خاموش کردنها طراحی نشده اند و برای جلوگیری از تمرکز باکتریها و فلزات در لوله ها ، آب باید به حرکت خود ادامه دهد. دانش آموزان و کارکنان ممکن است در معرض خطر جدی سلامت باشند. اگر لوله ها قبل از بازگشت به خوبی شسته نشوند ، “گفت ولتون. “حتی هنگام بازگشایی مدارس ، تعداد کمتری از افراد در ساختمان ها به معنای مصرف کم آب است. همچنین در ساخت و سازهای کم کار نیز باید از مشکلات اجتناب شود.”

رایج ترین شکل انتقال لژیونلا با تنفس قطرات آب آلوده یا غبار حاصل از منابعی مانند آبخوری ها ، غرق ها و دوش ها است. بیماری لژیونرها از تماس انسان به انسان قابل انتقال نیست و اکثر موارد با آنتی بیوتیک ها با موفقیت بهبود می یابند. با این حال ، از آنجا که بیماری لژیونرها علائم و نشانه های تنفسی مشابه COVID-19 را نشان می دهد ، نگرانی های دیگری نیز وجود دارد که مبتلایان به بیماری لژیونر ممکن است با COVID-19 تشخیص نادرستی داشته باشند و بنابراین درمان نشوند.

اخبار مرتبط  TurtleTree Labs با افزایش سرعت رشد شیر مبتنی بر سلولی ، 3.2 میلیون دلار بذر دور جمع می کند

امروزه سیستم های گرمایش آب سنتی که توسط بسیاری از مدارس استفاده می شود منسوخ شده ، قابل اعتماد نیستند و به مخازن ذخیره سازی عظیمی نیاز دارند که می تواند لژیونلا و سایر خطرات میکروبی مانند شستشوی فلزات را رشد و تقویت کند. ایمنی آب باید قبل از بازگشایی مدارس بررسی شود و سیستم های گرمایش آب بدون مخزن به عنوان یک راه حل بلند مدت برای کاهش خطر لژیونلا ارزیابی شوند.

آبگرمکن های تجاری بدون مخزن پیشگامانه Intellihot که برای مدارس ، هتل ها و سایر امکانات بزرگ طراحی شده است ، قادر به گرم کردن مقادیر نامحدودی از آب بدون نیاز به ذخیره آب است که به طور قابل توجهی خطر لژیونلا را کاهش می دهد. واحدهای جمع و جور و نصب شده روی زمین آماده آماده سازی هستند ، با اتصالات موجود در آب و گاز متناسب هستند و دیگر نیازی به لوله گذاری مجدد ندارند و به نصب بسیار کمی نیاز دارند. سیستم های بدون مخزن Intellihot همچنین زباله ها و اثرات زیست محیطی را از بین می برند و انتشار گلخانه ها را بیش از 40 درصد کاهش می دهند.

آبگرمکن های بدون مخزن تجاری Intellihot انرژی مدارس K-12 ، م institutionsسسات آموزشی و دانشگاه های Ivy-League در سراسر کشور را تأمین می کنند.

وی گفت: “بیماری لژیونرها بسیار قابل پیشگیری است. با چند مرحله ساده و اقدامات احتیاطی ارزان ، مدیران مدارس می توانند خطر را کاهش دهند.” سری دیواسیگامانی، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Intellihot. “اگر قبلاً سیستم گرمایش آب بدون مخزن را به عنوان بخشی از برنامه مدیریت آب مدرسه خود در نظر نگرفته اید ، زمان آن است که این کار را انجام دهید. علاوه بر مزایای سلامتی و ایمنی ، واحدهای بدون مخزن Intellihot در هزینه صرفه جویی می کنند ، اثر کربن مدرسه شما را بهبود می بخشند و می تواند قبل از بازگشت سرنشینان به سرعت نصب شود. “

اخبار مرتبط  SciBase و گروه پیشرفته پوست و جراحی زیبایی برای پیشبرد تشخیص سرطان پوست در بزرگترین شبکه پوستی ایالات متحده

اگرچه در حال حاضر هیچ استاندارد دولتی یا صنعتی برای مدارس جهت بازگشایی ایمن و بازگشت لوله کشی به استفاده عادی پس از تعطیلی های طولانی وجود ندارد ، CDC. رهنمودهای داوطلبانه را منتشر کرده است برای کمک به مالکان ساختمان ها و مدیران املاک با هدف جلوگیری از گسترش لژیونلا با بازگشایی امکانات.

درباره Intellihot، Inc.
در سال 2009 در تاسیس شد پوریا ، ایلینوی، Intellihot یک فناوری پاک ، شرکت اینترنت اشیا است که مأموریت دارد کارهای بیشتری با کمتر انجام دهد و تحولات هوشمند انرژی ایجاد کند. امروزه ، Intellihot دستگاه های اینترنت اشیا و آبگرمکن های تجاری بدون مخزن می سازد که به مشتریانشان کمک می کند تا هزینه های انرژی را کاهش دهند و زمان خرابی را از بین ببرند. با مشتریانی مانند دبیرستان ابیگل آدامز، ورزشگاه Levi’s® ، خانه ورزشگاه سانفرانسیسکو 49ers ، 340 در پارک ، شیکاگو دومین ساختمان مسکونی بلند مرتبه ، Costco و Marriott International ، Intellihot در حال تلاش برای آینده ای بدون زباله در مدارس ، خانه ها ، مشاغل و تأسیسات در سراسر کره خاکی است. اطلاعات بیشتر در www.intellihot.com.

منبع: Intellihot